Uprchlík v Německu ubodal 14letou dívku k smrti

Uprchlík v Německu ubodal 14letou dívku

Migrant z Eritreje ubytovaný v nedalekém uprchlickém centru ubodal 14letou dívku, která šla do školy v německém městě Illerkirchberg.

Uprchlík v Německu ubodal 14letou dívku

Pachatel se zaměřil také na 13letou kamarádku oběti, a přestože ta přežila, 14letá dívka na následky zranění v nemocnici zemřela.

Přestože je pětitisícová obec nedaleko Ulmu malá, nachází se v ní azylový dům na Bucher Straße.

„Sedmadvacetiletý muž, údajně z azylového domu, přistoupil v pondělí ráno kolem půl osmé k dívce a bezdůvodně ji bodl do břicha. Poté obrátil svou pozornost na čtrnáctiletou kamarádku oběti a bodl ji.“

Poté, co svědci, kteří útok viděli, zavolali policii, pachatel utekl zpět do azylového centra, které následně obklíčila a vtrhla do něj ozbrojená speciální policejní jednotka.

„Když ho policie se speciální jednotkou prohledala, našla v něm tři obyvatele, všechny žadatele o azyl z Eritreje. Dva z nich policie odvezla na stanici. Třetí podezřelý byl zraněn a vyžadoval lékařské ošetření,“ uvádí se v policejním prohlášení.

Podle přítele rodiny zesnulé dívky byli její truchlící rodiče tak rozrušeni, že jim musela být podána sedativa.

Starosta města Markus Häußler řekl deníku Bild: „Obec je v šoku. Jedna z dívek nyní zemřela. Všichni jsme hluboce zasaženi a truchlíme s rodinou.“

Navzdory povaze útoku policie rychle požadovala, aby veřejnost neobviňovala „žadatele o azyl obecně.“

Pobodání jistě vyvolá další celonárodní diskusi o počtu ekonomických migrantů, kteří se vydávají za žadatele o azyl a které Německo přijímá.

Údaje zveřejněné německou vládou ukazují, že cizinci, kteří nejsou Němci, mají na svědomí více než 39 % všech vražd a 56,25 % odsouzení za zabití, přestože představují pouze 12 % obyvatelstva.

Jak jsme již dříve upozornili, oficiální údaje o trestné činnosti zveřejněné düsseldorfským ministerstvem vnitra odhalily, že v regionu Severní Porýní-Vestfálsko mají cizinci a migranti, kteří tvoří přibližně 14,8 % obyvatelstva, na svědomí téměř polovinu zaznamenaných skupinových znásilnění.

Navzdory tomu bývalá německá kancléřka Angela Merkelová naznačila, že její rozhodnutí z roku 2015 umožnit milionům migrantů vstup do země bylo úspěchem.

Jak uvedla agentura Reuters, „v celé zemi vzrostla násilná trestná činnost v letech 2015 a 2016 přibližně o 10 %, ukázala studie. Více než 90 procent z toho připisuje mladým mužským uprchlíkům.“

Jeden obzvláště otřesný případ se týkal Marie Ladenburgerové, dcery úředníka EU, která byla znásilněna, zavražděna a pohozena do řeky ve Freiburgu.

Jejím vrahem byl afghánský migrant Hussein Khavari, který vstoupil do Německa jako uprchlík v listopadu 2015.

Jak jsme již dříve zdůraznili, navzdory obrovským problémům země způsobeným masovou migrací se zdá, že levicové strany mají větší zájem na umlčování nesouhlasu.

V návratu ke Stasi se německá Strana zelených snaží zřídit informační centra, kde by se sousedé navzájem udávali za politickou nekorektnost.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Neuvěřitelné. Takové obohacovače nelze asimilovat.

zdenio
Host
zdenio
8 měsíců před

To je šílené, za to je zodpovědná migrační politika, sodružka Markelová, Lejnová a další zločinci z Bruselu. Fuck EU.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x