Deset OMICRON „variant“ předpovědí pro rok 2022 a další roky… globalistická autoritářská příručka svlečená do naha

OMICRON COVID-19

Mediální hysterie kolem „varianty“ Omikron je čirá fikce. Nejde o nic jiného než o Orwellovskou operaci psychologického terorismu z roku 1984, která byla připravena s cílem udržet obyvatelstvo světa v otroctví a poslušnosti, zatímco teroristické vlády provádějí své programy globální depopulace / genocidy.

OMICRON COVID-19

Ďábelská genialita tohoto narativu spočívá v tom, že nepotřebuje žádné důkazy. Protože nikdo nemůže „variantu“ skutečně vidět a protože nikde na světě neexistují žádné izolované vzorky Omikronových virů, které by se daly potvrdit laboratorními testy, koordinovaná kampaň masové mediální hysterie jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi Omikronu, doprovázenou extrémním strachem.

Dosud nebyla tato varianta diagnostikována u nikoho na světe a nikdo na ni nikde na světě nezemřel. Přesto díky masovému mediálnímu novinářskému terorismu nyní polovina světa vyšiluje kvůli něčemu, co pravděpodobně vůbec neexistuje. „Omicron“ je téměř jistě koordinovaný výmysl.

Přesto se médiím zčistajasna podařilo naprogramovat obyvatelstvo tak, aby se při vyslovení slova „mutace“ zbláznilo. Přestože k náhodným mutacím genetického materiálu dochází v těle každého člověka doslova milionkrát denně, najednou jsou „mutace“ podle hyperventilujících médií tou nejděsivější věcí, jakou si lze představit.

Během posledních dvou let globalisté potvrdili, že jejich hlavním mechanismem kontroly nad lidstvem je STRACH, nikoli „věda“.

Vzpomínáte si, jak nám všem v roce 2020 říkali, že pokud bude jen 60-70 % země souhlasit s dvěma injekcemi, vše se vrátí do normálu a covid skončí? Od začátku to byla vypočítavá lež.

Lež slibovala svobodu, pokud se jí lidé podřídí, ale přinesla tyranii a strach… spolu s nekonečnou poslušností vůči vládou vynucovanému dodržování vakcín.

Rok 2020 a 2021 globalistům vyčerpávajícím způsobem dokázaly, že strach je jejich ultimátní zbraní proti lidstvu. Pomocí koordinovaného strachu dokážou přesvědčit zhruba polovinu obyvatel světa, aby si nechali aplikovat smrtící injekce se spike proteiny pro genovou terapii, které je časem zabijí. Příhodně lze všechna tato úmrtí svést na něco jiného – například na rakovinu – a vyhnout se tak obviňování vakcín.

Mimochodem, proč se již 29x zvýšil počet mrtvě narozených dětí? Jak píše Steve Kirsch:

„Ve Waterloo v Ontariu došlo k 29násobnému nárůstu počtu mrtvě narozených dětí, který začal po zavedení očkovacího programu. Všechny matky mrtvě narozených dětí byly očkovány… Ano, to je velký problém. Ale nikdo to neposlouchá. Riziko srdečního selhání by se po očkování mohlo zvýšit 1000x a bylo by to jedno. Nikdo to neposlouchá.“

Jak psychologové dobře vědí, když se strach spojí se smyslovým přetížením (tj. příliš mnoho zpráv, příliš mnoho hlasů, protichůdné zprávy atd.), lidé se přirozeně přikloní ke všemu, co připomíná autoritu. Jejich racionální mysl je zcela vypnuta a oni již nejsou schopni kritického myšlení. Jakmile jsou dostatečně zatlačeni do neustálého strachu, vlády celého světa je nahánějí do očkovacích center, kde je poslušně depopulačně očkují. S pomocí stránky vytržené přímo ze Stanfordského vězeňského experimentu také přeměňují poslušné příjemce vakcín na společenské „vězeňské dozorce.“ Vymahače, kteří požadují, aby všichni ostatní dostali stejnou injekci…

Proto se tolik očkovaných lidí změnilo v zuřivé šílence, kteří se snaží vnutit své smrtící injekce všem kolem sebe. (A je možné, že priony z vakcín jim také požírají mozek a způsobují agresivní změny osobnosti…)

Deset předpovědí, jak teroristické vlády využijí omikronovou hysterii k urychlení své vražedné genocidy proti lidstvu
V posledních několika měsících jsem veřejně předpovídal vydání nového, děsivějšího příběhu o biologické zbrani. Koordinované masmediální Omikronové šílenství bylo snadno předvídatelné a mnozí z nás napříč nezávislými médii přesně toto předpovídali.

Co ale udělají dál? To je také velmi snadné zjistit, protože to všechno pochází ze stejné příručky jako COVID-19. Omikronská hysterie bude agresivně prosazována a využívána všemi myslitelnými způsoby k dosažení totalitní kontroly nad masami, které pak budou seřazeny a odvezeny do táborů smrti k efektivnímu vyhlazení.

Zde je mých deset předpovědí pro Omicron a rok 2022:

Předpověď č.1: Hysterie kolem varianty Omicron bude využita k vynulování očkovacích pasů všech lidí, kteří budou nuceni podstoupit celé nové kolo očkování proti této nové variantě. Ti, kteří budou natolik hloupí, že přistoupí na vakcíny proti variantě Omicron, se upíší k nekonečné sérii injekcí se spike bílkovinami biologických zbraní, které je nakonec zabijí.

Předpověď č.2: Omikronová hysterie bude využita k ospravedlnění agresivního očkovacího mandátu a k požadavku, aby tato „nová mimořádná situace“ byla nadřazena všem lidským právům, lékařské svobodě a autonomii těla.

Předpověď č.3: Přestože varianta Omikron byla dosud zjištěna pouze u plně očkovaných osob, lživá korporátní média budou z jejího vzniku obviňovat neočkované.

Předpověď č.4: Varianta Omikron bude korporátními médii použita jako zástěrka, aby se pokusila vysvětlit všechna úmrtí v důsledku vakcín proti COVID-19. I když budou očkovaní lidé umírat ve velkém počtu, média budou obviňovat neočkované (viz č. 3 výše) a požadovat, aby neočkovaní lidé byli zcela uzavřeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.

Předpověď č.5: Omikronová hysterie bude využita k pokusu o kriminalizaci nesouhlasu s vakcínami, vládními „autoritami“ nebo Covid zločinci. Všechny takové nesouhlasné projevy budou označeny za „nebezpečí pro společnost“ a ti, kdo je vysloví, budou obviněni ze zabíjení lidí.

Předpověď č.6: Masová hysterie vyvolaná novinářsko-teroristickými médii ospravedlní vlády, které nařídí další lockdowny, což povede k dalším výpadkům dodavatelského řetězce, nedostatku výrobků a inflaci cen.

Předpověď č.7: Pokud se médiím podaří prosadit Omikronovou hysterii s dostatečnou zuřivostí, bude použita buď ke zrušení voleb v polovině volebního období v roce 2022, nebo k požadavku všeobecného korespondenčního hlasování s odkazem na „extrémní nebezpečí“, které hrozí každému, kdo vyjde na veřejnost.

Předpověď č.8: Za každý hospodářský neúspěch způsobený neschopným a zločinným režimem bude obviněn Omikron. Tato imaginární „varianta“ se okamžitě stane obětním beránkem za nebetyčně vysoké ceny energií, nedostatek zásob a prázdné regály v obchodech s potravinami. Média budou ze všeho vinit Omikron, a pak budou z Omikronu vinit neočkované.

Předpověď č.9: V určitém okamžiku bude buď varianta Omikron, nebo další varianta, která bude vypuštěna, použita k ospravedlnění povinného očkování od dveří ke dveřím, spolu s lékařským únosem každého, kdo se postaví na odpor, a jeho odvozem do kovidovských koncentračních táborů k účinnému vyhlazení. (Tato praxe již začala v Austrálii, kde armáda unáší domorodé obyvatelstvo a odváží je se zbraní v ruce do táborů).

Předpověď č.10: Omicron nebude poslední variantou, která bude použita k vyvolání masové hysterie a mnohamiliardových vládních výplat pro Big Pharma. Tato podvodná epidemie se bude opakovat každý rok nebo tak nějak donekonečna, dokud budou lidé ve strachu a budou s ní souhlasit.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x