Zatímco zuří válka na Ukrajině, WHO v tichosti plánuje zbavit USA a dalších 193 zemí jejich národní suverenity

WHO

Za necelý měsíc bude Světová zdravotnická organizace (WHO) hlasovat o tom, zda Spojené státy a stovky dalších zemí zbaví národní suverenity.

WHO

V souladu s programem „Velkého resetu“ Světového ekonomického fóra (WEF) chce tato odnož OSN uzákonit globální „pandemickou smlouvu“, která by zrušila tělesnou autonomii a právo na vlastní lékařské rozhodování.

Této agendě stojí v cestě americká ústava, stejně jako ústavy mnoha dalších zemí. Z tohoto důvodu se 22. května sejde Světové zdravotnické shromáždění WHO, aby hlasovalo o zrušení všech národních států a jejich sloučení do globální řídící struktury, v níž WHO rozhoduje o lékařských rozhodnutích všech lidí.

Od 22. do 28. května budou úředníci WHO o této záležitosti dále jednat. Očekává se minimální odezva, protože všechny oči se od koronaviru COVID-19 násilně přesunuly k válce na Ukrajině.

Joe Martino z The Pulse vedl rozhovor s Shabnam Palesou Mohamedovou, členkou řídícího výboru Světové rady pro zdraví, která prozradila, že pandemická smlouva WHO dá této složce OSN „nepřiměřeně velkou moc rozhodovat v suverénních zemích o tom, jak budou lidé žít a jak se budou vypořádávat s pandemií, od lockdownů až po mandát nad léčbou.“

Světová rada pro zdraví zveřejnila otevřený dopis odsuzující pandemickou smlouvu WHO
Světová rada pro zdraví v otevřeném dopise varovala, že pokud WHO dosáhne svého, země ztratí svou suverenitu a budou začleněny do kontrolního systému OSN.

„Navrhovaná dohoda WHO je zbytečná a ohrožuje suverenitu a nezadatelná práva,“ uvádí se v dopise.

„Zvyšuje dusivou moc WHO vyhlašovat neodůvodněné pandemie, zavádět dehumanizující lockdowny a prosazovat drahou, nebezpečnou a neúčinnou léčbu proti vůli lidí.“

Jak už to u marxistických programů bývá, pandemická smlouva WHO přistupuje ke všem zemím a skupinám lidí úplně stejně. Jejím cílem je uplatnit univerzální přístup k veřejnému zdraví a daňoví poplatníci budou samozřejmě nuceni zaplatit účet za cokoli, co WHO uzná za nezbytné k řešení „hrozby.“

„Všichni budou na jedné lodi a věda bude vyhovovat GLOBÁLNÍM politickým rozmarům,“ uvedl server En-Volve.com. „Bude to stát miliony dolarů nebo více a peníze budou prát oni a jejich kapsáři. Zdá se, že WHO chce smlouvu rychle prosadit bez účasti a přispění veřejnosti.“

Mohamedová se vyjádřila v podstatě stejně a označila hrozbu pandemie ze strany WHO za „nedemokratickou a protiústavní“, což obojí činí smlouvu „neplatnou a nezákonnou“ ještě před jejím přijetím.

Mohamedová dále upozornila, že WHO má také mnoho „střetů zájmů.“ To ilustruje přibližně 13 různých pozměňovacích návrhů, přičemž žádný z nich nevyžaduje dvoutřetinový souhlas Senátu Spojených států, jak by bylo běžně vyžadováno.

„Neříká se tomu smlouva,“ dodává Mohamedová. „Je to změna smlouvy, které jsme (již) součástí.“

Ke schválení těchto změn stačí prostá většina 194 členských států WHO. USA tedy nebudou moci samy rozhodnout, zda je schválí, či nikoli.

„Pokud je (v podobě předložené Spojenými státy) schválí prostá většina 194 členských zemí Světového zdravotnického shromáždění, vstoupí tyto dodatky v platnost jako mezinárodní právo již o šest měsíců později (v listopadu 2022),“ upozornil server En-Volve.com na to, jak rychle by se to všechno mohlo odehrát.

„Podrobnosti tohoto kroku nejsou zcela jasné.“

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x