Biden se chystá oficiálně vyslat Americké vojenské kontraktory na Ukrajinu

Americká armáda

Administrativa prezidenta Joea Bidena plánuje vyslat na Ukrajinu Americké vojenské kontraktory, aby údajně pomohli urychlit údržbu a opravy Amerických zbraňových systémů, které používá režim prezidenta Volodymyra Zelenského.

Čtyři Američtí představitelé obeznámení s touto záležitostí údajně sdělili CNN, že na této politice se stále pracuje a prezident Biden ji ještě nepodepsal.

„Neučinili jsme žádné rozhodnutí a jakákoli diskuse o tom je předčasná,“ řekl CNN jeden z představitelů režimu. „Prezident je naprosto pevně rozhodnut, že Americké jednotky na Ukrajinu nepošle.“

Zdá se, že CNN vytváří kouřovou clonu, protože „vypouští“ zprávy Bidenovým jménem a zároveň cituje zdroj, který tvrdí, že zprávy nejsou takové, jaké se zdají být.

Vyslání Amerických vojenských kontraktorů na Ukrajinu představuje další porušení červené linie Ruska. A přesto Bidenův režim pokračuje v posouvání této hranice a zároveň tvrdí, že „Američtí vojáci“ na Ukrajinu nejsou a ani nikdy nebudou vysláni.

Někdo by sice mohl namítnout, že vojenští kontraktoři nejsou totéž co vojáci, faktem však zůstává, že USA jsou do konfliktu stále přímo zapojeny, a to stále více takovými kroky, jako je tento.

Vzhledem k tomu, že mocní (TPTB) ztrácejí kontrolu nad ohavností známou jako Západní finanční systém, musí něco udělat, aby udrželi své korporace nad vodou a pod kontrolou. Proto se očekává, že Pentagon brzy začne zadávat zakázky Americkým společnostem, aby mohly působit na Ukrajině.

Představitelé tvrdí, že zelenou dostanou někdy v roce 2024, což je poprvé od Ruské invaze na Ukrajinu na začátku roku 2022, kdy Washington učiní takovýto velký krok a pokusí se převést svůj nelegitimní majetek z USA na Ukrajinu.

Samozřejmě, krycí historka je, že to vše je nezbytné pro boj s Ruskem a „vítězství ve válce“, ale pravdou je, že TPTB se snaží urvat co nejvíce, zatímco se jejich Titanic potápí ve zdánlivě pomalém pohybu. Součástí toho je opevnění a soustředění všeho, co ještě mají uvnitř Ukrajiny.

Pokud by lidé skutečně pochopili, jak je pro deep state důležité, aby Ukrajina zůstala pod plnou kontrolou Zelenského a spol. a mohla tak nadále vládnout, pochopili by, že Rusko se v mnoha ohledech snaží prokázat světu laskavost tím, že eliminuje parazity, kteří ovládli Ukrajinu.

V současné době musí Západní mocenské struktury převážet poškozené vojenské vybavení k opravě do blízkých zemí Severoatlantické aliance, jako je Polsko nebo Rumunsko. To dává Rusku příliš velký prostor k vítězství, a proto prioritou číslo jedna pro Bidenův režim není pracovat pro Američany, ale místo toho soustředit veškeré úsilí na Ukrajinu.

To samé mimochodem platí i pro vaše daně. Žádné z těchto peněz už nejdou na nic, co by pomohlo běžnému člověku. Místo toho putují do kapes Bidena, Zelenského a všech ostatních mocipánů, kteří tuto globální loupež umožňují.

Bidenův režim dal také zelenou tomu, aby Ukrajina začala používat Americké zbraně k úderům do nitra Ruska, což Putin varoval, že nebude tolerovat. Putinova reakce je zatím zdrženlivá, ale jakmile bude zdrženlivost odstraněna, všechny sázky jsou v tahu.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Biden se chystá oficiálně vyslat Americké vojenské kontraktory na Ukrajinu first appeared on Akta […]

Masunta
Host
Masunta
19 dní před

Kontraktoři jsou jen smrtelné osoby…

trackback

[…] #7 Vím, že jsem o tom psal minulý týden, ale nemohl jsem tuto konkrétní položku z tohoto článku vynechat. Joe Biden zřejmě uvažuje o schválení plánu, který by „umožnil Americkým vojenským kontraktorům nasazení na Ukrajině“… […]

4
0
Would love your thoughts, please comment.x