Svědectví vysokého představitele WHO: Očkovací pasy byly podvodem k prosazení falešných očkování proti COVID-19

Očkovací pas

Vysoký představitel Světové zdravotnické organizace (WHO) během výbušného svědectví přiznal, že očkovací pasy, které agentura prosazovala, byly jen podvodem, který měl podpořit globální očkovací agendu.

Dr. Hanna Nohyneková navíc vypověděla, že WHO věděla, že mRNA vakcíny proti COVID-19 jsou neúčinné, ale přesto tlačila na to, aby byla široká veřejnost donucena k přijetí těchto experimentálních injekcí.

Dr. Nohyneková tvrdí, že WHO používala očkovací pasy, aby donutila veřejnost k dodržování očkovací agendy, přestože věděla, že vakcíny jsou proti Covidu neúčinné.

Nohyneková je předsedkyní Strategické skupiny expertů WHO pro očkování a působí jako vedoucí lékařka Finského institutu pro zdraví a sociální péči.

WHO vypustila v soudní síni v Helsinkách bombastická odhalení, když svědčila v soudním procesu, který rozpoutal Finský občan Mika Vauhkala.

Vauhkala se soudí poté, co mu byl odepřen vstup do kavárny, protože neměl očkovací pas.

Nohyneková u soudu vypověděla, že doporučila WHO a své vládě, že očkovací pasy nejsou potřeba.

Nohyneková však tvrdí, že byla ignorována, přestože se snažila vysvětlit, že vakcíny proti Covid jsou v podstatě „falešné“, protože nezastavují přenos viru.

Varovala také, že pasy a vakcíny dávají falešný pocit bezpečí.

Během své výpovědi Nohyneková prozradila, že WHO a Finský institut pro zdraví již v létě 2021 věděly, že mRNA vakcíny proti COVID-19 jsou proti přenosu viru zcela neúčinné.

Zdravotnická agentura OSN podle ní věděla, že vakcíny nezastaví šíření viru COVID-19 krátce po zavedení vakcín na začátku roku 2021, ale i přes rizika pro veřejnou bezpečnost je nadále prosazovala.

Ve stejném období roku 2021 WHO uvedla, že pracuje na „vytvoření mezinárodního důvěryhodného rámce“ pro bezpečné cestování.

Členské státy Evropské unie mezitím začaly zavádět Covid pasy.

Nařízení EU o digitálních COVID certifikátech bylo přijato v červenci 2021 a později bylo vydáno více než 2,3 miliardy certifikátů.

Návštěvníkům Francie byl zakázán vstup do země, pokud neměli platný očkovací pas, který museli mít občané u sebe, aby mohli nakupovat potraviny v obchodech nebo používat veřejnou dopravu.

Systém očkovacích pasů EU však nebyl zrušen.

Jak již dříve informoval server Slay News, EU spolupracovala se Světovým ekonomickým fórem (WEF) na úpravě systému tak, aby místo toho fungoval jako „digitální průkaz totožnosti.“

Stejný systém byl vylepšen tak, aby kromě průkazu totožnosti zahrnoval i digitální platby a zároveň stále podporoval doklad o „očkovacím statusu.“

Během čtvrtečního soudního jednání však doktorka Nohyneková včera vypověděla, že její tým koncem roku 2021 doporučil WHO a Finské vládě, aby se vydávání Covid pasů zastavilo.

Argumentovala tím, že nutit veřejnost, aby se nechala očkovat nebezpečnými mRNA vakcínami, které jsou proti Covidu neúčinné, a pak je nutit, aby prokazovali své očkování, nedává smysl.

Přesto byly očkovací pasy nadále vyžadovány.

Komentáře Dr. Nohynekové publikoval Finský novinář Ike Novikoff.

Novikoff byl v Helsinské soudní síni, když Dr. Nohyneková vypovídala.

Přiznání Dr. Nohynekové o očkování proti Covidu a očkovacích pasech se ukázalo jako obzvláště šokující, protože je široce uznávaná ve světových lékařských kruzích a je vrcholnou představitelkou pro očkování ve WHO.

Kromě toho, že Nohyneková předsedá strategické poradní skupině WHO pro očkování, je také jedním z hlavních Finských poradců pro očkování.

Je také členkou správní rady organizací Vaccines Together a International Vaccine Institute.

EU digitální certifikace COVID-19 pomohla v červenci 2023 založit globální síť WHO pro certifikaci digitálního zdravotnictví.

„Využitím osvědčených Evropských postupů přispíváme k digitálním zdravotnickým standardům a interoperabilitě na celosvětové úrovni – ku prospěchu těch, kteří to nejvíce potřebují,“ uvedl jeden z představitelů EU.

Finský občan Mika Vauhkala vytvořil webovou stránku, na které diskutuje o svém případu proti Finské vládě.

Vauhkala píše, že žalobu podal „na obranu základních práv“ poté, co mu byla v prosinci 2021 odepřena snídaně v Helsinské kavárně.

Byl mu odepřen vstup, protože neměl očkovací pas, přestože byl zdravý.

„Finská ústava zaručuje, že žádný občan by neměl být diskriminován mimo jiné na základě zdravotního stavu,“ uvádí Vauhkala na svých internetových stránkách.

K Helsinskému okresnímu soudu se v pátek dostavil také Britský kardiolog Dr. Aseem Malhotra, aby v případu vypovídal.

Malhotra vypověděl, že v průběhu pandemie podporovali světoví vládní zdravotničtí představitelé a lékaři neetické, nátlakové a dezinformační politiky, jako jsou například povinné očkování a očkovací pasy.

Cílem těchto politik bylo pouze očkování co největšího počtu osob z řad široké veřejnosti bez ohledu na rizika.

Malhotra poznamenal, že tento program masového očkování podkopával informovaný souhlas pacienta a lékařskou praxi založenou na důkazech.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Svědectví vysokého představitele WHO: Očkovací pasy byly podvodem k prosazení falešných oč… first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x