Deep State vytváří „iluze konsensu“, aby stádo lidských mas přiměl k poslušnosti a podřízení se tyranii

tyranie

Lidé mají obecně tendenci jít za davem, i když to nakonec vede k jejich vlastní zkáze. To je jeden z mnoha důvodů, proč se svět jako celek nechal nahnat do obrovského koncentračního tábora pod širým nebem známého jako život v 21. století.

Pokud žijete na Západě, pak dobře víte, jak velký vliv mohou mít média, včetně sociálních sítí, na formování myšlení a jednání lidí. Sociální nákaza se dnes šíří rychleji než kdykoli předtím ve známých dějinách lidstva, a to především díky nástupu globalizovaných komunikačních a mediálních systémů.

Telegrafy se změnily v telefony, které se proměnily v chytré telefony, které pak z mas udělaly poslušné ovce zavedeného iluzorního řádu. Nejenže nás odřízl od vzájemného společenství a komunikace, ale také oddělil lidskou mysl od samotného Boha a zanechal po sobě prázdné náboženské systémy, které pouze prohlubují podvod svým jedinečným manipulativním způsobem.

Dr. Joseph Mercola se v poslední době zřejmě hodně zamýšlel nad podobnými věcmi, když napsal článek, v němž spekuluje o tom, že lidská mysl byla možná od počátku biologicky nastavena tak, aby prostě dělala to, co dělají všichni ostatní, i když to nedává smysl.

Na druhou stranu někdy není třeba mnoho, aby se vlna takříkajíc rozjela. Jeden i malý příklad neposlušnosti vůči zlu může inspirovat mnoho dalších, aby udělali totéž, což mu dodá kolektivní moc a sílu proti těmto systémům a kreténům, kteří je řídí, a účinně je zbaví moci.

„Falešná přesvědčení o názorech většiny veřejnosti mohou vést lidi k tomu, že cenzurují své skutečné názory na danou problematiku, a tím podporují změněné vnímání reality a konformitu,“ píše Mercola. „Dokonce i drobné projevy nesouhlasu mohou dodat ostatním odvahu k následování, což vyvolá vlnový efekt, který může změnit společnost.“

S pravým Bohem na tvé straně je možné všechno
Totalitní budoucnost, kterou pro nás plánují globalističtí vládci zdánlivě všech politických směrů, se nemusí nutně naplnit, tvrdí Mercola. Pokud se dostatečný počet lidí postaví na odpor, což nejprve vyžaduje skutečné pochopení toho, co se vlastně děje, pak by to mohlo stačit k tomu, abychom sami zvrátili vývoj?

Stále existuje Bohem daný a předepsaný řád věcí, a to i nyní, kdy se vše zdá být ve spirále smrti bez naděje. Jen to možná není řád – nebo spíše přechod řádů, čehož jsme právě teď svědky, jak se překrývají -, který bychom si všichni přáli.

Je sice pravda, že některé věci můžeme změnit – tento pisatel kdysi dávno, v roce 2000, sám vyburcoval dav na zasedání výboru státního kongresu v Raleighu a zabránil tomu, aby zemědělci byli nuceni přidávat černou křídu do veškerého syrového mléka pro domácí zvířata prodávaného v celé Severní Karolíně, protože ho pije příliš mnoho lidí (syrové mléko je ve státě Tar Heel výjimečně nelegální, pravděpodobně kvůli silné přítomnosti Big Pharma, která tam dominuje státní politice), ale to odbočuji – stále je toho hodně, co nemůžeme skutečně změnit bez nadpřirozené pomoci a prozřetelnosti, která ji podporuje. Modlete se tedy za tuto pomoc a prozřetelnost a hledejte příležitosti, jak zneškodnit zlo, kdykoli budete mít příležitost.

Jak říká Dobrá kniha, pravda nás osvobodí bez ohledu na stav světových záležitostí. S pravdou na své straně nebudete nikdy otřeseni bez ohledu na to, jak silná je bouře. Zatím dělejte to, co je správné, zastávejte se slabých a ponížených a prokazujte Kristovu lásku všem – zejména chudým a pokorným – a zároveň se stavte na odpor zlu a těm, kteří ho neustále šíří.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Veny
Host
Veny
6 měsíců před

Podstatná otázka je ovšem,kdo je deep state? Jsou to lidé? Podle Sumerů nás Bůh stvořil jako své dělníky…a všechny důkazy nasvědčují,že je tomu tak dodnes.
Ten kdo si přeje naší poslušnost a nevědomost,ten kdo vytváří války,překrucuje dějiny, krade artefakty…a ničí naší historii. Vůbec nemusí být člověk. Jen se nad tím je třeba pořádně zamyslet. Že ten boj může být těžší něž se zdá…a možná dokonce nemožný.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x