Pokud je Biden skutečně prezidentem, proč Putin volá Trumpovi?

Donald Trump a Vladimir Putin

Zločinecká Bidenova administrativa a její zpravodajské služby strávily posledních několik měsíců tím, že podněcovaly příběh o tom, že se blíží ruská invaze na Ukrajinu, a to navzdory Putinovu ujišťování o opaku, ať už bylo pravdivé, nebo ne. Buď Biden, nebo jeho dvojník dvakrát prohlásili, že Putina varovali před důsledky invaze k jeho jižnímu sousedovi, konkrétně před finančními sankcemi. Někdo však lže.

Donald Trump a Vladimir Putin

Server Real Raw News objevil důkazy naznačující, že Putin Bidenovy telefonáty odmítl, protože Bidena neuznává jako legitimního vůdce Spojených států.

Nejenže Putin odmítl Bidenovy telefonáty, ale oslovil i hlavního protivníka administrativy Donalda J. Trumpa, který aktivně monitoruje rusko-ukrajinskou krizi ze svého velitelského centra na Floridě, uvedl zdroj z Mar-a-Lago pro Real Raw News.

„Za posledních 30 dní spolu mluvili třikrát, přičemž každý hovor inicioval Putin,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že Trump a Putin udržují přátelské, ale opatrné vztahy.

„Nebudu mluvit s falešnými vůdci, ale budu mluvit s vámi,“ řekl prý Putin Trumpovi.

Putin chtěl znát Trumpův názor na to, co označil za věrohodné důkazy, že se Bidenův „zločinecký režim“ spikl s ruskými separatisty, aby zinscenoval falešnou vlajku na Ukrajině a obvinil Rusko ze způsobených škod a ztracených životů. Uvedl, že FSB, nástupce KGB, získala od třetích stran zvukové nahrávky, na nichž ministr zahraničí Anthony Blinken a ministr obrany Lloyd Austin diskutovali o všem, od vedení kybernetické války po odpálení bomby v centru Kyjeva.

Když si Trump vyžádal kopie zmíněných zvukových nahrávek, Putin odmítl s tím, že v současné době nemůže nahrávky sdílet, aniž by znal Trumpovy záměry.

„Pokud ty nahrávky existují a jsou skutečně pravé, pak jsme vyhráli ve velkém. Ale já je potřebuji ve velkém rozsahu. Musím si je nechat ověřit,“ řekl Trump Putinovi.

„Trump by rád Putinovi věřil, ale ví, že může snadno blafovat. Putin dělá to, co je v jeho zájmu, a není mu cizí lstivost. Je to bývalý člen KGB. Takže přeřadil; chtěl znát dispozice americké armády,“ uvedl náš zdroj.

„Prezidente Trumpe, chápu, že značná část americké armády je vám loajální, ale mnozí stále podporují tohoto muže Josepha Bidena. Není mi jasné, jak to, řekněme, dopadne, pokud Biden nařídí bojovým jednotkám zasáhnout,“ řekl Putin.

„Pane prezidente Putine, o tom s vámi nebudu diskutovat. Ale něco vám řeknu: pokud, a pouze pokud, budu mít skutečné důkazy o falešné vlajce, nebudete se muset obávat. Naše armáda nepůjde do nelegální války s vaší zemí. Ale právě teď máte na svých hranicích 150 000 vojáků a tanků, obrovský počet, počet, jaký jste podle mě ještě nikdy neměli, a to je vaše právo, ale lidi, kteří vás sledují, to nutí vědět, co se prostě děje,“ řekl Trump.

Putin trval na tom, že zvyšování počtu vojáků je proaktivní, pro případ, že by ho donutila událost pod falešnou vlajkou, a slíbil Trumpovi, že Rusko podniká všechny možné kroky, aby se vyhnulo regionálnímu konfliktu. „Pokud dojde k válce, historie nebude vidět Rusko jako agresora,“ dodal Putin.

Podle našeho zdroje probíhal druhý a třetí hovor podobně, Putin popřel plány na invazi a Trump požadoval přesvědčivé důkazy o plánovaném útoku pod falešnou vlajkou.

Autor: Michael Baxter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x