Studie: Vakcíny proti COVID-19 způsobily Norským dětem rozsáhlé zdravotní poškození

Vakcíny proti COVID-19

Celonárodní studie založená na registru v Norsku zkoumala výskyt 18 nežádoucích účinků u dospívajících po podání dvou mRNA vakcín proti COVID-19.

V Norsku byly licencovány „vakcíny“ Comirnaty (BNT162b2, Pfizer-BioNTech) a Spikevax (mRNA-1273, Moderna). Tyto vakcíny byly podávány dětem ve věku 12-19 let již v dubnu 2021. Očkování bylo podáno také „vysoce rizikovým“ dětem před dubnem, ale tyto děti byly ze studie vyloučeny. Do studie bylo zahrnuto téměř 500 000 dětí.

Podle studie způsobily tyto zbytečné, podvodné vakcíny rozsáhlé škody zdravým dospívajícím. Nejpozoruhodnějšími nežádoucími účinky byly anafylaxe, myokarditida, perikarditida, lymfadenopatie (zduření lymfatických uzlin) a apendicitida.

V samostatných dílčích analýzách vědci zjistili, že vakcíny proti COVID-19 způsobily u dětí také zvýšený výskyt epilepsie a křečí. Poškození vakcínou bylo rozsáhlejší po druhé dávce, což naznačuje, že může docházet ke kumulativní toxicitě od jedné dávky k druhé.

Ze studie byly vyloučeny děti, které trpěly některým z těchto zdravotních problémů v průběhu čtyř let před očkováním vakcínou proti COVID-19. To znamená, že poškození zdraví nezdravých dětí vakcínou nebylo ve studii vůbec zaznamenáno.

Poškození způsobené vakcínou může být rozsáhlejší, než bylo zaznamenáno v této studii, a očkování vakcínou proti COVID-19 mohlo nezdravým dětem přitížit. Dalším omezením studie bylo vynechání všech dětí, kterým byly podány tři dávky vakcíny, nebo dětí, které dostaly non-mRNA vakcínu. Do analýzy také nebyly zahrnuty všechny děti, které během období studie zemřely.

Desetkrát vyšší výskyt anafylaxe u očkovaných dětí
Výzkumníci použili analýzu samokontrolovaných případů (SCCS) a model známý jako Poissonova regrese, aby zjistili nárůst nežádoucích příhod mezi očkovanými a neočkovanými dětmi. Neočkované děti byly ve studii použity jako referenční bod.

Vědci zjistili, že u dětí očkovaných vakcínou proti COVID-19 byla PĚTKRÁT vyšší pravděpodobnost anafylaktické reakce (těžkého alergického šoku). Po druhé dávce vakcíny proti COVID-19 se toto riziko zvýšilo téměř DESETINÁSOBNĚ. Rizikové okno pro anafylaktický šok je pouze dva dny po podání vakcíny. Jedná se o lékařskou normu stanovenou Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Riziko anafylaktického šoku u dětí by mohlo být ještě vyšší, pokud by se rizikové okno rozšířilo na 14 dní po očkování. U mRNA vakcín se spike protein nemusí rozpustit okamžitě; může se replikovat a hromadit v distálních orgánech (včetně srdce) několik týdnů po očkování. To může způsobit další nežádoucí reakce dlouho po uplynutí standardního dvoudenního rizikového okna WHO.

Sedmkrát častější výskyt myokarditidy u očkovaných dětí
Rizikové okno pro lymfadenopatii bylo 14 dní po očkování. U očkovaných dětí byla 2,5krát vyšší pravděpodobnost, že budou v tomto časovém období trpět zduřením lymfatických uzlin. To je ukazatel budoucího rizika vzniku rakoviny. Nejvíce šokující: u očkovaných dětí byla SEDMkrát vyšší pravděpodobnost, že budou trpět myokarditidou a/nebo perikarditidou během 28denního rizikového okna po druhé dávce vakcíny proti COVID-19. Toto je týrání dětí a lékařské pochybení, které představuje zločiny proti dětem v celosvětovém měřítku.

V doplňkové analýze výzkumníci zjistili zvýšené riziko akutní apendicitidy po první i druhé dávce vakcíny proti COVID-19. Po očkování bylo rovněž zjištěno výrazné zvýšení rizika obrny lícního nervu. Další dílčí analýzy zjistily zvýšené riziko epilepsie a křečí u 18 a 19letých osob v rámci 28denního rizikového okna po druhé dávce.

„Znalost možných nežádoucích účinků po očkování je zásadní pro zvážení přínosů a rizik a pro budoucí doporučení ohledně očkování,“ napsal German Tapia z Norského institutu veřejného zdraví. „Počet pozorovaných následků a statisticky významných asociací byl v této studii obecně nízký, až na některé výjimky, které by měly být dále sledovány.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
Host
Helena
1 měsíc před

BARNEVERNET – má přece týrání v popisu práce, ne? Tak napíchnutí norských dětí jedem je jen pokračováním norských metod zacházení s dětmi. A dost možná, že kdo nenechal děti opíchat tím jedem, hrozilo mu, že mu budou děti násilím odebrány. Norové s jejich Barnevernetem je prapodivná skřetí fašistická společnost, kterou normální člověk nemůže pochopit.

paja
Host
paja
1 měsíc před

Věta z článku: Toto je týrání dětí a lékařské pochybení, které představuje zločiny proti dětem v celosvětovém měřítku. Myslím, že se nejedná o lékařské pochybení, ale o záměr. Je to organizovaný zločin. Zrovna tak zločinný je nařízení zarámovat sledování nežádoucích účinků jen do prvních dvou dnů po vakcinaci – to je záměrná manipulace s výsledky výzkumu. Tím spíš, že WHO je víceméně soukromá neziskovka.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x