Třetí světová válka je nevyhnutelná: Pokaždé, když ekonomiky oslabí, globalisté uvrhnou svět do katastrofické války

Třetí světová válka

Martin Armstrong ze společnosti Armstrong Economics tento týden publikoval článek o takzvaném programu Socrates a o tom, jak úspěšně předpovídal nejrůznější věci v historii na základě hospodářských cyklů.

Na základě toho, co tvrdí program Socrates, je rok 2023 rokem Třetí světové války, která byla predikována „pandemií“ koronaviru COVID-19 a dalšími zvěstovatelskými kroky globalistických mocností, jež signalizují posun do dalšího cyklu.

Jak jsme v poslední době hojně informovali, pokaždé, když se ekonomiky začnou hroutit – zejména ty, které jsou postaveny na Keynesiánské ekonomice a lichvářských systémech fiat peněz -, uvrhnou mocnosti svět do další katastrofické války, jejímž výsledkem je mnoho mrtvých a spousta nového čerstvého kapitálu pro ty nahoře.

Armstrong popisuje blížící se Třetí světovou válku jako „katastrofu, v níž se střetávají vlastní zájmy s hloupostí“ a s odkazem na Sokrata stručně vysvětluje, jak se program při vytváření analýz toho, co bude ve světě následovat, zabývá celým spektrem od politiky až po válku.

Jak už asi tušíte, svět je právě teď v chaosu a zdá se, že je na pokraji zhroucení – i když establishment má s minimální zdrženlivostí v rukávu spoustu chytrých triků, jak nevyhnutelné prodloužit.

„Vidím svět jako biblický příběh o Josefovi, který říká faraónovi, že bude 7 let hojnosti a 7 let sucha,“ tak zněla odpověď Armstronga na jeho prohlášení o povaze Třetí světové války.

„Tento příběh se nám snaží říci, že existuje hospodářský cyklus a že bychom s ním měli žít. Marx, Keynes i centrální banky se pokoušeli hospodářský cyklus buď zmanipulovat, nebo ukončit.“

Je to jen další cyklus, nebo je to KONEC?
Před celými deseti lety Sokrates varoval před nadcházející ekonomickou krizí, která bude spuštěna kataklyzmatickou událostí, v tomto případě krizí COVID-19 a souvisejícími výlukami, které připravily půdu pro ekonomický kolaps tím, že zavřely lidem cestu k podnikání a zničily ekonomiku, nemluvě o společnosti jako takové.

„Podniky se zavřely, lidé přišli o práci a elita si myslela, že o nic nejde,“ uvádí Armstrongova zpráva. „Nemůžete zvýšit úrokové sazby, abyste vyřešili nedostatek potravin nebo aby začalo pršet.“

Sokrates údajně předpověděl i válku na Ukrajině, včetně nárůstu „antisemitských“ výroků a „pro-Nacismu.“ To vše je podle Sokrata jen součástí cyklu.

„Podle počítačové předpovědi směřujeme ke Třetí světové válce, která začne v roce 2023, protože všechna stará napětí ve světě mezi lidmi a národy roztrhají svět na kusy,“ uvádí se dále ve zprávě.

Poté se věnuje různým historickým zajímavostem z hlediska nárůstu hněvu proti „Židům“, kteří byli historicky vyháněni z různých zemí především kvůli svým bankovním praktikám – i když Armstrong upozorňuje, že křesťané a muslimové se zřejmě také chtěli zapojit do lichvy a jen záviděli.

Ať už je to jakkoli, svět se nachází v období další velké pohromy – možná pohromy, která ukončí všechny pohromy, pokud jste vyznavači biblických proroctví. Čas ukáže, co bude dál, ale jedno je jisté: na obzoru je další světová válka.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x