Švýcarská armáda posílá více než 5000 vojáků na ochranu Davoské globalistické elity

Davos

Až v nadcházejících dnech přiletí globalistické elity do švýcarského Davosu, aby se připravily na výroční zasedání Světového ekonomického fóra (WEF), nebudou zdaleka samy, až vystoupí ze svých soukromých tryskáčů a nastoupí do flotily čekajících limuzín.

Davos

Přibližně 5 000 vojáků švýcarské armády je nasazeno, aby účastníky přivítali v luxusním lyžařském středisku a chránili je před jakýmkoli obtěžováním, protesty nebo nesouhlasnými hlasy.

V prohlášení zveřejněném v pátek 6. ledna švýcarské ministerstvo obrany (VBS) uvedlo, že Spolkové shromáždění, parlament země, schválilo nasazení masového kontingentu švýcarské armády, píše švýcarský německojazyčný deník Blick.

Po pondělním zahájení konference se údajně celý příští týden očekávají protesty proti WEF.

Městu Davos byly podány dvě žádosti o povolení demonstrace proti summitu, uvedl jeden z úředníků městského úřadu pro švýcarský tisk.

Jak uvedl server Breitbart News, letošní setkání má název „Spolupráce v roztříštěném světě“ a naváže na Velký reset, jak byl vyhlášen na summitu v Davosu v roce 2021.

Davos bude hostit 52 hlav států a vlád a téměř 600 generálních ředitelů, kteří se během týdenního setkání budou těšit ze vzájemné společnosti a luxusního prostředí.

Ne že bychom se někdy oficiálně dozvěděli, kdo se akce zúčastní, protože úplný seznam hostů se nikdy nezveřejňuje.

Předseda fóra Borge Brende uvedl, že některé delegace požádaly, aby jména jejich účastníků „nebyla z bezpečnostních důvodů ihned zveřejněna“, a dodal, že se zúčastní blíže nespecifikované delegace „na vysoké úrovni“ z Číny a Ukrajiny, ale žádné další podrobnosti nebudou zveřejněny.

USA budou zastupovat představitelé Bidenovy administrativy včetně prezidentova vyslance pro klima Johna Kerryho, šéfky národní zpravodajské služby Avril Hainesové a obchodní zástupkyně USA Katherine Taiové, jakož i několik guvernérů a kongresových zákonodárců.

Výroční zasedání WEF pro rok 2023 začíná v pondělí 16. ledna a končí v pátek 20. ledna.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x