Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 5.2.2024

QAnon

Uvnitř >Válka mezi americkými zpravodajskými službami dosahuje vrcholu, když NSA vyzradila memorandum FBI texaským pohraničníkům a zpravodajským službám na hranicích<

Memorandum FBI je falešnou ČERNOU VLAJKOU, operací PATCOM, která využívá krajně pravicové EXTRÉMISTICKÉ BÍLÉ SUPREMISTY.
( nejspíše CIA>MK-ultra hrdlořezy ) k útoku na migranty a americkou pohraniční stráž, aby zinscenovali akci pod falešnou vlajkou, která povede k tomu, že Biden a deep state obviní z události Patrioty, Magu a Trumpovy příznivce [ ds].

Z nejvyšších úrovní amerických zpravodajských služeb posílají varování pohraniční stráži a vysokým vládním zdrojům.
_, Únik informací z FBI způsobuje chaos uvnitř zpravodajských služeb///.
( Prostřednictvím vojenských zpravodajských služeb a agentur se třemi písmeny je dobře známo, že se blíží Bouře a zatýkací války).

Zároveň NSA odmítla Bidenovu administrativu a Pentagon CIA proti používání jejich systémů na rozpoznávání obličejů ( které již byly zneužity v 6. lednu při falešných operacích fbi pod falešnou vlajkou PATCOM nezákonně)////


_
_
Deep State vyprávění začalo, jak MSM News outlety začínají tlačit občanskou válku vyprávění a překrucování příběhů, že
plukovník Pete Chambers je zelený baret a vede bílé extremisty k lovu na imigranty a rozpoutání občanské války proti Bidenově administrativě.
_Stovky liberálních zpravodajských kanálů tlačí stejný narativ CIA MOCKINGBIRD.

ZA SCÉNOU>]:ODPOSLECHY NAZNAČUJÍ, ŽE HLAVNÍ WHISTLEBLOWEŘI Z NSA, POHRANIČNÍ STRÁŽE, CIA A ZPRAVODAJSKÝCH SLUŽEB UŽ PODEPSALI S KONGRESEM ZÁKONY O IMUNITĚ WHISTLEBLOWERŮ_

__
Velká panika uvnitř FBI, protože ÚNIKY pokračují a sága s trubkovými bombami z 6. ledna se vyvíjí jako událost pod falešnou vlajkou, kterou zinscenovala FBI >>>> TRUBKOVÉ BOMBY JSOU SPECIALIZACE FBI S vlastním speciálním ZNAKEM ve způsobu, jakým je bomba vytvořena.
_, vojenští specialisté, analýzy a zpravodajské agentury se ptají, zda trubkové bomby jsou speciálně vyrobené trubkové bomby z výcviku FBI.
_Zpravodajské komunity již identifikovaly osobu, která bomby zanechala, jako zpravodajce FBI

V USA se děje spousta věcí, deep state kabala se připravuje na vyvolání občanské války, to vše přichází, když CIA Ukrajina proxy válka selhala a ruská armáda zničila operace CIA/NATO.
(Nyní OSN/DAVOS/NATO prosí EU, aby vytvořila armádu pro boj s Ruskem ….
Bohužel rozvědka EU a několik ministrů obrany vydalo vojenské hodnocení, že zemím EU došla munice a střelivo …. To vše přichází v době, kdy NATO nedokázalo vyrobit milion kusů munice měsíčně a bylo vyrobeno méně než 20 %……
Ukrajina disponuje miliardami dolarů z daní USA a EU…. Ale nemají kde nakoupit munici a navíc ukrajinská armáda byla téměř zlikvidována a dochází k využívání posledních rezerv ( stahování lidí z ulic do boje… Mladí i staří)

_
_Velká panika v OSN, protože vojenské hodnocení a válečné hry USA a simulace války s Íránem mají negativní výsledek.
> Írán má více než 40 000 000 milionů mužů ochotných bojovat a íránská armáda je vysoce vyspělá ve výzbroji a má jedny z největších zásob vojenské munice na světě.
_Turecko, Rusko a Čína podpoří Írán.
A Saúdská Arábie zcela odřízne USA od ropy

KABELY]]; Zpravodajské zprávy uvádějí, že američtí vojáci, kteří jsou v Sýrii nelegálně umístěni, nejsou v jurisdikci USA. Nebyli součástí americké vojenské základny v Jordánsku.
( V americké armádě dochází k masivnímu utajování, přičemž Bidenova administrativa a zpravodajské agentury CIA [ DS] prosazují falešné příběhy )///.
> Několik kolonií v USA prohlásilo, že Írán by k útoku nepoužil bezpilotní letouny, protože Írán má jedny z nejmodernějších zbraňových systémů na světě a útok bezpilotními letouny provedly místní milice.

🔥 V Pentagonu a CIA zavládla panika, protože zásoby amerických vojenských zásob se dostávají na historické minimum a všechny válečné odhady potvrzují, že Rusko, Írán může snadno převzít kontrolu nad Černým mořem. Středozemním a Rudým mořem…
🔥 VELKÁ PANIKA, protože turecká armáda uvažuje o zásahu do amerického pokusu o operace 3. světové války. //// Kabely]] naznačují, že Turecko poslalo Velké Británii důrazné varování, aby nezasahovala do situace v USA a Íránu.

MASIVNÍ PANIKA V OSN. NATO. EU. A USA, PROTOŽE EPSTEINOVA SÁGA POSTUPUJE VPŘED
>] Za scénou >]!: Cheyenne mnt. A vojenské bílé klobouky+ TRUMP se připravují na ideální okamžik, aby EPSTEINOVU SÁGU VYVEDLI VÍCE NA SVĚTLO//)/.

Panika ve Washingtonu. CIA.FBI . jak se EPSTEINOVO ODHALENÍ Blíží. /////
_
[oni] se tak zoufale snaží rozpoutat 3. světovou válku a občanskou válku v USA, aby potlačili EPSTEINA>/ OSN) / CIA PENTAGON a další

____
Pokud jste v Texasu, zůstaňte v bezpečí Patrioti. Kalifornie a Nové Mexiko stojí za hnutím Take Back Our Border.
(Bílé klobouky v NSA a různých agenturách se usilovně snaží s armádou a bývalými vojáky usnadnit operace v Texasu a v zákulisí posílají varování a také varují FBI, aby neusnadňovala operace PATCOM pod černou vlajkou).

V zákulisí se toho děje hodně< TAJNÝ PŘEVRAT VS. PŘEVRATY NA UKRAJINĚ VE VLÁDĚ NARŮSTÁ ZÁSADNÍ ROZKOL< (Nyní o tom informuje stále více médií MSM) Již dávno jsem vám poskytoval interní DROPS o rozdělení a rostoucím převratu na Ukrajině, který se odehrává proti Zelenského režimu TEĎ_roste rozkol uvnitř ukrajinské vlády a armády. *Konflikt nejvyššího ukrajinského generála se Zelenským odhalen v komentáři CNN V souvislosti s přetrvávajícími zvěstmi, že se ukrajinský prezident Zelenskyj snaží vyhodit svého šéfa obrany, generála Valerije Zálužného, poskytla CNN bojujícímu generálovi prostor k vyjádření některých věcí, které jistě přilévají olej do ohně. Předchozí mezinárodní zprávy, včetně CNN, uváděly, že Zelenskyj v pondělí požádal svého nejvyššího generála, aby odstoupil. Zalužnyj to údajně odmítl. Již dříve jsme si položili otázku, zda se schyluje ke vzpouře, protože rozkol mezi vedením armády a Zelenského administrativou se prohlubuje? [sc name="wi" ][/sc] V Zalužného článku pro CNN, který byl zveřejněn ve čtvrtek pozdě večer, nejvyšší generál pokračuje ve výrocích, které jsou v rozporu se Zelenského pozitivnějším a růžovějším vyprávěním, neboť ten se zoufale snaží přilákat další západní zbraně a finanční prostředky, a to ve chvíli, kdy se mnohé evropské země potýkají s >Vyčerpanými domácími zásobami<. "Musíme se potýkat se snížením vojenské podpory ze strany klíčových spojenců, kteří se potýkají s vlastním politickým napětím," píše Zalužnyj. "Zásoby raket, střel protivzdušné obrany a munice pro dělostřelectvo našich partnerů se vyčerpávají v důsledku intenzity bojových akcí na Ukrajině, ale také v důsledku celosvětového nedostatku pohonných náplní." Mezitím i agentura Bloomberg přiznává otevřené rozpory. _Generál Valerij Zálužnyj je pro Ukrajince národním hrdinou. Po dvou letech války však neúspěchy na bojišti a politická řevnivost v hlavním městě zkalily jeho vztahy s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Tento týden se prezident pokusil - a neúspěšně - vystrnadit svého vrchního velitele, čímž poodhalil oponu škodlivého rozkolu v srdci ukrajinského válečného úsilí. _____ Právě jsem vypustil informaci, že NATO selhalo při pokusu vyrobit 1 milion kusů munice měsíčně v rámci svých operací. A trefilo se na méně než 20 % procent. ( Nyní _ nejvyšší představitel NATO posouvá válku s Ruskem na 20 let dopředu>)
_Izraeli dochází munice, protože za poslední 2 roky přesunul většinu svých vojenských zásob na Ukrajinu.
_Ve Spojených státech je tak nízká zásoba vojenské munice.
___
🤔 Hmmmmm… Přesně jak Q The Storm Rider už léta říká, že se to děje, a teď američtí plukovníci nazývají NATO zhroucenou aliancí a OSN/USA [ DS] VOJSKO K INVAZI NA Blízký východ PAPÍROVÝM TIGREM
_
_
_Skutečná PRAVDA… Írán nechce válku a prudce roste v ekonomickém rozmachu a Saúdská Arábie pomáhá tahat za nitky, aby rozvrátila Spojené národy pomocí / TRUMP + VOJENSKÉ INTEL OPERACE.

Jak si myslíte, že jsem věděl, že válka na Ukrajině vypukne dlouho předtím, než kdokoli věděl, co se skutečně děje v roce 2020 a jak se události chystají vyvolat NUKLEÁRNÍ střet>přichází//// a já jsem vám dával KABELY o válce na Blízkém východě, která se chystá vypuknout dlouho předtím, než msm nebo jiné kanály skutečně mluvil o.////.


_
_
Pro normální lidi je těžké pochopit, jak EPSTEIN souvisí s tl vším chaosem, který se děje… Ale já jsem vám to říkal už tehdy.. EPSTEIN se chystal vyvolat VÁLKY.
>[ CIA] [ MOSSAD] [ MI6] [ OSN] [ GLOBALISTI][ +]

.
.
.
>Jak Cheyenne Mountain dokázala číst budoucnost. Cestovní technika.> Nekonečná energie. /)) > Looking glass/ / / UTAJENÝ časový posun/ cestovní operace.

Co se skrývá pod neobjevenými oceány a Zemi.

Proč je Antarktida tak důležitá?

Proč římskokatoličtí představitelé odstranili kolem roku 300 rozsáhlé části Bible?

Co je zdrojem?

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdena
Host
zdena
23 dní před

Co to je za Terminus technicus „hodit někoho pod vlak“ ? Co to znamená ? díky … 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x