Švýcarská studie zjistila, že poškození srdce vakcínou proti COVID-19 je až 20krát častější, než se původně předpokládalo

poškození srdce

Nová studie ukázala, že výskyt myokarditidy – formy potenciálně smrtelného zánětu srdce – postihuje až 1 z 35 osob, které dostaly mRNA vakcinu proti COVID-19, zatímco markery, které indikují poškození srdce, byly přítomny u 1 z 20 osob.

poškození srdce

Studie s názvem „Genderově specifické rozdíly ve výskytu poškození myokardu po očkování mRNA-1237 COVID-19 Booster“ byla publikována v časopise Evropské kardiologické společnosti a byla označena za splňující zlatý standard výzkumu.

Dříve zdravotnické úřady – například britská Agentura pro regulaci léčiv a zdravotnických prostředků (MHRA) – tvrdily, že takové zranění způsobené „vakcínami“ proti COVID-19 postihuje pouze jeden z 666 případů, tedy 1 500 případů na každý milion vakcín.

Tvrzení, že jakékoliv poškození vakcínou, včetně poškození srdce, je extrémně vzácné, je běžně opakováno v mainstreamových médiích, spolu s vládními zdravotními doporučeními a pokyny samotných výrobců.

Extrémně vzácné?
Navzdory oficiálnímu tvrzení, že „vakcínou“ vyvolaná myokarditida je velmi vzácná, švýcarská studie, publikovaná 5. července v časopise European Journal of Heart Failure, zjistila, že „poškození myokardu způsobené vakcínou proti COVID-19 mRNA po posilovací vakcinaci může být mnohem častější, protože příznaky mohou být nespecifické, mírné nebo dokonce chybět a uniknout pasivnímu sledování.“

„Pasivní sledování“ je popis běžných postupů používaných k odhalení tohoto typu poškození srdce, které přehlíží všechny případy kromě těch nejzávažnějších. Většina studií – včetně této – sleduje pacienty pouze 30 dní po injekci.

To znamená, že nikdo neví, jak časté tyto úrazy jsou – protože to nikdo nezjišťuje.

Studie je považována za mnohem kvalitnější než mnohé jiné a byla „nezávislá na průmyslu“ – byla provedena bez účasti výrobců injekcí COVID.

Dr. John Campbell z Velké Británie při diskusi o této studii neváhal zdůraznit její důležitost a řekl: „Pokud regulační orgány na celém světě neberou tyto informace na vědomí, jsou přinejlepším nedbalé.“

Studie uvádí, že vzhledem k tomu, že je „zjevně nutné“ podávat opakované „posilovací“ injekce, je nezbytné zjistit přesný výskyt tohoto typu poškození způsobeného „vakcínou.“

Jak napsali výzkumníci:

„Vzhledem k slábnoucí imunitě několik měsíců po očkování proti mRNA COVID-19 existuje zjevná potřeba (opakovaného) posilovacího očkování pro miliardy lidí na celém světě.

Znalost skutečného výskytu poškození myokardu způsobeného mRNA vakcínou má tedy zásadní význam pro informované rozhodování pacientů, lékařů a orgánů veřejného zdraví.“

Studie navíc poukazuje na to, že neexistují žádné údaje o tom, jak „vakcíny“ ovlivňují srdce z dlouhodobého hlediska.

K posouzení dopadu poškození myokardu způsobeného vakcínou mRNA na dlouhodobé riziko srdečních arytmií a srdečního selhání jsou však zapotřebí další studie.

Nikdo tedy neví, jak časté je poškození srdce po injekcích mRNA, a nikdo se dlouhodobým poškozením vakcínou vůbec nezabývá.

Korelace je konspirace
Toto není jediná studie o „vakcínou“ vyvolané myokarditidě. Není to ani jediný důkaz naznačující, že s těmito novými mRNA injekcemi není něco v pořádku.

Jak poznamenal známý americký kardiolog Dr. Peter McCullough ve videu z ledna 2023: „Recenzovanou literaturu nelze zastavit… Dokonce i přes vlnu zkorumpovaných časopisů, které se snaží tyto práce odvolat, se informace stále dostávají ven.“

Ve stejném rozhovoru tvrdil, že existuje přibližně 1 200 studií zkoumajících souvislost, která je v mainstreamových médiích důsledně popírána jako konspirační teorie – mezi „vakcínami“ mRNA COVID a poškozením srdce.

McCullough poznamenal, že britská MRHA zveřejnila pokyny, jak diagnostikovat a léčit srdeční potíže vyvolané „vakcínami.“ Toto oficiální doporučení pro zdravotníky, aktualizované v lednu, opakuje stejná nepodložená tvrzení o tom, že poškození srdce je vzácné, a nijak se nezabývá možnými dlouhodobými zdravotními problémy.

Samotné srdeční onemocnění však není vzácné. Ve Velké Británii bylo podle British Heart Foundation od roku 2020 zaznamenáno 100 000 nadměrných úmrtí na srdeční onemocnění.

Co způsobuje všechny tyto srdeční potíže? Je to složité, říkají takzvaní odborníci, kteří se snaží svalit vinu na cokoli jiného než na rostoucí počet důkazů o poškození očkováním.

Média tvrdí, že rekordní počet srdečních selhání a onemocnění, zejména u mladých lidí, nemá žádnou souvislost s mRNA injekcemi.

Naznačovat souvislost mezi těmito novými léčebnými postupy a daleko vyšším výskytem problémů s myokardem znamená být označen za podivína. Následující titulek z deníku Daily Mail z 28. července dokládá mimořádný doublethink, který je typický pro sdělení mainstreamových médií po celou dobu žalostné výluky.

Sám deník Daily Mail informuje o řadě překvapivých srdečních zástav, z nichž některé byly smrtelné, u dříve zdravých sportovních a mediálních celebrit. Přiznává, že k nim dochází v souvislosti s nevysvětlitelným nárůstem srdečních onemocnění – odborníci v USA se ptají: „Co stojí za nárůstem srdečních infarktů mezi mladými lidmi?“

Když Elon Musk naznačil jeden z faktorů infarktu známé mladé osoby – infarktu dospívajícího syna Bronnyho, hvězdy NBA LeBrona Jamese, jeho spojení přijímaného následku s pravděpodobnou příčinou vzbudilo hněv médií.

Důkazy, jak ukázali Campbell a McCullough, jsou nyní dostatečné k tomu, aby se tato nejrozporuplnější a nejpodlejší melodie změnila. Jak dlouho mohou mainstreamová média poskytovat krytí farmaceutickému průmyslu, kterému jsou nabízeny obrovské zisky a zároveň je zbaven rizika za škodlivý produkt, který málokdo – pokud vůbec někdo – skutečně potřebuje?

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x