Vladimir Putin: Nový světový řád normalizuje pedofilii na Západě

Vladimir Putin

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý vystoupil s projevem, v němž odhalil satanistický program Nového světového řádu, jehož cílem je normalizovat pedofilii na Západě.

Vladimir Putin

Během projevu Putin vyjádřil lítost nad kulturním úpadkem, k němuž dochází ve Spojených státech a dalších zemích Západu, kde je křesťanství zesměšňováno a Boží záměr je převracen pro démonické účely.

„Podívejte se, co dělají se svými vlastními národy – ničení rodiny, kulturní a národní identity, zvrácenost, zneužívání dětí a pedofilie jsou prohlášeny za normu. Normou jejich života a kněží jsou nuceni žehnat sňatkům osob stejného pohlaví,“ řekl Putin.

„Dospělí mají právo žít tak, jak chtějí, v Rusku jsme tak vždycky uvažovali a vždycky budeme, nikdo nebude zasahovat do soukromého života, to neuděláme. Ale chci jim říct, podívejte se do Písma svatého, do hlavních knih všech ostatních světových náboženství, tam je řečeno všechno, včetně toho, že rodina je svazek muže a ženy,“ dodal.

Putin dále poukázal na útoky proti křesťanství, které přicházejí od západních vlád, jejichž společnosti se hroutí.

„Anglikánská církev například uvažuje o genderově neutrálním Bohu. Co k tomu můžeme říci? Odpusť nám, Pane, neboť nevědí, co činí. Miliony lidí na Západě chápou, že vedou ke skutečné duchovní katastrofě. Elity, přímo musím říci, šílí a zdá se, že už se nedají léčit. Ale to jsou jejich problémy, jak jsem řekl, a my musíme chránit naše děti. A my to uděláme, ochráníme naše děti před degradací a degenerací,“ řekl.

Jeho projev si můžete prohlédnout zde:

Big League Politics informovala o snaze normalizovat pedofilii na celém Západě tím, že se pedofilové překřtí na „osoby přitahované nezletilými.“

„Docent na Old Dominion University (ODU) hájí pedofily, nazývá je jejich novým oblíbeným eufemismem „osoby přitahované nezletilými“ a tvrdí, že jejich chování může být „morální.“

Docent sociologie a trestního práva na ODU Allyn Walker napsal svou knihu Dlouhý temný stín: Osoby přitahované nezletilými a jejich snaha o důstojnost, aby podpořil přijetí pedofilů. Odůvodnění svých myšlenek vysvětlil při odpovídání na otázky v nedávném živém vysílání.

„V názvu knihy a v celé knize používám termín osoby přitahované nezletilými nebo MAP, a to z několika důvodů. Za prvé proto, že si myslím, že je důležité používat pro skupiny terminologii, kterou členové této skupiny chtějí, aby pro ně ostatní používali, a skupiny na podporu MAP, jako je ‚Before You Act‘, se zasazují o používání termínu MAP. Prosazovaly ho především proto, že je méně stigmatizující než jiné termíny, například pedofil,“ řekl Walker.

„Mnoho lidí, když slyší termín pedofil, automaticky předpokládá, že to znamená sexuální delikvent, což není pravda a vede to k mnoha mylným představám o přitažlivosti k nezletilým. Rozhodně jsem však slyšel myšlenku, kterou jste nadnesl, že používání termínu osoba přitahovaná nezletilými naznačuje, že je v pořádku být přitahován k dětem, ale používání termínu, který sděluje, ke komu je někdo přitahován, nenaznačuje nic o morálnosti této přitažlivosti,“ dodal.

Z dalších komentářů v diskusi je naprosto jasné, že Walker obhajuje pedofilii a snaží se pedofily začlenit do LGBT hnutí.

„MAP, kteří se nedopouštějí trestné činnosti, z definice nezneužívají děti, takže jejich chování je morální, ale stále se na ně vztahuje stejná myšlenka, že jsou to špatní lidé,“ řekl Walker.

„Stigma vůči MAP je problémem částečně proto, že díky němu si MAP myslí, že jsou monstra. To je z hlediska pohody MAP opravdu problematické. Je opravdu těžké se s tím vyrovnat, protože si myslíte, že jste hrozný člověk, protože máte zvláštnosti, které nemůžete změnit,“ dodal.

Putin si nedělá legraci. Pedofilie se normalizuje a západní civilizace míří po stejné trajektorii jako Sodoma a Gomora. Není divu, že globalistické elity chtějí Putina tak moc sesadit.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Pravda o utečencoch z Mariupoľa, ktorých Rusi vraj násilne (!) unášajú na územie Ruskej federácie.
https://gloria.tv/post/FtkgL3xK16Sy2Jj7s3VkocHKg#60

1
0
Would love your thoughts, please comment.x