Trump volá Putinovi, aby mu poblahopřál k přežití dalšího pokusu o atentát ze strany Deep State

Donald J. Trump

Prezident Donald J. Trump ve středu telefonicky poblahopřál Vladimiru Putinovi a ocenil jeho stoický postoj, s nímž přežil další pokus o atentát, uvedl zdroj z Mar-a-Lago, který byl do rozhovoru zasvěcen.

Donald J. Trump

V noci se na Kreml, včetně Putinovy soukromé rezidence, snesl roj dronů, ale ruská armáda a Putinovy prezidentské ochranné síly drony zničily nebo vyřadily z provozu, čímž zabránily tomu, co mohlo mít za následek hromadné oběti.

„Včera večer se kyjevský režim pokusil udeřit bezpilotními letadly na kremelskou rezidenci prezidenta Ruské federace,“ citovala státní tisková agentura TASS z prohlášení Kremlu.

Po útoku Putinovi telefonoval prezident Trump, který s ním soucítil a řekl, že i on přežil „obrovské množství pokusů Deep State“ o jeho zabití, uvedl náš zdroj. Putin údajně Trumpovi řekl, že od zahájení své speciální vojenské operace na Ukrajině, jejímž cílem bylo zbavit zemi zahraničních biolabů, pedofilů a v poslední době i skladů vakcín proti Covid-19, přežil nespočet pokusů o atentát „západního původu.“

Trumpovi prozradil, že jeho jednotky zmařily poslední pokus o atentát sestřelením a elektronickým rušením GPS telemetrie dronů. Trosky neškodně dopadly na zem a nezpůsobily žádná zranění.

„Byl to teroristický útok,“ prohlásil Putin a dodal, že Zelenskému musel při organizování úderu pomoci zločinný Bidenův režim.

Když se Trump zeptal, jak je možné, že drony pronikly do ruského vzdušného prostoru a dostaly se až ke Kremlu, aniž by je předtím sestřelil integrovaný systém protivzdušné obrany Moskvy, Putin vyslovil domněnku, že se zahraniční žoldáci nějakým způsobem proplížili přes hranice u města Orša v Bělorusku, obešli ruské bezpečnostní síly a pohraniční hlídky a vypustili drony poblíž Moskvy. Odborníci na munici prozkoumali trosky a určili, že se jedná o sebevražedné drony „Switchblade“ americké výroby, které se vejdou do batohu a mají maximální dolet přibližně 25 mil.

„To mi dělá to prase Biden a pes Zelenskyj,“ řekl Putin.

Řekl také, že vyslal Specnaz, aby pachatele našel a popravil.

„Víte, nikdy se nic takového nedělo, dokud se neobjevil Deep State. Jsou strašní – všechny ty peníze, které ukradli, a všechno to strašné plánování, které dělají, a víte, pořád nás nemohou zabít. Jsou strašní ve všem. Ale my je dostáváme, a to ve velkém,“ řekl Trump Putinovi.

Náš zdroj uvedl, že konverzace pak přešla do lehkého škádlení, kdy se oba lídři hravě přeli o to, kdo přežil více pokusů o atentát; Trump řekl, že ví o 17 nezdařených pokusech, zatímco Putin se chlubil, že jich přežil 34.

Ukrajinské ministerstvo obrany v Kyjevě popřelo, že by se na tom podílelo.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před
Last edited 1 rok před by jiří
1
0
Would love your thoughts, please comment.x