Trump říká, že „Bidenova zločinecká rodina“ bude po jeho zvolení odhalena

Donald Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump prohlásil, že globalisté musí opustit Americkou politiku, a potvrdil, že je důležité uspořádat „spravedlivé volby“ a zabezpečit hranice USA.

Donald Trump

Americký prezident Joe Biden byl v sobotu na shromáždění v Pensylvánském městě Erie obviněn bývalým prezidentem USA Donaldem Trumpem ze zkorumpovanosti a jeho administrativa se opět stala terčem kritiky.

Bývalý prezident sebevědomě zdůraznil, že „až [republikáni pod jeho vedením] za něco více než rok vyhrajeme volby, jmenuji skutečného zvláštního prokurátora, který jednou provždy odhalí monumentální korupci Bidenovy zločinecké rodiny.“

Trump řekl, že Bidenova rodina měla z Ukrajiny finanční prospěch a že Bidenova administrativa nyní utrácí miliardy dolarů z daní amerických daňových poplatníků na Kyjev.

Bývalý americký prezident si připsal osobní zásluhy za to, že za jeho vlády nedošlo ke konfliktu na Ukrajině a na Tchaj-wanu, a naopak se vyjádřil, že za Bidenovy vlády Čína „buduje vojenská zařízení na Kubě.“

Trump také prohlásil, že „před necelými třemi lety jsme měli Írán, Čínu, Rusko a Severní Koreu v šachu“, a dodal, že dnes „Rusko a Čína pořádají společné summity, aby si rozdělily svět.“

Dále prohlásil, že v případě svého zvolení v roce 2024 ukončí inflaci a Ameriku postaví na první místo. Poté dodal, že bude usilovat o „úplnou nezávislost na Číně“ a válku na Ukrajině ukončí jednáním.

Bývalý prezident se vyjádřil, že se ho Biden snažil zatknout, protože byl v minulosti úspěšným prezidentem. Trump rovněž zdůraznil, že nadcházející volby mohou být „jedinou šancí na záchranu“ Ameriky.

Z jeho pohledu USA potřebují „spravedlivé volby“ a bezpečné „hranice“, přičemž zdůraznil, že je důležité vyhnat globalisty z Oválné pracovny a celého politického systému, aby USA byly opět mocné, bohaté, hrdé a bezpečné.

Trump prohlásil, že Biden ho chce zatknout, protože byl úspěšný ve své volební kampani, a zdůraznil, že existuje „jediná šance na záchranu“ Ameriky, a tou jsou prezidentské volby v roce 2024.

Trump v pátek přislíbil, že v případě, že bude odsouzen za některý z trestných činů, kterým v současnosti čelí, bude pokračovat v prezidentské kandidatuře.

Stalo se tak den poté, co federální prokuratura přidala tři obvinění v souvislosti s jeho údajným špatným nakládáním s tajnými dokumenty po odchodu z funkce.

Během rozhovoru s pravicovým rozhlasovým moderátorem Johnem Fredericksem Trump řekl, že v ústavě není nic o tom, že by odsouzení zastavilo jeho kampaň.

„A dokonce i radikální levicoví blázni říkají, že vůbec ne, že by mě to nezastavilo. Ti lidé jsou nemocní. To, co dělají, je naprosto strašné,“ řekl.

Předchozí prezidenti – včetně Baracka Obamy a George W. Bushe – podle něj „pořizovali dokumenty“, což naznačuje, že se dopouštěli podobných činů jako údajné zločiny, z nichž byl obviněn.

„Nikdo si tím nikdy neprošel. To je šílené,“ dodal.

Trump byl v červnu obviněn kvůli špatnému nakládání s tajnými dokumenty, které obsahují přísně tajné jaderné a obranné informace.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
11 měsíců před

Americká demokracie se změnila na DEMO-CRAZY!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x