Odborný časopis Lancet konečně přiznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA vakcíny proti COVID-19

přirozená imunita

Nová studie publikovaná v časopise The Lancet potvrzuje, že přirozená imunita vůči koronaviru Covid-19 je mnohem lepší než umělá „imunita“ vytvářená tzv. „vakcínami.“

přirozená imunita

Studie obsahuje systematický přehled a metaanalýzu 65 dalších studií provedených po celém světě. Všechny poskytují zdrcující podporu tomu, co mnozí vědci a lékaři říkají o přirozené infekci oproti syntetické injekci.

Podle autorů studie poskytuje získání a zotavení z COVID-19 přirozenou cestou silnou a trvalou ochranu před závažnými zdravotními následky na úrovni „stejně vysoké, ne-li vyšší“ než dočasná ochrana, kterou poskytuje experimentální očkování.

„Odborný časopis The Lancet konečně přiznává to, co lékaři a vědci tvrdí už léta – že přirozená imunita poskytuje lepší ochranu než experimentální vakcíny,“ uvedl Robert F. Kennedy Jr., předseda a hlavní právní zástupce organizace Children’s Health Defense (CHD).

„Teprve tsunami propagandy a cenzury ze strany farmaceutického/vládního kartelu pro biologickou bezpečnost a kontrolovaných médií přesvědčila veřejnost, že společnosti Pfizer a Moderna chrání lidský imunitní systém lépe než Bůh a evoluce.“

CDC nyní přiznává, že „imunita“ po očkování proti COVID-19 sotva vydrží, než se stane negativní
I ve srovnání s imunitou, kterou údajně poskytují dvě dávky mRNA (messenger RNA) od společnosti Pfizer-BioNTech nebo Moderna, trvá přirozená imunita proti infekci mnohem déle a poskytuje mnohem lepší ochranu, zjistila studie.

Vědci zjistili, že přirozená imunita byla 10 měsíců po infekci u všech „variant“ COVID-19 nejméně 88,9 % účinná proti závažným onemocněním, hospitalizaci a úmrtí. Poskytuje také 78,6 % ochranu proti reinfekci u všech variant s výjimkou omikronu BA.1, u kterého se vyskytuje pouze 45,3 % ochrana.

Již v říjnu se sešel Poradní výbor pro očkovací postupy (ACIP) amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), aby projednal údaje o takzvané „imunitě získané očkováním“, kterou úřady celou dobu vyzdvihují jako výhodnější než přirozenou imunitu.

CDC zjistila a uvedla, že po dvou nebo dokonce třech dávkách očkování proti COVID-19 klesá imunita vyvolaná očkováním na nulu již po šesti měsících, než se změní na negativní. Negativní účinnost, jen pro upřesnění, znamená, že imunitní systém člověka je na tom hůře a v podstatě nyní útočí sám na sebe jako AIDS.

I když každá ochrana před reinfekcí časem do určité míry slábne, ochrana vyvolaná očkováním je nejhorším druhem ochrany v tom smyslu, že vůbec není ochranou, ale spíše dočasným obvazem, který nakonec imunitní systém zničí.

Překvapivé je, že nová studie byla částečně financována Nadací Billa a Melindy Gatesových. Mezi její autory patří Dr. Christopher Murray, ředitel The Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME), který je rovněž financován miliardářem a eugenikem Billem Gatesem.

Mimochodem, podle Kennedyho byla IHME „do značné míry zodpovědná za notoricky známé přehnané výpočty úmrtnosti, které na počátku COVID pandemie 20krát nadhodnotily počet úmrtí na COVID-19.“

Studie přichází v době, kdy některé úřady v některých oblastech uvažují o omezení přístupu lidí na cesty, místa konání akcí a dokonce i na pracoviště na základě jejich statusu očkování. Pokud očkování vůbec nefunguje, jak ho pak může někdo vyžadovat jako podmínku života (ne že by jakákoli forma povinné medicíny byla legitimní, bez ohledu na to, jak „účinná“ údajně je)?

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x