Globální elity spojily své síly, aby vytvořily jednu světovou vládu

Globální elity

Globální elity se spojily, aby vytvořily takzvanou jednotnou světovou vládu. Podepsaly smlouvu, která umožní Světové zdravotnické organizaci (WHO) převzít kontrolu a správu nad všemi zeměmi sdruženými v NATO.

Globální elity

Tito globalisté mají globální agendu a jsou to lidé, kteří jsou mnohem horší než známí diktátoři jako Adolf Hitler, Benito Mussolini a Mao Ce-tung. Pandemie koronaviru COVID-19 je jen předzvěstí dalších pandemií. Jedna z nich už tady vlastně je, opičí neštovice jsou nyní v plném proudu a jsou zdatně podporovány uměle vyvolanou mediální hysterií.

Miliony lidí si nyní uvědomují vznikající jednu světovou vládu a plány globalistů na převzetí moci pod záminkou „světového zdraví.“ Lidé si nyní uvědomili, že tento takzvaný Nový světový řád (NWO) má nábožensky pohanské, luciferské a satanské rysy.

Před několika týdny se ve Švýcarsku konaly významné události: Světová zdravotnická organizace (WHO) uspořádala v Ženevě své výroční Světové zdravotnické shromáždění a Světové ekonomické fórum (WEF) uspořádalo své výroční zasedání v Davosu.

WHO odhlasovala pandemickou smlouvu „o posílení připravenosti na mimořádné zdravotní situace a reakce na ně.“ Na základě pandemické smlouvy se WHO stane jediným řídícím a koordinačním orgánem v oblasti mezinárodního zdraví. Pandemická smlouva zahrnuje pravidelná simulační cvičení, celosvětový dohled, více vakcín, větší cenzuru, sledování kontaktů a digitální pasy vakcín.

Tématem výročního zasedání WEF, které vedl jeho zakladatel a výkonný předseda Klaus Schwab, je Historie v bodě zlomu. Na jeho programu je zahrnuto více vakcín, více cenzury a více odolnosti vůči LGBTQI.

Mezitím se nedávno konala výroční globální platforma Úřadu OSN pro snižování rizika katastrof, kde se plánovaly simulace pandemií, globální správa věcí veřejných, fondy na boj proti tzv. změně klimatu a Agenda 2030 Organizace spojených národů (OSN), která je také známá jako Velký reset.

Generální tajemník OSN rovněž podepsal smlouvu, která WEF pověřuje vedením této mezinárodní organizace. To připraví půdu pro světovou vládu, která může vyhlásit válku každému národnímu státu, obyvatelstvu, rodině a lékařské svobodě lidí.

Lidé jsou nyní svědky vzestupu tyranské světové vlády, jejíž konečnou hrou je transhumanismus a masová depopulace lidské rasy.

A protože s WEF spolupracují také mocné megabanky a mezinárodní korporace, globalisté nyní mají v rámci korporátní smlouvy plné veřejné velení, aby ovládli Zemi a způsobili masovou smrtelnou zkázu.

Poslední úder NWO v Americe se blíží
Poslední úder Nového světového řádu v Americe bude zahrnovat umělý biologický útok, nedostatek potravin, výpadky proudu a nekonečné nepokoje.

Američané možná budou potřebovat masivní kampaň ve stylu armády, aby sehnali sílu k překonání tohoto globálního soukromého sektoru a dosáhli zásadní ekonomické transformace, o kterou usiluje.

Nový světový řád je schopen zvýšit ceny prakticky všeho a udělá vše pro to, aby přiměl lidi padnout na kolena a přijmout řešení, které má.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x