Vedoucí pracovník společnosti Bayer říká, že kovidové mRNA injekce jsou „genovou terapií“ falešně prodávanou jako „vakcíny“

mRNA vakcína

Stefan Oelrich, prezident farmaceutické divize společnosti Bayer, na nedávné globalistické konferenci o zdraví přiznal mezinárodním „expertům“, že obě „vakcíny“ mRNA (messenger RNA) od společností Pfizer-BioNTech a Moderna nejsou vůbec vakcíny, ale spíše převlečené injekce „buněčné a genové terapie“.

mRNA vakcína

Na nedávném Světovém zdravotnickém summitu, který se konal v Berlíně ve dnech 24.-26. října, si Oelrichova slova vyslechlo 6 000 účastníků ze 120 zemí. Mohli si také vyslechnout jeho vysvětlení, že kdyby se tyto injekce prodávaly tak, jak ve skutečnosti jsou, většina lidí by je pravděpodobně odmítla.

„Opravdu se snažíme o tento skok [v oblasti inovací] – my jako společnost Bayer – v buněčných a genových terapiích… nakonec jsou mRNA vakcíny příkladem pro tuto buněčnou a genovou terapii,“ řekl Oelrich.

„Vždycky rád říkám: kdybychom před dvěma lety provedli průzkum mezi veřejností – „byli byste ochotni vzít si genovou nebo buněčnou terapii a aplikovat si ji do těla?“ – pravděpodobně bychom měli 95% míru odmítnutí.“

Jediným důvodem, proč vůbec došlo k nějakému „úspěchu“, pokud jde o přimění mas, aby si vyhrnuli rukávy, je to, že Big Pharma prošlo lhaní veřejnosti o tom, co tyto věci jsou a co údajně dělají.

„Naše úspěchy za těchto 18 měsíců [doba trvání „pandemie“ COVID] by nás měly povzbudit k tomu, abychom se mnohem více zaměřili na přístup, inovace a spolupráci s cílem uvolnit zdraví pro všechny, zvláště když ke všemu ostatnímu, co se děje, vstupujeme do nové éry vědy – mnoho lidí v této souvislosti mluví o biorevoluci,“ chlubil se Oelrich na akci.

„Vakcíny“ proti Covid přeprogramovávají lidská těla, aby se stala novou rasou otroků řízenou umělou inteligencí
Podíl na tom mělo i Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), které změnilo definici „vakcíny“ tak, aby zahrnovala i injekce mRNA.

Tato falešná federální agentura, která je ve skutečnosti jen převlečenou soukromou společností, se rozhodla, že stará definice vakcíny je pro účely šíření plandemické lži „problematická“. Proto ji agentura zcela zrušila a vymyslela zcela novou definici, která vyhovovala jejímu příběhu.

Tuto „biologickou revoluci“, o níž Oelrich hovořil ve svém projevu, popisuje McKinsey Global Institute jako „souběh pokroku v biologické vědě a zrychlujícího se rozvoje výpočetní techniky, automatizace a umělé inteligence, který pohání novou vlnu inovací“.

„Tato biorevoluce by mohla mít významný dopad na ekonomiky a naše životy, od zdravotnictví a zemědělství přes spotřební zboží až po energii a materiály,“ uvádí dále McKinsey.

Jinými slovy, injekce mRNA společnosti Big Pharma připravují půdu pro totální přeměnu lidstva v otrockou rasu řízenou umělou inteligencí, která bude řízena vším, co globalisté plánují do lidských těl prostřednictvím „očkování“ nainstalovat.

Oelrich se dále vyslovil pro depopulaci planety rozdáním dalších antikoncepčních prostředků „dalším sto milionům žen“ po celé Evropě.

„Letos jsme investovali 400 milionů do nových závodů, které jsou určeny k výrobě dlouhodobě působící antikoncepce pro ženy v zemích s nízkými a středními příjmy,“ vysvětlil.

„Společně s Billem a Melindou Gatesovými velmi úzce spolupracujeme na iniciativách v oblasti plánování rodiny.“

Pokračující podávání protikovidových injekcí v kombinaci s těmito dalšími metodami depopulace nakonec vytvoří „udržitelný“ svět, říká Oelrich.

Oelrich je také hlasitým zastáncem takzvané iniciativy „Velký reset“, která je podle Světového ekonomického fóra (WEF) z velké části poháněna plandemií.

„Abychom dosáhli lepšího výsledku, musí svět jednat společně a rychle, aby přepracoval všechny aspekty našich společností a ekonomik, od vzdělávání po sociální smlouvy a pracovní podmínky,“ říká zakladatel WEF Klaus Schwab.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x