Vakcinační holokaust: Týdně umírají statisíce plně očkovaných lidí, uvádějí oficiální vládní zprávy

Vakcinační holokaust

Pokud vám to ještě nedošlo, skutečná pandemie nikdy nebyla nějaký virus přenášený vzduchem. Vždy to byly takzvané „vakcíny“, jejichž obsah nyní podle nejnovějších vládních údajů zabíjí statisíce lidí týdně.

Vakcinační holokaust

„Plně očkovaní“ jsou chodící mrtvoly, které si s sebou nesou poškozený imunitní systém zamořený spike proteiny a dalšími smrtícími toxiny, které zahlcují zdravotnické systémy nemocnými a umírajícími pacienty.

O tom se ovšem ve „zprávách“ nedozvíte, protože to vypovídá o něčem úplně jiném, než jak to propagují mocní, kteří chtějí, abychom všichni věřili, že očkování „zachraňuje životy.“ Pravda je taková, že očkování masivně vylidňuje svět přímo před našima očima.

Například v Anglii je nyní počet denních výjezdů záchranky tak vysoký, že tamní systém má problém vyslat záchranáře ke každému případu. Nemocnice jsou také zahlceny pacienty trpícími nemocemi po očkování, takže zbývá jen málo nemocničních lůžek, pokud vůbec nějaká, pro někoho jiného.

CDC: Riziko myokarditidy je 133krát vyšší u plně očkovaných osob
Národní zdravotnická služba (NHS) podle žádosti o svobodný přístup k informacím potvrdila, že počet naléhavých případů souvisejících se srdcem se v roce 2021 zdvojnásobil ve srovnání s rokem 2020 a předchozími lety. V roce 2022 zatím počet stále parabolicky roste, protože dlouhodobý dopad očkování se projevuje.

Z nejnovějších datových grafů – můžete si je prohlédnout na webu GlobalResearh.ca – víme, že počet výjezdů záchranné služby se měsíc od měsíce stále zvyšuje a konec je v nedohlednu.

Mnohé z těchto výzev jsou určeny mladším lidem, aby bylo jasno, a ne jen starším lidem. Mladí lidé, kteří by jinak byli zdraví jako řípa, jsou nyní oslabeni poškozeným srdcem, což v mnoha případech vede k infarktu nebo mrtvici.

Nadměrný počet úmrtí prudce roste také proto, že se v těle lidí hromadí spike proteiny a vytvářejí sraženiny, které v mnoha případech končí smrtí.

Mějte na paměti, že když se nemocnice poprvé zavřely kvůli „viru“, ve skutečnosti se jednalo o dovolenou. Nikdy ve skutečnosti nedošlo k žádnému výraznému propuknutí nemoci, dokud nebyla spuštěna operace Warp Speed, která rozpoutala peklo na celém světě.

Nyní jsou díky očkování stovky milionů lidí chodícími zdravotními časovanými bombami, které vybuchují zdánlivě náhodně. A zdravotnické systémy nejsou schopny je všechny zvládnout.

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ví o účincích vakcín poškozujících srdce již delší dobu. Již v lednu zveřejnilo studii, která upozornila na skutečnost, že u lidí, kteří si nechají píchnout vakcínu proti Fauciho chřipce, je 133krát vyšší pravděpodobnost, že se u nich vyvine zánět myokardu, než u těch, kteří injekci nedostali.

To znamená, že očkování vakcínou proti Covid-19 zvyšuje riziko onemocnění myokarditidou o šokujících 13 200 %!“

„Nakonec myokarditida oslabí srdce tak, že zbytek těla nedostává dostatek krve. V srdci se pak mohou tvořit sraženiny, což vede k mrtvici nebo infarktu. Mezi další komplikace tohoto onemocnění patří náhlá srdeční smrt.“

„Neexistuje žádná mírná verze myokarditidy, je extrémně závažná vzhledem k tomu, že srdeční sval není schopen regenerace. Jakmile tedy dojde k poškození, není možné vrátit čas zpět.“

Podle britského Úřadu pro národní statistiku (ONS) je nadměrný počet úmrtí v době operace Warp Speed mimo tabulky, a to zejména mezi částečně nebo zcela očkovanými osobami. U neočkovaných se mezitím žádné takové účinky neprojevují.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

comment image

1
0
Would love your thoughts, please comment.x