Šokující studie ukazuje, že účinnost vakcíny klesá již po DVOU měsících ve všech věkových skupinách

vakcína proti COVID-19

Nový izraelský výzkum zjistil, že takzvaná „imunita“ vytvořená „vakcínami“ proti Covid-19 trvá v nejlepším případě asi dva měsíce, než zcela vymizí.

vakcína proti COVID-19

I když se zpočátku zdálo, že hromadná injekční kampaň plandemii omezuje, uplynuly měsíce a počet „případů“ začal prudce stoupat. Nyní je nemocí a úmrtí více než kdykoli od začátku roku 2020.

„V prosinci 2020 zahájil Izrael hromadnou očkovací kampaň proti Covid-19 podáním vakcíny BNT162b2, což vedlo k prudkému omezení epidemie,“ vysvětluje studie.

„Po období, kdy se téměř nevyskytovaly žádné případy infekce těžkým akutním respiračním syndromem s koronavirem 2 (SARS-CoV-2), se v polovině června 2021 znovu objevilo ohnisko Covid-19. Možnými důvody obnovení nákazy byla snížená účinnost vakcíny proti variantě delta (B.1.617.2) a slábnoucí imunita. Rozsah slábnoucí imunity vakcíny proti variantě delta v Izraeli je nejasný.“

Mimochodem, varianta „delta“ není podle všeho nic jiného než nemoc vyvolaná vakcínou, kterou se média snaží zamaskovat tím, že ji nazývají „mutací“ čínského viru. Jediné, co se neustále mění, je narativ, protože „strašidelné“ vyvolávání strachu dosahuje horečnatého rozměru.

Mezitím lidé, kteří se nechali očkovat, houfně onemocněli, protože jejich umělá „imunita“ vyprchala, jak se předpokládalo. Ne, Fauciho očkování proti chřipce neposkytuje trvalou imunitu proti infekci.

Vědci z mnoha Izraelských univerzit a lékařských institucí při svém výzkumu porovnávali různé skupiny lidí stejného věku, kteří se nechali očkovat v různých obdobích.

Jedna skupina se nechala očkovat hned v lednu, kdy byly vakcíny dostupné, a druhá skupina se nechala očkovat o několik měsíců později. Všichni ti, kteří se nechali očkovat nejdříve, měli v době testování nejméně zbývající imunity ve srovnání s těmi, kteří se nechali očkovat později.

„Mezi osobami staršími 60 let byla míra nakažení v období od 11. do 31. července vyšší u osob, které byly plně očkovány v lednu 2021, než u osob plně očkovaných o dva měsíce později, v březnu (poměr míry nakažení 1,6; 95% interval spolehlivosti [CI] 1,3 až 2,0),“ vysvětluje studie.

„Mezi osobami ve věku 40 až 59 let byl poměr míry infekce mezi plně očkovanými v únoru ve srovnání s osobami očkovanými o 2 měsíce později, v dubnu, 1,7 (95% CI, 1,4 až 2,1).“

Podobné hodnoty byly zjištěny i u mladších věkových skupin. Zdá se, že bez ohledu na věk člověka imunita vůči Fauciho chřipce slábne v přímé úměře s plynoucím časem.

„Mezi osobami ve věku 16 až 39 let byl poměr míry infekce u osob plně očkovaných v březnu ve srovnání s poměrem o dva měsíce později, v květnu, 1,6 (95% CI, 1,3 až 2,0),“ vysvětluje dále studie.

„Poměr míry závažných průběhů onemocnění u osob plně očkovaných v měsíci, kdy byly poprvé očkovány, v porovnání s osobami plně očkovanými v březnu, byl 1,8 (95% CI, 1,1 až 2,9) u osob ve věku 60 let a starších a 2,2 (95% CI, 0,6 až 7,7) u osob ve věku 40 až 59 let; u osob ve věku 16 až 39 let nebylo možné poměr míry z důvodu malého počtu osob vypočítat.“

V závěru vědci uvedli, že je zcela zřejmé, že imunita proti čínským bacilům slábne ve všech věkových skupinách již po několika měsících od podání druhé injekční dávky.

Kliknutím sem si můžete přečíst celou studii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x