Jen idioti stále nosí obličejové masky

obličejové masky

Je s podivem, že se stále najdou velmi hloupí lékaři, kteří celý den nosí obličejové masky a kteří pacientům a veřejnosti radí, aby nosili obličejové masky. Mám podezření, že tito lékaři stále propagují používání obličejových masek, protože jejich mozky byly negativně ovlivněny.

obličejové masky

Vláda Spojeného království konečně přiznala, že neexistují žádné důkazy o tom, že masky brání šíření jakýchkoli bacilů. A faktem je, že každý, kdo někdy nosil masku, protože si myslel, že ho ochrání před Covidem, byl oklamán, obelhán, falešně ujištěn a choval se iracionálně. Mnoho lidí u moci nadále trvá na tom, aby je lidé nosili, a dělají to proto, aby lidem připomněli, že nic není normální – a nikdy nebude.

Vstupujeme do Velkého resetu a masky jsou tu proto, aby nám připomínaly naše otroctví. Zeleným je zřejmě jedno, že na výrobu miliard masek se spotřebuje více plastu než na výrobu igelitových tašek, které tak nenáviděli. Je jim jedno, že vyhozené masky škodí ptákům a dalším volně žijícím živočichům.

Navíc každý, kdo dnes nosí masku, trpí novou nemocí, kterou jsem identifikoval pod názvem chronická maskotomie.

Osoby trpící chronickou maskotomii stále trvají na nošení masek, kdykoli jim hrozí kontakt s jinými lidmi. Věří, že jim maska pomůže zabránit vdechnutí viru, který je může zabít.

Lidé trpící chronickou maskotomii téměř jistě uvěří všemu, co jim řekla jejich vláda, média a malá armáda lékařů v médiích, kteří věčně opakují oficiálně inspirované lži.

Jedinci s chronickou maskotomii budou téměř jistě zaočkováni – nejméně dvakrát a pravděpodobně častěji – toxickou, experimentální látkou, která nyní prokazatelně způsobuje mnohem více škody než užitku a která, jak jsem předpověděl, nyní jistě zabije mnohem více lidí než přejmenovaná chřipka známá jako Covid-19. A pro ty z nás, kteří se snaží vyhrát válku a zachránit životy, je opravdu úplně jedno, jestli věříte, že údajnou nemoc způsobuje virus, exosom, stožár 5G nebo to, že jíte příliš mnoho jogurtů.

Už na začátku léta 2020 jsem zveřejnil materiál, který dokazoval, že masky jsou k ničemu a určitě nadělají víc škody než užitku. Tehdy se mnou Fauci a Whitty souhlasili, že nošení masek je zbytečné a nebezpečné. Fauci označil nošení masek za signalizaci ctnosti.

V březnu 2020 Dr. Jenny Harriesová, zástupkyně hlavního lékaře ve Velké Británii, varovala, že je možné zachytit virus v masce a začít ho vdechovat. Uvedla, že nošení masky není dobrý nápad. Profesor Chris Whitty, hlavní lékař ve Velké Británii, uvedl, že nošení obličejové masky nemá téměř žádný vliv na snížení rizika nákazy virem Covid-19 a že vláda nedoporučuje zdravým osobám nosit masky.

Pak se ale oficiální stanovisko bez jakéhokoli rozumného důvodu změnilo – prakticky ze dne na den. Lidem bylo řečeno, že by měli nosit masky. Děti ve školách byly nuceny nosit masky po celý den. Prodavači a zdravotnický personál je nosili spolu s kuklami, brýlemi, igelitovými plášti a gumovými rukavicemi.

V červnu 2021 jsem začínal být tímto šílenstvím natolik znepokojen, že jsem natočil video s názvem „Většina nositelů masek bude do deseti let mrtvá nebo dementní.“

Nyní se obávám, že mnozí z těch, kteří trpí chronickou maskotomii, tak dlouho nevydrží.

Není divu, že zásadní důkazy o nebezpečnosti a neúčinnosti nošení masek byly zakázány, skryty nebo vymazány z internetu. Veřejná diskuse a debata o hodnotě obličejových masek je již 18 měsíců politiky a médii potlačována. Lidé ze společností Google a YouTube budou přímo zodpovědní za miliony úmrtí. Stejně tak mediální doktoři a pokřivení ověřovatelé faktů, kteří podpořili lži své vlády.

Strávil jsem dlouhou dobu hledáním skutečných vědeckých poznatků o maskách. V roce 2020 jsem napsal novou knihu s názvem Důkaz, že masky nadělají více škody než užitku. Kniha obsahuje vědecké odkazy, které přesně vysvětlují, proč jsou masky nebezpečné a nedělají to, co se lidem tvrdí, že udělají. Kniha byla samozřejmě zakázána.

S potěšením však mohu oznámit, že moje kniha o maskách byla nyní aktualizována a vydána v papírové podobě. Jmenuje se „Důkaz, že masky škodí víc než prospívají“ a je k dostání v knihkupectví na webových stránkách Vernona Colemana.

Stojí za to připomenout, že před mnoha lety se zjistilo, že nucení lidí nosit masky zakrývající velkou část obličeje zlomí jejich vůli a učiní je poddajnými. Masky své nositele odosobňovaly a odlidšťovaly. V nedávné době se mezi mučící techniky CIA zařadilo i nucení lidí nosit masky.

Specialisté na psychopatii podporovali nositele masek v tom, aby dávali najevo svou nenávist k těm, kdo masky nenosí. Zdá se, že tento odporný trik má v těch, kteří masky nosit nemohou nebo nechtějí, vyvolat pocit viny a studu. Mentálně a tělesně postižení budou proto obtěžováni a zneužíváni, pokud se odváží vyjít ze svých domovů. Možná bychom měli založit protipsychologické hnutí a rozšířit informaci, že masky nosí jen oškliví lidé.

Velkým problémem masek je, že snížený příjem kyslíku je doprovázen zvýšeným příjmem oxidu uhličitého. Čím těsněji maska sedí, tím je pravděpodobnější, že sníží hladinu kyslíku v krvi a zvýší množství vdechovaného oxidu uhličitého. Ve své knize jsem citoval výzkumy, které dokazují, že se jedná o skutečné nebezpečí.

Vysvětlil jsem také, že nižší hladina kyslíku a zvýšená hladina oxidu uhličitého stimulují větší vdechový proud – což vede k většímu riziku vdechnutí uvolněných vláken z obličejové masky.

Dále je tu skutečnost, že obličejové masky nefungují. V letech 2004-2016 se v lékařských a vědeckých časopisech objevilo nejméně dvanáct článků, které ukazují, že obličejové masky nezabraňují přenosu infekce. A tyto testy byly prováděny se schválenými maskami, nikoli s maskami vyrobenými ze starých utěrek na nádobí, podprsenek a kousků nepotřebného šatového materiálu.

Látkové masky nedokážou bránit přenosu chřipkového viru ani ho zastavit a počet vrstev látky potřebný k zabránění průniku patogenů by vyžadoval dusivý počet vrstev a nemohl by být použit.

Světová zdravotnická organizace, která se původně stavěla proti obličejovým maskám, nyní doporučuje, aby se nosily jednorázové masky, které se po jednom použití vyhodí. A důkazy ukazují, že by se měly měnit každé dvě hodiny. Málokdo si může dovolit koupit šest masek denně, a tak se masky často nosí vícekrát. To výrazně zvyšuje riziko vzniku plicní infekce.

Existuje mnoho dalších specifických rizik.

Již v září 2020 upozornila skupina 70 lékařů na to, že nošení obličejových masek má na děti neblahý vliv. „Povinné obličejové masky ve školách jsou velkou hrozbou pro jejich vývoj,“ napsali. Zdá se, že učitelům je to jedno.

Zubaři v New Yorku uvedli, že kvůli maskám viděli řadu pacientů se zanícenými dásněmi a dalšími problémy.

U osob trpících chronickou maskotomii je vyšší pravděpodobnost vzniku infekce než u osob, které masky nenosí. To může být způsobeno tím, že masky snižují hladinu kyslíku v krvi a nepříznivě ovlivňují přirozenou imunitu. Je pravděpodobné, že každý, kdo dlouhodobě nosí obličejovou masku, bude mít poškozený imunitní systém – a bude náchylnější k infekcím. Studie prokázaly, že hypoxie může potlačit imunitní buňky používané v boji proti virovým infekcím. Nošení masky může zvýšit pravděpodobnost vzniku infekce – a pokud se infekce rozvine, je pravděpodobné, že se zhorší. Nízká hladina kyslíku snižuje počet T-buněk, a tím i úroveň imunity.

Zatímco si nositel masky myslí, že si zvyká na opětovné dýchání vydechovaného vzduchu, problémy v mozku se s pokračujícím nedostatkem kyslíku prohlubují. Mozkové buňky, které v důsledku nedostatku kyslíku odumírají, již nikdy nebudou nahrazeny. Jsou navždy pryč. Jeden z předních neurologů upozornil, že děti a dospívající nikdy nesmí nosit masky, částečně proto, že mají extrémně aktivní a adaptivní imunitní systém, ale také proto, že jejich mozky jsou obzvláště aktivní a zranitelné. Čím je orgán aktivnější, tím více kyslíku potřebuje. A tak je poškození dětského mozku obrovské a nevratné. Autorka varuje, že za deset let bude demence přibývat a mladá generace nebude moci kvůli nošení masek dosáhnout svého potenciálu.

Osoby trpící chronickou maskotomii budou pravděpodobně trpět i kožními problémy.

Dermatolog varoval, že obličejové masky zachycují teplou vlhkost, která vzniká při výdechu. U lidí s akné to může vést k jeho vzplanutí. Pro mnoho dalších lidí toto teplé a vlhké prostředí obklopující pokožku vytváří ideální podmínky pro přirozeně se vyskytující kvasinky a bakterie, které se zde mohou rozrůstat a hojněji množit. Toto přemnožení kvasinek a bakterií může způsobit praskání a vřídky v koutcích úst.

A je tu další velmi reálná obava.

Studie prokázaly, že na všech typech masek se vyskytují volná vlákna, která mohou být vdechnuta a způsobit vážné poškození plic. Jedním z rizik je plicní fibróza – onemocnění, které nelze vyléčit a má nízkou míru přežití.

Bylo také zjištěno, že u nositelů masek se může objevit bolest v krku. Odborník na infekční nemoci uvádí, že vlhkost umožní bakteriím pokračovat v růstu uvnitř masky, takže pokud by v této oblasti rostly bakterie a vy jste je vdechovali dovnitř, můžete potenciálně dostat infekci, zejména streptokoka nebo jiné bakterie, které mohou způsobit infekci.

U pacientů s rakovinou, kteří jsou v remisi, je větší pravděpodobnost, že se jim rakovina vrátí, pokud budou nosit masku – kvůli nízké hladině kyslíku.

Dostupné lékařské důkazy v drtivé většině případů dokazují, že masky nijak nepomáhají zabránit šíření infekce, ale těm, kteří je nosí, velmi škodí.

Bohužel je zřejmé, že nošení masek se pro mnohé stalo zakořeněným zvykem. Znám jednoho optika, který stále trvá na tom, aby zaměstnanci a zákazníci nosili masky. Dokonce i lékaři a sestry v nemocnicích a ordinacích běžně nosí roušky, ačkoli běžné nošení roušky ve zdravotnickém zařízení je zbytečné a nebezpečné.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x