Ukrajinský režim dosazený USA oficiálně vyhlásil tyranskou vládu

azov battalion

O víkendu zakázala loutka Zelensky, dosazená USA, 11 opozičních stran, což se může líbit jen despotům a hegemonovi USA.

azov battalion

Tímto krokem si oficiálně uzurpovala moc Zelenským vedená, nacisty zamořená strana s orwellovským názvem Sluha lidu.

Lidé, kterým slouží nade vše, sídlí ve Washingtonu, v menší míře v klíčových evropských hlavních městech, ukrajinské zvláštní zájmy z toho těží jako mladší partneři svých zahraničních pánů – především hegemona USA.

Tvrzením, že přijatá opatření zůstávají v platnosti, dokud bude pokračovat ruská speciální vojenská operace, nikoho neoklamala.

Věci na Ukrajině ovládají zastánci tvrdé linie Bidenova režimu. Dokud budou tento krok podporovat, zůstane nezměněn. Dokud budou podporovat Zelenského, zůstane ve funkci.

Slouží podle jejich uvážení jako bezmocná postava, která může provádět pouze politiku nařízenou jeho pánem v USA.

Spolu s uzurpováním moci bylo vyhlášeno stanné právo.

Dokud je prosazováno, je to, co je z ukrajinského občanského práva, pozastaveno nebo neplatné.

Loutka Zelenskyj, který četl věty, jež mu napsala jeho americká vyšší moc, aby je odříkal, řekl následující:

„Jakákoli aktivita politiků směřující k rozdělení a kolaboraci nebude úspěšná, ale naopak bude čelit tvrdé reakci.“

Překlad: Nesouhlas s oficiální politikou – bez ohledu na to, jak moc je nezákonný – zaručuje vězení na tvrdo nebo potlačení tvrdšími prostředky, třeba pomalým mučením až po trest smrti.

S hegemonem USA, který za tímto krokem stojí nebo jej alespoň schvaluje, bylo vymazáno i to málo, co na Ukrajině zbylo ze značně omezených svobod.

Drakonický krok začal platit okamžitě – k jeho prosazení bylo povoláno režimní tzv. ministerstvo spravedlnosti.

Další Zelenského předem napsané poznámky, ospravedlňující to, co je neospravedlnitelné, zněly následovně:

„Chtěl bych to připomenout všem politikům, ze všech táborů. Válečná doba docela dobře odhaluje ubohost osobních ambicí těch, kteří se snaží upřednostnit vlastní ambice, vlastní stranu nebo kariéru před zájmy státu, zájmy lidu; těch, kteří se schovávají v pozadí a přitom předstírají, že jsou jediní, kdo se stará o obranu.

Jakákoli aktivita politiků směřující k rozdělení (společnosti) nebo kolaboraci (s nepřítelem) nebude úspěšná. Čeká je tvrdá odpověď.

Proto Rada národní bezpečnosti a válečná rada Ukrajiny rozhodla, že vzhledem k válce v plném rozsahu, kterou vede Ruská federace, a vazbám, které mají některé politické organizace na tento stát, bude jakákoli činnost řady politických stran pozastavena v rámci válečného stavu.“

Začátkem února Zelenského režim zakázal tři ukrajinské televize za to, že se postavily proti nacistickému řádění fašistů.

Na příkaz Washingtonu bylo zakázáno prakticky vše, co se týkalo Ruska.

V sobotu vydal šéf ruského Centra řízení národní obrany Michail Mizincev následující varování:

„Ukrajinští nacisté umístili miny do skladů čpavku a chlóru v chemickém závodě Sumychimprom v Sumách, aby otrávili (regionální) obyvatele v případě vstupu ruských vojsk do města,“ dodal:

„V osadě Kotljarovo v Nikolajevské oblasti tyto živly chystají provokaci s použitím jedovatých chemických látek. Za tímto účelem umístili ve střední škole kontejnery s toxickými chemikáliemi, které vybuchnou, až se k osadě přiblíží ruské jednotky.

Varujeme celý civilizovaný svět a mezinárodní organizace před cynickými provokacemi ukrajinských úřadů, které, pokud se uskuteční, budou svedeny na ruská vojska, jak se již nejednou stalo.“

Ukrajinci, kteří se snaží uprchnout před pohromou nacistické tyranie, riskují, že budou zastřeleni, pokud budou spatřeni.

Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) v sobotu podala následující vysvětlení:

V rozporu s mezinárodním právem zaminovalo ukrajinské námořnictvo přístupy k přístavům Oděsa, Očakov, Černomorsk a Južnyj stovkami zastaralých říčních min vyrobených před desítkami let.

„Miny, poháněné větry a proudy, volně plují v západní části Černého moře.“

„S ohledem na skutečnost, že v oblastech těchto ukrajinských přístavů jsou typické povrchové proudy směřující na jih, není vyloučeno, že volné miny mohou být unášeny směrem k Bosporu a dále do Středozemního moře,“ což představuje vážné nebezpečí pro lodní dopravu.

Zelenského režim „opět prokázal naprostou neznalost základních mezinárodních zákonů a neúctu k lidským životům, včetně životů občanů Evropské unie.“

Separátně v neděli režim dosazený Spojenými státy nepravdivě informoval o následujících skutečnostech:

„Včera (ruské síly) shodily bomby na uměleckou školu č. 12. Je známo, že budova byla zničena a civilisté jsou stále pod troskami.“

Toto vymyšlené obvinění nedoprovázelo žádné video ani jiný ověřitelný důkaz, protože žádný neexistuje.

Všechna tvrzení Kyjeva anebo Západu o ruských útocích na civilní cíle jsou bez výjimky falešné zprávy.

Podle nedělního vyjádření mluvčího ruského ministerstva obrany generála Igora Konašenkova „spolehlivé informace“ od Ukrajinců naznačovaly, že hrdlořezové Zelenského režimu vyhodili do povětří dotyčnou školu, aby z toho, co se stalo, falešně obvinili Rusko.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x