Rusko má morální povinnost neutralizovat ukrajinské zbraňové systémy, které umožnily NATO ohrožovat Rusko biologickými zbraněmi

válka na Ukrajine

To, co se právě dočtete, byste v západních médiích těžko hledali, ale ruská invaze na Ukrajinu musela být provedena, aby se zabránilo světovým bioteroristům pokračovat ve válce proti lidstvu z míst, kde se nacházejí jejich zástupci, upozorňují analytici State of the Nation.

válka na Ukrajine

Ruský prezident Vladimir Putin prý neměl z morálního hlediska jinou možnost, než se zapojit do „operace Azovstal“, „speciální vojenské operace“, jejímž cílem je ochránit nejen Rusko, ale i nevinné obyvatele Ukrajiny, nemluvě o všech ostatních suverénních zemích, ze spárů globální bioválky proti lidstvu, která byla vedena v nelegálních ukrajinských laboratořích. A v čele této biologické války stojí, možná nepřekvapivě, Spojené státy a NATO.

„Rusko bylo nuceno zahájit „speciální vojenskou operaci“ na Ukrajině, aby ukončilo zuřící biovojnu, kterou vede bioteroristická skupina USA, Velké Británie, NATO a Ukrajiny – ze svého tajného podzemního operačního velitelství umístěného v železárnách Azovstal v ukrajinském Mariupolu – proti obyvatelům Donbasu a západního Ruska,“ uvádí State of the Nation.

Jinými slovy, padouchem v tom všem není Rusko, jak tvrdí západní média a vládní struktury. Jsou to Spojené státy a Pentagon, Velká Británie, Evropská unie a Volodymyr Zelenskyj. Tyto bioteroristické zrůdy pod rouškou tmy připravovaly biologické zbraně na celé Ukrajině a nyní je odhalily ruské vojenské operace.

„K dnešnímu dni ruská armáda uzavřela na Ukrajině více než 30 laboratoří na výrobu biologických zbraní,“ dodává State of the Nation. „Hlavní laboratoř biologických zbraní, která je systematicky využívána k provádění budoucích bioteroristických operací v Donbasu a západním Rusku, je však strategicky umístěna v Mariupolu v obrovském komplexu Azovstal.“

Ukrajina zneužívá nevinné občany jako „lidské štíty“
Mariupol se shodou okolností nachází asi 40 mil od ruských hranic. To je důvod, proč byl Azovstal vybrán jako sídlo jedné z největších laboratoří na výrobu biologických zbraní na světě: nejenže se totiž nachází přímo v Donbasu, ale Azovstal je také nejbližší biolaboratoří, z níž lze podnikat biologické útoky proti Rusku.

Rusko se údajně snaží chránit nevinné lidské životy, které Ukrajina a její západní spojenci nyní používají jako lidské štíty, aby se pokusili zabránit Rusku ukončit činnost biolaboratoří. „Proto je Rusko tak odhodlané nevyhodit Avozstal do povětří, a dokonce ani nezneškodnit více než 1000 azovských nacistů, kteří se tam ukrývají za lidskými štíty – nevinnými ukrajinskými občany,“ vysvětluje dále State of the Nation.

„Zejména ženy a děti byly do rozlehlého závodu Azovstal pravděpodobně nahnány jako obranná strategie proti totálnímu ruskému útoku. Ale jsou to vojenští velitelé USA a NATO, agenti západních zpravodajských služeb, důstojníci AFU a ukrajinští vojáci ukrytí v Azovstalu, které Rusko skutečně chce a chce chránit, zejména ti, kteří jsou zasvěceni do bioteroristických operací.“

Putin už nějakou dobu přesně ví, co tyto biolaboratoře v Azovstalu pod rouškou tmy dělaly. Snažil se uchovat co nejvíce důkazů, aby je v pravý čas mohl předložit světu a ukázat všem, že skutečnými viníky globálního bioterorismu jsou USA, Velká Británie, EU a NATO.

„Právě proto dostali azovští nacisté tak volnou ruku k terorizování obyvatel Mariupolu. Jednali na příkaz svého velení NATO, pánů z Pentagonu a nadřízených ze CIA, aby nad místem bioteroristického zločinu v Azovstalu vykonávali absolutní kontrolu.

Nejmenují se proto tihle hardcore neonacisté pluk Azov a prapor Azov (jako Azovstal)? Tito bojem zocelení žoldáci tam byli nasazeni, aby poskytovali brutální obranné a ochranné služby pro sio-anglo-americké bioteroristické operace.“

Rusko se rozhodlo, že nemá jinou možnost než tuto zpomalenou genocidu, která by se nakonec rozšířila i mimo Donbas do Ruska, zastavit. Muselo tuto věc zarazit hned v zárodku, než dojde ke globální genocidě, o kterou se podle všeho pokusilo v případě pandemie koronaviru COVID-19.

Mocní na Západě mají zjevně připravené budoucí pandemie, které čekají na uskutečnění, ačkoli Putinova invaze by je mohla zastavit dříve, než dostanou příležitost je spustit.

Podstatné je, že podle analytiků měl Putin údajně morální povinnost zasáhnout, a to také udělal. Ukrajina je přímo na prahu západního Ruska a většiny nejlidnatějších ruských měst, takže Putin přinejmenším dělá to, co je nezbytné pro ochranu vlastních lidí, což je mnohem víc, než by se americké „vedení“ kdy obtěžovalo udělat pro Američany.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x