Výzkum odhalil, že vakcíny proti COVID-19 spíše zabíjejí než zachraňují životy

vakcíny proti COVID-19

Nedávné údaje Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) odhalily, že od začátku pandemie koronaviru COVID-19 před dvěma lety bylo zaznamenáno více než milion úmrtí. Nadměrným počtem úmrtí se rozumí počet úmrtí přesahující historický průměr.

vakcíny proti COVID-19

Hlášená úmrtí během této doby byla způsobena srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem, demencí a mnoha dalšími nemocemi, které se SARS-CoV-2 nesouvisejí. Výzkumníci z univerzity ve Warwicku uvedli, že „rozsah nadměrného počtu úmrtí, která nejsou spojena se SARS-COVID, je dostatečně velký na to, aby mohl být považován za samostatnou pandemii.“

Nárůst počtu úmrtí po celém světě se shoduje se zaváděním vakcíny, které začalo v prosinci 2020. Úmrtí připisovaná COVID-19 jsou trvale vyšší v oblastech s vysokou mírou proočkovanosti. „Nikdy jsme nic podobného nezaznamenali,“ řekl v polovině února listu Washington Post Robert Anderson, vedoucí oddělení statistik úmrtnosti CDC.

Vakcíny také nezabraňují infekcím. Z údajů společnosti Walgreens vyplývá, že v týdnu od 19. do 25. dubna bylo pouze 13 % neočkovaných pozitivně testováno na COVID-19. Pro srovnání, 23,1 procenta těch, kteří dostali dvě dávky, a 26,3 procenta těch, kteří dostali třetí dávku před nejméně pěti měsíci, bylo na toto onemocnění pozitivních.

Renomovaný virolog: Vakcína není řešením
Dr. Geert Vanden Bossche, bývalý senior programový manažer Globální aliance pro vakcíny a imunizaci, varoval veřejnost, že vakcína není řešením globální pandemie. Vanden Bossche uvedl, že nadcházející nápor zranění a úmrtí způsobených vakcínou proti COVID-19 by mohl vést ke kolapsu zdravotnického systému.

Loni veřejně prohlásil, že snaha očkovat lidi uprostřed pandemie je „to nejhorší, co můžete udělat“, pokud je hlavním cílem zastavit šíření viru. „Musíme jim co nejvíce pomoci, protože v mnoha případech budou potřebovat rozsáhlou léčbu,“ řekl Vanden Bossche.

Počet plně očkovaných, kteří vyžadují hospitalizaci, „se nyní neustále zvyšuje“, poznamenal. „Zatímco s tréninkem vrozeného imunitního systému, s větším vystavením viru, se stále více neočkovaných lidí chrání.“

Vanden Bossche uzavřel: „To nevyhnutelně povede – a nejsem kazatel soudného dne – ale nevyhnutelně to povede ke kolapsu našeho zdravotnického systému. Jinak to ani být nemůže.“

Přirozená imunita poskytuje lepší ochranu než vakcína proti COVID-19
Studie s názvem „Rates of COVID-19 Among Unvaccinated Adults With Prior COVID-19“, publikovaná 20. dubna na JAMA Network Open, potvrdila, že přirozená imunita poskytuje proti COVID-19 dlouhodobější ochranu než vakcíny.

„Zjistili jsme, že před vznikem [postvakcinační] omikronové varianty poskytovala přirozená imunita podobný stupeň ochrany proti infekci COVID-19 jako očkování mRNA,“ uvedl Dr. Ari Robicsek, autor studie a vedoucí lékařský analytik neziskového katolického zdravotnického systému Providence Health and Services.

Výzkum analyzoval údaje od více než 120 000 pacientů testovaných na SARS-CoV-2 na 1 300 testovacích místech v rámci zdravotnického systému Providence v období od 1. října 2020 do 1. listopadu 2021 a byl proveden týmem odborných lékařů a vědců z výzkumné sítě Providence.

Vědci zjistili, že jejich zjištění jsou v souladu s předchozími studiemi zkoumajícími přirozenou imunitu proti reinfekci COVID-19. Předchozí studie dospěly k závěru, že ochrana spojená s přirozenou imunitou je při prevenci reinfekce účinná z 80,5 až 100 procent.

Tato úroveň ochrany je podobná úrovni ochrany, kterou údajně poskytují mRNA vakcíny COVID-19. Výzkumníci však poznamenali, že ochrana spojená s vakcínou je pouze proti nezávažným formám COVID-19. Rovněž bylo prokázáno, že tato ochrana se po šesti měsících od očkování snižuje.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x