Světové ekonomické fórum nedávno zahájilo novou kontroverzní iniciativu, kvůli které by mělo být celé lidstvo na nohou.

Světové ekonomické fórum

Světové ekonomické fórum nyní požaduje, aby lidé předali suverenitu svých mozků globální elitě. Podle WEF nejsou mozkové vlny nic víc než data a my bychom měli být rádi, že můžeme umělé inteligenci dovolit zasahovat do našich mozků „pro naše vlastní dobro.“

Na lednovém výročním zasedání WEF v Davosu se konal velmi důležitý seminář o „transparentnosti mozků“, na kterém globální elita přesně vysvětlila, jak hodlá využít umělou inteligenci k zotročení lidstva.

Plány WEF zahrnují novou technologii, která umožňuje skenování lidského mozku prostřednictvím nositelných zařízení, bez nutnosti použití elektrod. Takové skenování umožňuje počítačům s umělou inteligencí číst a interpretovat duševní stav nositele díky okamžitému porozumění zaznamenaným mozkovým vlnám.

Podívejte se na tento hluboce znepokojivý komiks, který WEF vytvořil pro své zainteresované strany, aby jim vysvětlil, jak přesně budou využívat umělou inteligenci k ovládání, donucování, manipulaci a nakonec k zotročení lidské rasy.

A až se na to budete dívat, nezapomeňte, že jak s nadšením hlásá přednášející WEF Nita A. Farahany, oni už tuto technologii mají. Opakuji, že Klaus Schwab již tuto technologii má a vlastní zařízení, o kterých se v tomto videu hovoří.

 

Navzdory tomu, o čem se nás snaží přesvědčit mainstreamová média, se Světové ekonomické fórum nesnaží nic napravit. Snaží se všechno rozbít a nechat to rozbité. Snaží se rozbít vás.

Systémy umělé inteligence spojené s těmito zařízeními umožňují nebývalý vhled do duševního a emocionálního stavu uživatele.

Nositelná zařízení pro čtení myšlenek, o nichž Nita hovoří, nevypadají divně ani těžkopádně. WEF je odhodlán k tomu, aby tato technologie byla zavedena co nejplynuleji.

Systémy umělé inteligence

Ke konci videa Farahany hovoří o tom, jak je důležité „zachovat bezpečnostní opatření.“ Ale podívejte se na její tvář, když jeden z přítomných pronese jazykolamnou poznámku, že „všichni generální ředitelé budou tuto technologii používat zcela zodpovědně.“

Nita A. Farahany

Nepotřebujete zařízení na čtení myšlenek s umělou inteligencí, abyste pochopili, co se děje v její hlavě.

Pokud jste v poslední době věnovali pozornost politice WEF, pochopíte, že ve skutečnosti nejde o to, aby se svět stal lepším místem. Všechny politiky WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, ponižují a zesměšňují. Jejich cílem je vzít vám všechny radosti života a způsobit co největší bolest.

A již se plánuje zavedení této technologie prostřednictvím populárních sociálních sítí. Farahany uvádí, že Facebook a technologické společnosti do těchto zařízení „investují velké prostředky.“

Chvíli o tom přemýšlejte. Abyste se mohli integrovat do nových nablýskaných zařízení od Big Tech, budete muset nosit skener mozku (který vám bude pravděpodobně dodán zdarma). Snímač bude odesílat aktivitu vašich mozkových vln do systémů umělé inteligence Big Tech společností. Umělá inteligence je objemná a nelze ji umístit do tabletu nebo telefonu, takže vaše mozkové vlny bude centrálně shromažďovat Facebook nebo jiná Big Tech společnost.

Možnosti zneužití jsou nekonečné. Řekněme například, že by se nějaký designér takové UI nebo byrokrat z „rady pro řízení dezinformací“ rozhodl, že potřebuje zabránit lidem v myšlenkách popírajících změnu klimatu.

V takovém případě, jakmile se vaše myšlenkové pochody odchýlí od oficiálně schváleného narativu a začnou se ubírat směrem ke skeptickým názorům, řekněme na změnu klimatu, vám UI aktivně ukáže atraktivní, spoře oděnou osobu, která vám připadá přitažlivá, roztomilou kočku, která dělá něco hloupého, nebo nějaké jiné rozptýlení, aby narušila vývoj vašich myšlenek.

A nemyslete si, že se z takového dystopického světa můžete odhlásit. Podle WEF nebudete moci odejít ze zaměstnání, protože nebude kam.

Samozřejmě, že mainstreamová média byla Světovým ekonomickým fórem zcela kooptována a pokusí se vás zrušit, pokud se odvážíte o některém z těchto problémů rozumně mluvit. Podle mainstreamových médií v roce 2020 je obezita zdravá. Spirálovitá inflace je normální. Vakcíny nezpůsobují, že by lidé upadali do bezvědomí a umírali. A existuje nekonečný počet pohlaví.

George Orwell nás před touto dobou varoval. Říkal, že nás přesvědčí, že válka je mír. Jakou měl pravdu.

Teď se nás snaží přesvědčit, že předání suverenity vlastního mozku je způsob, jak zlepšit stav světa.

Teprve čas ukáže, zda tuto znepokojivou iniciativu přijmou lidé na celém světě, ale jedno je jisté: bez boje se nevzdáme.

Tato po moci toužící klika miliardářů a politiků již dlouho spřádá plány na zotročení mas a nyní se jim to daří.

WEF varuje, že pokud se nepodřídíme jejich požadavkům, čeká nás jistá zkáza. Tvrdí, že pouze pokud předáme svou svobodu a nezávislost elitě a dovolíme jí vylidnit svět, můžeme doufat, že se vyhneme katastrofám, které se rýsují na obzoru.

Stále více lidí se však odmítá podřídit tyranským požadavkům WEF. Stateční aktivisté a rebelové povstávají do boje proti globální elitě, odhodlaní bránit svou suverenitu za každou cenu, odhodlaní chránit své rodiny a ty, které milují.

Přidáte se k nim v boji za svobodu, nebo se budete krčit strachy a podřídíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ať už však uděláte cokoli, nepodceňujte důsledky své volby.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj