Za poslední rok zemřel v Anglii milion očkovaných proti COVID-19 ve srovnání s pouhými 61 000 neočkovanými osobami

očkování proti COVID-19

V posledních dvou letech v Anglii prudce vzrostl počet nadměrných úmrtí, zejména mezi „plně očkovanými“ proti koronaviru COVID-19.

Nové vládní údaje ukazují, že od začátku roku 2022 zemřel v Anglii jeden milion plně očkovaných osob, to ve srovnání s pouhými 61 000 neočkovanými osobami v Anglii.

Přibližně jeden ze tří Angličanů nikdy nedostal jedinou injekci proti COVID-19. Na základě vysokého počtu nadměrných úmrtí mezi zbývajícími dvěma třetinami Angličanů, kteří dostali alespoň jednu injekci proti COVID-19, by se dalo očekávat, že pokud je očkování proti COVID-19 skutečně „bezpečné a účinné“, jak se tvrdí, bude úmrtí mnohem více než jen 61 000 neočkovaných.

Skutečnost, že na základě poměru 1:3 mezi očkovanými a neočkovanými v celé Anglické společnosti zemřelo pouze 61 000 neočkovaných oproti jednomu milionu očkovaných, ukazuje, že plně očkovaní umírají výrazně častěji než neočkovaní.

„Podle Britského vládního oddělení známého jako UK Health Agency (UKHSA) odmítlo k 3. červenci 2022 18,9 milionu lidí první dávku vakcíny proti COVID-19, 21,5 milionu lidí odmítlo druhou dávku vakcíny proti COVID-19 spolu s 2,6 milionu lidí, kteří dostali první dávku, ale odmítli druhou, a 30,4 milionu lidí odmítlo třetí dávku vakcíny proti COVID-19 spolu s 8,9 milionu lidí, kteří dostali druhou dávku, ale odmítli třetí,“ vysvětluje datová zpráva.

„Podle údajů UKHSA mělo v tomto okamžiku nárok na očkování 63,4 milionu osob. Vakcínu proti COVID-19 tedy v Anglii odmítlo 18,9 milionu osob, které zůstaly zcela neočkované. Kromě toho však dalších 2,6 milionu lidí odmítlo druhou dávku, což znamená, že 21,5 milionu lidí nebylo očkováno dvakrát, a 8,9 milionu lidí odmítlo třetí dávku, což znamená, že 30,4 milionu lidí nebylo očkováno třikrát.“

Plně očkovaný proti COVID-19 představovali 95 % všech úmrtí na COVID-19 v období od ledna do května 2023 v Anglii
V červenci 2022 zůstalo v Anglii zcela neočkováno 30 % populace. Dalších 34 procent je očkováno pouze jednou, zatímco zbytek je očkován dvakrát, ale ne třikrát.

Na základě toho všeho připadá na očkovanou populaci Anglie 95 procent všech úmrtí na COVID-19 mezi lednem a květnem 2023. Naopak neočkovaná populace se podílela na pouhých pěti procentech všech úmrtí v tomto období.

Naprostá většina všech úmrtí na COVID-19 v Anglii, přibližně 80 %, se vyskytuje mezi čtyřnásobně očkovanými. Čtyřnásobně očkovaní také představují 83 procent všech úmrtí na COVID-19 mezi těmi, kteří dostali alespoň jednu injekci proti COVID-19.

Od července 2021, kdy vrcholila operace Warp Speed, očkovaní v počtu úmrtí výrazně převyšují neočkované – a to ve všech věkových skupinách. A to i přesto, že 30 procent Anglické populace nikdy nepodstoupilo jedinou injekci proti COVID-19.

V období od července 2021 do května 2023 došlo v Anglii k neuvěřitelným 94 procentům všech úmrtí u osob, které byly alespoň jednou očkovány vakcínou proti COVID-19. Naopak pouhých šest procent všech úmrtí ve stejném období nastalo u neočkovaných.

To spíše naznačuje, že vakcíny proti Covid-19 jsou smrtící, a dokazuje to, že zabíjejí lidi. A můžeme si být jisti, že očkování proti COVID-19 výrazně zvyšuje úmrtnost. Kdy tedy vláda přestane s jejich používáním?

„Tohle je pandemie očkovaných.“ Bylo by to legrační, kdyby to nebyl tak zlověstný program.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x