„Třetí světová válka nikdy nebyla blíž než nyní“: Trump kvůli válce na Ukrajině rozcupoval „poslední globalisty v Americe“

Donald Trump

Bývalý prezident Donald Trump představil svůj plán, jak zabránit globalistům a válečným štváčům z „America Last Deep State“ v rozpoutání třetí světové války.

Donald Trump

Ve videu zveřejněném v úterý na sociálních sítích bývalý prezident popsal, že „třetí světová válka nikdy nebyla blíž než právě teď“, a označil válečné štváče na ministerstvu zahraničí nejen za podporu výbušného konfliktu Ukrajiny s Ruskem, ale také za podporu krvavých povstání na ukrajinském Majdanu za Obamovy éry.

„Po celá desetiletí jsme měli tytéž lidi, jako je (náměstkyně ministra zahraničí pro politické záležitosti) Victoria Nulandová a mnoho jí podobných, kteří byli posedlí tlačením Ukrajiny do NATO, nemluvě o podpoře povstání na Ukrajině ze strany ministerstva zahraničí,“ poznamenal Trump.

Trump veřejně potvrdil, že za povstáním na Majdanu na Ukrajině stojí Obamovo ministerstvo zahraničí. A dále řekl, že špatní aktéři jako Victoria Nulandová jsou zpět v americké vládě pod vedením Bidena a ženou nás do 3. světové války.

„Tito lidé již dlouho usilují o konfrontaci, podobně jako v Iráku a dalších částech světa, a nyní balancujeme na pokraji třetí světové války. A mnoho lidí to nevidí, ale já to vidím a v mnoha věcech jsem měl pravdu.“

Trump uznal, že ruská invaze na Ukrajinu byla červenou linií, kterou by nepřekročil, kdyby byl v úřadu, a poznamenal: „Musíme se zbavit zkorumpovaného globalistického establishmentu, který po desetiletí zpackal všechna důležitá zahraničněpolitická rozhodnutí, a to včetně prezidenta Bidena, o němž jeho vlastní lidé říkají, že nikdy neudělal dobré rozhodnutí, pokud jde o pohled na jiné země a pohled na války.“

45. Prezident dále nastínil, jak v případě svého znovuzvolení odstraní Ameriku nenávidějící špatné hráče z národního bezpečnostního průmyslového komplexu.

„Ministerstvo zahraničí, Pentagon a národní bezpečnostní establishment budou na konci mé administrativy zcela jiným místem,“ prohlásil Trump.

„V podstatě jen do mé vlády to bude úplně jiné místo, které bude dělat věci stejně jako já před čtyřmi lety. Nikdy jsme se neměli tak dobře. Také zabráníme lobbistům a velkým obranným dodavatelům, aby chodili a tlačili naše vysoké vojenské a národněbezpečnostní činitele ke konfliktům, jen aby je po odchodu do důchodu odměnili lukrativním zaměstnáním – dostávali miliony a miliony dolarů.“

„Podívejte se na dárce z řad globalistických válečných štváčů, kteří podporují naše odpůrce. To proto, že jsou to kandidáti války,“ dodal.

„Já jsem prezident, který přináší mír, a to mír prostřednictvím síly. Existoval důvod, proč jsme neměli žádný konflikt, existoval důvod, proč jsme se nedostali do války, protože ostatní země nás respektovaly.“

„Se správným vedením bychom mohli konflikt na Ukrajině ukončit do 24 hodin,“ řekl Trump. „Na konci mých příštích čtyř let budou všichni váleční štváči, podvodníci a selhání ve vyšších řadách naší vlády pryč a my budeme mít novou skupinu kompetentních představitelů národní bezpečnosti, kteří věří, že hájit americké životní zájmy je nade vše.“

Bidenova smrtící válka na Ukrajině by měla být u levice, která bývala protiválečnou frakcí, hluboce nepopulární, nicméně lži a propaganda globalistů přiměly většinu levičáků s pěnou u úst rozpoutat válku s jadernou velmocí, což je děsivá vyhlídka, která by mohla mít katastrofální následky pro všechny zúčastněné.

Trump se pohybuje na nebezpečném území, když jde po lukrativním válečném průmyslu globalistů, ale v případě úspěchu by mohl zachránit celou planetu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x