Tucker Carlson: Proč jsme vlastně ve válce s Ruskem?

Tucker Carlson

To jsou slova, která Tucker Carlson pronesl na začátku 7. dílu svého seriálu Tucker na Twitteru, kde upozorňuje na ironii, že takzvaná „válka za demokracii“ ve skutečnosti umožňuje diktaturu a tyranii.

Tucker Carlson

Ahoj, tady Tucker Carlson, možná jste se nedávno přistihli, že si říkáte, proč jsme vlastně ve válce s Ruskem, když se svět blíží jadernému zničení jako nikdy v historii lidstva.

Zdá se, že toto konkrétní zahraničněpolitické rozhodnutí má docela významnou nevýhodu, počínaje ekonomickým kolapsem a konče potenciálním Vyhlazením, takže je nějaký dobrý důvod, proč to děláme, tolik nevinných mladých lidí bylo zabito, tolik stovek miliard dolarů bylo promrháno, některé z nich z americké pokladny, takže jaký to má smysl, opravdu to děláme proto, aby rodina Bidenových mohla splatit své dluhy oligarchům, kteří financují jejich plážový dům v Rehobothu?

Děláme to proto, aby naše vláda mohla dál lhát o svých ilegálních biolaboratořích ve východní Evropě, aby se ochablé nuly jako Toria Newlandová a Tony Blinken mohly cítit, že ve svých smutných prázdných životech dělají něco důležitého.

Opravdu upřímně, musí existovat lepší důvod, proč vést tuto nejnesmyslnější válku ze všech.

Co to je?

No, naštěstí máme odpověď: válka proti Rusku, dámy a pánové, válka proti Putinovi a za Ukrajinu je ve skutečnosti válkou za demokracii.

Sledujte a připomeňte si motiv, který prezident Biden mnohokrát uvedl:

„Soustředíme se na to, co můžeme udělat, abychom podpořili snahu Ukrajiny bojovat za svou demokracii.“

„Demokracie musí zvítězit. Ukrajinský lid vede boj za svou demokracii a tím i za tu naši.“

„Asistovat a pomáhat Ukrajině vyhrát tento boj za demokracii a svobodu a samozřejmě ukrajinský prezident Zelenskyj chápe, že to, co je v sázce na Ukrajině, je větší než jen jeho národ, je to doslova boj za svobodu a demokracii jako takovou.“

„Ukazují světu, jak vypadá existenční boj za demokracii.“

„Prezident Zelenskyj a Ukrajinci změnili běh dějin k lepšímu a my jsme jednoznačně s ukrajinským lidem v jeho boji za zachování suverénní demokracie.“

Jednoznačně s ukrajinským lidem, který chce zůstat v demokracii, je to oboustranný názor, že demokracie musí zvítězit.

Právě jste slyšeli známou odbornici na demokracii Nancy Pelosiovou, která řekla, že dcera mafiánského starosty Baltimoru, jak říká Pelosiová, ukrajinský lid bojuje za svou demokracii a za naši také, to je správně, za naši demokracii také, bez ukrajinské demokracie, jinými slovy, nemůžeme tu mít demokracii, pokud Ukrajinci nebudou svobodní.

Stejně tak my musíme zajistit, aby mohli volit v Kyjevě, abychom my mohli dál volit v Kansas City.

Je to opravdu tak jednoduché, a přesto vám dnes večer s lítostí musím říct, že máme problém, vypadá to, že v Kyjevě už nebudou moci volit, a ne, pro jednou za to nemůže Putin.

Zdá se, že demokracii na Ukrajině pozastavil sám přední světový obhájce demokracie polní maršál Zelenskyj.

Čtěte:

„Když vyhrajeme,“ říká, „necháme lidi hlasovat, jinak ne, nebudete hlasovat.“ A my se tak cítíme, protože nakonec jsme úplně ve vedení a určujeme všechna pravidla.

Vaším úkolem je poslouchat, nebo být potrestán.

To je naše verze samosprávy.

Samospráva znamená já – já jsem teď vláda.

To není jen tak nějaký autokrat, který je naším hlavním spojencem ve válce za demokracii.

Tenhle člověk právě oznámil, že chce zrušit volby v příštím roce.

Takže se musíte ptát, co si o tom myslí Bidenova administrativa – nemůžeme přece dál podporovat Zelenského, toho chlapa, když tohle řekl, že ne, protože v klipu dlouhém necelých 30 sekund právě rozmetal celé naše zdůvodnění podpory jeho strany ve válce.

Takže ho nemůžeme podporovat.

Ale samozřejmě, že můžeme a budeme…

Tady je Joe Biden ze včerejška, který znovu potvrdil jednoznačnou americkou podporu Ukrajině bez ohledu na to, co se stalo v Rusku: „My, Spojené státy, bychom měli nadále podporovat obranu Ukrajiny a její suverenitu a územní celistvost.“

Takže když to shrneme, v současné době vedeme válku za demokracii jménem vůdce, který jen tak mimochodem oznámil, že by rád ukončil demokracii a naši demokracii a podporující vůdci s tím nemají žádný problém, ve skutečnosti jsou silně pro.

Jste v šoku?

Neměli byste být.

Samozřejmě, že jsou pro. Měli jste to čekat.

Války za demokracii vždycky ruší demokracii v procesu – proto je naši vůdci milují a dělají to všichni – dokonce i Ctnostní vůdci Abraham Lincoln pozastavil habeas corpus, britská vláda pod vedením Winstona Churchilla celou opoziční stranu zavřela do vězení a nechala je tam shnít – v některých případech i s jejich rodinami.

Takže ve válce za demokracii můžete udělat cokoli.

Představte si, co může udělat člověk, který má méně zásad.

Kdyby takový člověk řekněme řídil Ukrajinu, mohl by se zmocnit církví, zatýkat kněze, zakazovat veškerou kritiku své osoby, aby zmizeli jeho političtí oponenti, a to se děje.

Právě minulý měsíc poslal Zelenskyj na neurčito do vězení muže jménem Gonzalo Lira za to, že se odvážil psát o ukrajinské vládě nelichotivým způsobem.

Nyní je zajímavé, co tento případ odlišuje od jiných podobných případů, že Lira je americký občan, takže Joe Biden, který byl docela velký SWAT, jak se na Ukrajině říká, mohl Gonzala Liru během několika hodin osvobodit, ale neudělal to. Nechtěl – neřekl o tom ani slovo – dnes v noci zůstává ve vězení.

Takže to nutí k zamyšlení, co je zde skutečným motivem, když normální lidé vidí válku, vidí smrt a zkázu, smutek a utrpení; ale to nevidí demagogové – ti to chápou jinak, vědí, že válka znamená moc hlavně pro ně.

Během války se dá ospravedlnit všechno, co dělají – válka je nejhorší ze všech mimořádných situací – představte si kýžené lockdowny krát tisíc plus drony.

Jakmile vypukne válka, politici se stávají bohy s mocí života a smrti. Takže v mírové demokracii musíte veřejně diskutovat se svými politickými oponenty, což je únavné, ale ve válce za demokracii je můžete prostě zavřít do vězení nebo nechat popravit. Je vidět, že mnozí ve Washingtonu se na tento okamžik těší, a možná proto tak horlivě podporují Joea Bidena – dokonce i mnozí republikáni – proti potenciálnímu oponentovi – jedinému oponentovi, který je proti válce na Ukrajině.

Kdybyste ukončili válku, jejich moc by se vypařila.

Minulý týden whistleblower předložil zprávy z WhatsAppu od Huntera Bidena, které dokazují, že jeho otec přinejmenším věděl o jeho obchodech s vlivem v zahraničí a pravděpodobně se na nich podílel „Sedím tu se svým otcem“ Hunter Biden napsal svým čínským partnerům a požadoval peníze stejně jako cokoli, co se o Bidenových v posledních několika letech uvádělo, to byla „kouřící zbraň.“

Je to přímo v té zprávě, která by normálnímu prezidentovi stačila, byla by víc než dostatečná k tomu, aby normálnímu prezidentovi zabránila znovu kandidovat, ale na Joea Bidena neměla prakticky žádný vliv.

Většina médií to zcela ignorovala nebo se snažila Bidenův vztah k synovi překroutit jako jakési morální vítězství „skutečný význam ságy o Hunterovy Bidenovi, jak ji vidím já,“ napsal Nick Kristoff z New York Times, „není o prezidentské korupci, ale o tom, jak rozšířená je závislost a jak odhodlaný rodič s bezpodmínečnou láskou může někdy dítě stáhnout zpět.“

To skutečně napsal, a pokud o tom pochybujete, měli byste vědět, že tento názor byl běžný. Tady je převzetí z ABC „příběh Huntera Bidena, skandál, to, to, je to také příběh otcovské lásky a Joe Biden se nikdy nevzdal a nevzdá svého syna Huntera a nikdy s ním nebude zacházet méně než a tak je otec první, ber nebo nech být.“

Takže whistleblower předkládá textovou zprávu, která ukazuje, že Joe Biden byl v místnosti se svým synem, když jeho syn prodával vliv nepřátelské mocnosti čínské vládě, a ABC to bere tak, že Joe Biden je otec na prvním místě, ber nebo nech být.

Co vysvětluje takovou reakci?

Inu, takhle se mluví, když se nemáte čeho bát v nadcházejících prezidentských volbách – ani se neobtěžujete vymýšlet výmluvy pro svého kandidáta, protože to nepotřebujete. Vaše země má elektronické hlasovací zařízení – Joe Biden získal v roce 2020 81 milionů hlasů a jste si jistí, že to dokáže znovu.

Ve skutečnosti víte, že to dokáže, že se nebojíte, ale ve skutečnosti by se měli trochu bát.

Lidé, kteří ovládají Joea Bidena – Susan Riceová a ostatní – vědí, že mohou nadále řídit naši vládu, psát tiskové zprávy, formulovat politiku a mohou to dělat efektivně navždy, dokud se Joe Biden každé ráno oblékne, a to je samozřejmě jejich silná preference.

Jsou to zarytí odpůrci změn, ale jediné, co tito lidé nemohou ovlivnit, je stárnutí.

Joe Biden je starý, teď je mu osmdesát, na konci příštího volebního období mu bude pětaosmdesát.

Lidé si představují, že stáří je dlouhý předvídatelný postup od Bdělosti k trvalému bezvědomí, ale často to tak ve skutečnosti vůbec nefunguje.

Když staří lidé začnou sklouzávat, mají tendenci sklouzávat rychle.

Joe Biden tento sestup zahájil.

Tady byl včera a tady je to, co mi napsala, a já cituji, dokážete si představit mou radost, že jim hned zavolala a druhý den poslali někoho, aby prozkoumal její dvůr, jak napsala Beth, je to nejlepší věc, která se stala ve venkovské Americe od zákona o elektrifikaci venkova pro elektřinu na farmách v 30. a 40. letech „konec citátu.“

Konec citátu to jste neměli slyšet – Joe Biden četl nahlas scénické pokyny – to je jako jíst ozdobu, která se dodává k hlavnímu jídlu, měli byste vědět, že to nemáte dělat.

Joe Biden už to neudělá za rok nebo dva, bude úplně pryč a nebude to možné skrýt, v tu chvíli bude Demokratická strana čelit problému s odchodem.

Pokud bude Joe Biden příští rok znovu zvolen a pak bude nucen opustit svůj úřad v průběhu funkčního období kvůli invaliditě nebo smrti, znamená to, že se prezidentkou Spojených států stane Kamala Harrisová, a to nikdo nechce, ani její manžel.

Ve skutečném životě nemá Kamalu Harrisovou nikdo rád.

To není útok na ni, ve skutečnosti je možné cítit lítost nad někým, kdo je tak všeobecně odsuzován. Je to naopak konstatování neměnné fyzikální reality, jako je gravitace nebo fotosyntéza, nikdo nechce, aby se Kamala Harrisová stala prezidentkou nikdo z toho nebude mít prospěch, pokud se stane prezidentkou, takže logicky dojde ke změně.

Bude to muset být někdo jiný, a ať už to bude kdokoli, bude muset vstoupit do závodu brzy před volbami poté, co Biden odstoupí.

Kdo by to mohl být? To samozřejmě nevíme, jsou to jen dohady, ale víme, že ať už to bude kdokoli, bude muset splňovat dvě základní kritéria: bude muset být stejně povrchní, bezohledný a transakční jako Joe Biden a bude muset mít tak vybroušené a pokročilé schopnosti lichocení, že by je považovali za nadstandardní i na saúdském královském dvoře, a v současné Americe je jen jeden člověk, který tomuto popisu odpovídá: Gavin Newsom, guvernér Kalifornie a možná ne náhodou nový nejbližší přítel Joea Bidena.

„Jsem tady, pane prezidente,“ řekl Newsom Bidenovi na společné akci, kterou uspořádali minulý týden. „Jsem tu jako hrdý Američan, jako hrdý Kaliforňan, který je fascinován nejen vaší vírou a oddaností této zemi a světu, který se snažíme budovat, ale i vašimi výsledky, vaší činností, vaší vášní, vaší schopností přinášet výsledky.“

Jsem vámi okouzlen, Joe Bidene – představte si, že byste to řekl jako kompliment, to by se vám nepovedlo.

Málokterý člověk by to dokázal, ale Gavin Newsom neměl vůbec žádný problém, ta slova mu přímo sjela z jeho vidličnatého jazyka. Nepřestával se usmívat, takže pokud hledáte vůdce převratu, je přímo tady.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x