Teroristický útok v Rusku má na svědomí USA

Skull and Bones

V Rusku bylo v pátek zavražděno přes sto lidí. Včetně žen a dětí. Ruské úřady dopadly jedenáct teroristů, kteří se pokoušeli překročit hranice na Ukrajině. Jsou vyslýcháni a všechny cesty vedou k Americkému ministerstvu zahraničí, které řídí Ukrajinské síly od převratu v roce 2014.

K útoku došlo 22. března neboli 3/22. 322 je záhadné číslo, které používá nechvalně proslulý spolek Skull and Bones na Yaleově univerzitě. Oficiální verze zní, že 322 symbolizuje rok 322 př. n. l. na památku události považované za zlomový bod, který změnil Atény z demokracie na plutokracii. Plutokracie je společnost, která se neřídí žádnou jinou politickou filozofií než finanční elitou, která ovládá osud lidí.

Skull and Bones je vzdělávací akademie pro CIA. Například bývalý ředitel CIA George Bush. A 322 je jejich vizitkou.

Během rozhovoru s Tuckerem Carlsonem prezident Putin jasně hovořil k CIA. CIA na to reagovala článkem v New York Times, v němž přiznala, že využívá Ukrajinu jako prostředníka k vedení války proti Rusku. Týdny před útokem se Victoria Nulandová opakovaně chlubila, že Putina čeká nepříjemné překvapení.

Dne 7. března vydalo Americké velvyslanectví varování před hrozbou teroristických útoků v Moskvě, v němž specifikovalo „koncerty.“ Britské velvyslanectví v Moskvě toto varování zrcadlově převzalo.

Několik dní před útokem navštívil Barack Obama nečekaně Britského premiéra na Downing Street 10.

Během několika hodin po útoku a bez jakýchkoli důkazů Americká vláda obvinila z útoku Islámský stát a uvedla, že Ukrajina do něj není zapojena.

Druhý den, zatímco Rusové truchlili, se hlásná trouba CIA, deník The Washington Post, škodolibě radoval, jak USA o útoku předem věděly, a přesto zemřeli lidé.

Bylo zjištěno, že teroristé byli buď profesionálními zabijáky, nebo byli vycvičeni Západními silami. Předváděli totiž výcvikové metody NATO, jako je střelba malými dávkami, ovládání spouště a správné přebíjení zásobníků.

Pro každého, kdo má oči k vidění, je to Modus operandi Západu. Al-Káida byla slavně vytvořena Západními zpravodajskými službami k boji proti Rusům v Afghánistánu a od té doby byla pěstována vládou USA a využívána jako katalyzátor nezákonných válek a tyranských zákonů proti občanům USA

Šéf Ukrajinské špionáže před třemi měsíci řekl, že očekáváme další útoky hluboko uvnitř Ruska.

Dmitryj Medveděv řekl, že se ho všichni ptají, co mají dělat. Odpověděl, že ty, kteří byli dopadeni, je třeba zabít. Ale mnohem důležitější je zabít všechny zúčastněné. Všechny, kdo zaplatili, kdo sympatizovali a kdo pomáhali. Všechny je zabít.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lynx
Host
Lynx
26 dní před

Proč tedy USA odsuzují teroristický útok, zatímco náš prezident i naše vláda zarytě mlčí? To hrobové ticho je výmluvnější než spousta slov. Nepochybně v tom mají své pracky. A ruská generální prokuratura si je najde. Půjde po nich a po všech, kdo podporují terorismus, tedy i po pitomcích, kteří zaplatili drony na Ukrajinu a nezapomněli se na ně podepsat a nechat napsat své jméno i příjmení. Tyto drony byly totiž použity k teroristickým útokům. My, kdo nemáme ruce od krve, tedy v tom svinstvu nejedeme, můžeme být klidní. Bohu díky, opět jsme vyvázli, ale bylo to o fous.

bianka
Host
bianka
26 dní před
Reply to  Lynx

česká zločinecká vláda o tom tiež vedela a možno bola aj spoluúčasná

All
Host
All
26 dní před

Tohle se nezapomíná.Nikdy.Jedna z hlav teroristické hydry je MI6 z Anglie.MI6 na twittru se z teroristických ůtoků raduje a tvrdí,že je jich potřeba více.Zašpiněni krví povražděných civilistů jsou všichni,co podporují válku a přejí si válku.Patří k nim bohužel i naše současná fialová vláda,která je ta nejhorší,která tu za posledních 100 let byla,jsou v ní šílenci,naprostí ,,Zpozdilci ve vývoji“,lišky co štěkají za peníze a patolízalství,bezohlení nelidé ničící českou republiku ostošest,ničící budoucnost občanů ČR.

bianka
Host
bianka
26 dní před
Reply to  All

prečo s tým niečo nerobíte, bratia Češi ?

Drak
Host
Drak
25 dní před
Reply to  bianka

Protože jsme srabi.

bianka
Host
bianka
26 dní před

to bolo zrejmé od prvej sekundy, vždy a všade je amík

Last edited 26 dní před by bianka
Brunero
Host
Brunero
26 dní před
Reply to  bianka

Nebolo potrebné si s tým ani lámať hlavu, vždy sú podobné prípady jasné. Rusi nech si lámu hlavy, ako sa pomstiť. Predsa mi však nedá, pokiaľ to USAci ozvučovali v predstihu, či k tomu predsa len Rusi nepristupovali laxne?!

Frank
Host
Frank
26 dní před

Téměř za každým svinstvem, které se kdy událo na celé zeměkouli, byli zločinci z USA.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x