Vakcíny proti COVID-19 oslabují imunitu, způsobují poruchy mozku a rakovinu

vakcína proti Covid-19

Thajský deník Bangkok Post nedávno zveřejnil článek, který odhaluje, že „vakcíny“ proti koronaviru COVID-19 způsobují nejrůznější vážné zdravotní problémy, včetně autoimunity, mozkových poruch a rakoviny.

Podání několika dávek vakcíny proti COVID-19, tj. dvojité dávky mRNA (modRNA) od společnosti Pfizer-BioNTech a následného „boosteru“, může způsobit nejrůznější zdravotní hrůzy, které se mohou projevit i předčasnou smrtí.

Přední anglicky psaný deník v tištěné i digitální podobě v Thajsku, Bangkok Post, koná Boží dílo tím, že se o tyto pravdy dělí se svými zhruba 16,7 milionu čtenářů.

Skutečnost, že deník Bangkok Post vůbec publikoval takovýto článek, je překvapivá, vzhledem k tomu, že se v roce 2021 spojil s deníkem New York Times, aby vytvořil přílohu, a také s deníkem The Wall Street Journal, aby vytvořil články pro svou denní obchodní sekci.

„Tím se Bangkok Post pevně zařazuje do teritoria korporátních médií,“ komentoval to The Exposé (Velká Británie).

Dotyčný článek s názvem „Dlouhý COVID, vakcíny mohou způsobit nemoci a smrt: Chula, Rangsit“ se zaměřuje na studii. Stojí za to si jej přečíst celý.

Pochvala deníku Bangkok Post za to, že říká pravdu
Studie, na kterou se článek v Bangkok Postu zaměřuje, poukazuje na to, že příliš mnoho lékařů svádí zdravotní potíže po podání vakcíny na „virus“ SARS-CoV-2, což je často nesprávná diagnóza.

„Přetrvávající tělesné příznaky po infekci virem COVID-19 by neměly být automaticky přisuzovány viru SARS-CoV-2; aby se předešlo chybnému přisuzování příznaků tomuto viru, může být zapotřebí kompletní lékařské vyšetření,“ uvádí se v článku.

Dalším častým omylem při diagnostikování špatného zdravotního stavu po injekci je standardní tvrzení lékařů, že se musí jednat o „dlouhý“ COVID, přestože takzvaný dlouhý COVID nebyl nikdy spojen s typy extrémních příznaků, které se projevují výhradně u plně očkovaných.

„Je to pravděpodobně jedno z prvních korporátních médií na světě, které zveřejnilo škody způsobené vakcínami proti COVID a jejich utajování, aniž by ty, kteří bijí na poplach, očerňovalo jako ‚konspirační teoretiky‘,“ poznamenal dále The Exposé o chvályhodnosti Bangkok Post za odvahu říkat světu pravdu.

Zvláštní poděkování patří také Prof. Dr. Thiravatu Hemachudhovi, řediteli Thajského zdravotnického vědeckého centra Červeného kříže pro nově se objevující infekční nemoci na Chulalongkornově univerzitě v Thajsku, a také Panthepu Puapongphanovi, děkanovi Vysoké školy orientální medicíny na Rangsitské univerzitě, rovněž v Thajsku. Tito dva pánové stojí za zmíněným výzkumem, který odhaluje tajné snahy mocností skrýt údaje o počtu lidí poškozených a zabitých takzvanými „vakcínami“ proti COVID.

„V důsledku toho si mnoho lidí neuvědomuje, že na ně „vakcíny“ proti COVID mají nepříznivý vliv, a nemohou najít vhodnou léčbu,“ uvádí The Exposé.

Lékařská fakulta Chulalongkornské univerzity také při hodnocení 100 případů COVID-19, které se vyskytly u lidí, kteří byli plně očkováni, zjistila, že se u nich vyvinula slabá imunita T-buněk, což naznačuje, že očkování ničí zdraví lidí, nikoliv ho zlepšuje.

Četné studie z jiných zemí podobně zjistily, že očkování proti COVID lidi ničí, protože ničí jejich srdce, krevní a dýchací systém.

„Prof. Thiravat a Panthep také uvedli, že úmrtnost v Thajsku vzrostla ve srovnání s úrovní před a během pandemie COVID-19,“ komentoval dále studii The Exposé. „Vyzvali k šetření, které by zjistilo, zda nárůst úmrtí souvisí s vakcínami proti COVID-19.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x