Zločiny související s programem COVID-19 budou vyšetřovány veřejnou velkou porotou

Zločiny související s programem COVID-19 budou vyšetřovány veřejnou velkou porotou

Zločiny a lži spojené s pandemií COVID-19 bude nyní vyšetřovat veřejná velká porota složená z právníků z celého světa v naději, že se vytvoří soud veřejného mínění. Trestní vyšetřování bude probíhat po vzoru řízení před velkou porotou ve Spojených státech.

Zločiny související s programem COVID-19 budou vyšetřovány veřejnou velkou porotou

Ben Armstrong hovořil o tom, jak právníci berou COVID-19 zločiny do vlastních rukou, během epizody „The Ben Armstrong Show“ z 11. února.

Vyšetřování velké poroty bude sloužit jako vzor pro soudní řízení, v němž budou předloženy dostupné důkazy o COVID-19 zločinech spáchaných vůdci, organizátory, podněcovateli a spolupachateli, kteří se podíleli na vypracování a realizaci společného plánu pandémia. Vyšetřování je z lidu, lidem a pro lid a bude sloužit jako lidový soud veřejného mínění.

Reiner Fuellmich, přední německý právník a člen německého vyšetřovacího Corona výboru se specializací na stíhání podvodných společností, povede tým mezinárodních právníků v tomto největším globálním deliktním případu týkajícím se toho, co je nyní označováno jako „COVID-19 Skandál.“

Ultrabohatí naplánovali pandemii, aby ovládli svět
Fuellmich prohlásil, že pandemie je dlouhodobě plánovaným záměrem skupiny „ultrabohatých“ lidí a jejich „finanční mafie“ se sídlem v Londýně a na Wall Street. Tito lidé prý využívají pseudopandemii k získání úplné kontroly nad lidmi. Do této skupiny patří tisíce globálních korporací s ročním obratem nejméně 5 miliard dolarů, politici, zástupci médií a další vysoce postavené osobnosti. Scházejí se jednou ročně, aby naplánovali „Velký reset“ a podpořili přesun světového majetku do rukou této skupiny superbohatých lidí.

Očekává se, že v roce 2030 už obyčejní lidé nebudou nic vydělávat a budou pod jednotnou světovou vládou s digitální měnou. Jejich cílem je snížit světovou populaci a manipulovat se zbytkem pomocí změny jejich DNA nebo dokonce pokročit směrem k transhumanismu.

„Jejich nejdůležitějším cílem je však imploze zcela vyrabovaného finančního systému a současné zavedení digitální měny emitované Světovou bankou, kterou kontrolují, a zavedení světové vlády pod OSN, která se v roce 2019 dostala pod jejich plnou kontrolu,“ řekl Fuellmich.

Dále uvedl, že tato skupina připravovala konkrétní plány pro pandemii přinejmenším od jara 2001, které nazvala „Operace Temná zima.“ Následovalo další cvičení „lockstep“ Rockefellerovy nadace v roce 2010 a nakonec „Akce 201“ v říjnu 2019 v New Yorku, kterou sponzorovalo Centrum zdravotní bezpečnosti Johna Hopkinse a Rockefellerova nadace, Světové ekonomické fórum a Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Fuellmich řekl, že členové poroty budou předvolávat řadu různých odborníků z různých vědních oborů, ale také svědky, kteří budou vypovídat o škodách, jež utrpěli v důsledku očkování experimentálními vakcínami.

Mezi těmi, které porota předvolá, bude i James Bush, který se v roce 2001 účastnil „operace Temná zima.“ Další vysvětlí historické a geopolitické pozadí toho, co se děje, a ukáží, že tento pandemický program byl plánován nejméně 20 let.

Další odborníci také vysvětlí legendu o epidemii na mokrém trhu ve Wuhanu a prokáží, že virus není nebezpečnější než běžná chřipka, protože test PCR, který se používá k detekci, nedokáže COVID-19 skutečně diagnostikovat.

Navíc vakcíny jsou nejen neúčinné, ale i nebezpečné. Bez ohledu na to, zda je virus COVID-19 přirozený nebo uměle vytvořený, přirozený imunitní systém člověka si s ním dokáže poradit, což dokazuje úmrtnost na infekci, která se pohybuje mezi 0,14 a 0,15 % nebo méně.

Až do příchodu experimentální vakcíny nebyla nikde zaznamenána nadměrná úmrtnost. Zdá se však, že skupina potřebovala tyto případy, aby mohla vyhlásit stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x