Švédská premiérka Magdalena Anderssonová přiznává, že integrace přistěhovalců selhala

Magdalena Anderssonová

O velikonočním víkendu se ve Švédsku odehrály nepokoje gangů migrantů, při nichž byly zraněny desítky policistů.

Magdalena Anderssonová

V souvislosti s těmito událostmi švédská premiérka Magdalena Anderssonová, která zastupuje švédskou sociálnědemokratickou stranu, nedávno přiznala, že Švédsko nedokázalo integrovat velké množství migrantů. Švédský experiment s masovou migrací podle ní vedl k vytvoření paralelních společností a násilí gangů.

„Segregace zašla tak daleko, že ve Švédsku máme paralelní společnosti. Žijeme ve stejné zemi, ale v jiné realitě,“ prohlásila Anderssonová.

„Integrace byla špatná a vedle toho jsme zažili intenzivní imigraci. Naše společnost byla příliš slabá, zatímco peněz pro policii a sociální služby příliš málo,“ pokračovala.

Nepokoje tohoto druhu narušují vyprávění o tom, že rozmanitost je silnou stránkou, což nutí režimní média na Západě, aby se začala vymlouvat a vymýšlet fantomy, jak vysvětlit problémy způsobené dovozem značného počtu lidí z cizích kultur.

Paul Joseph Watson ze Summit News si všiml, že když německá média informovala o nepokojích ve Švédsku, kde byli hlavními účastníky těchto nepokojů muslimové, německá média tyto nepokoje připisovala „pravicovým demostracím.“

Watson poznamenal, že „ukrajinští uprchlíci také vyjádřili přání vyhnout se poslání do Švédska, protože měli pocit, že je příliš nebezpečné“, a zdůraznil, že uprchlíci vysídlení ruskou invazí na Ukrajinu se do Švédska zdráhají vydat i kvůli nárůstu kriminality migrantů, ke kterému tam dochází.

Švédsko je tradičně jednou z nejbezpečnějších evropských zemí. Avšak s masovou migrací ze zemí třetího světa, která se do této směsi nyní zapojila, je Švédsko druhou nejnebezpečnější zemí v Evropě, pokud jde o kriminalitu páchanou se zbraní v ruce. Předčí ho pouze Chorvatsko.

V roce 2021 dosáhla střelba ve Švédsku rekordní úrovně v důsledku prudkého nárůstu násilí migrantských gangů, které nebyly orgány činné v trestním řízení schopny zvládnout. Watson upozornil na to, že v celé zemi bylo „spácháno 46 vražd při 335 přestřelkách, přičemž k většině z nich došlo v migrantských hotspotech Malmö, Göteborgu a Stockholmu.“

„Počet obyvatel Švédska narozených v jiné zemi se za posledních dvacet let zdvojnásobil na 2 miliony a přistěhovalci nyní představují pětinu všech lidí žijících v této skandinávské zemi, což je mnohem více než v sousedních zemích, jako je Finsko, Norsko a Dánsko, které proti přistěhovalectví zaujaly tvrdší postoj,“ zdůraznil RMX News.

Masová migrace je pro Západ existenční krizí. S tím, jak do západních zemí přichází stále více neasimilovatelných migrantů, bude následovat nestabilita. Vznik migrantských ghett, napjatých pracovních trhů a napjatých sociálních služeb připraví půdu pro rozsáhlé socioekonomické nepokoje.

Od 70. let 20. století se do Švédska hrnou přistěhovalci ze zemí Blízkého východu, jako je Irák, Írán a Turecko. Od začátku 21. století se imigrace jen zrychlila. Podle údajů OECD tvoří 14,4 % švédské populace lidé narození v zahraničí.

Postavit se masové migrační pohromě bude vyžadovat silné vedení a ochotu zavést odvážná opatření na omezení přistěhovalectví, která zachovají národní identitu západních zemí. Ignorování tohoto problému povede ke konečnému zániku mnoha velkých západních národů.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x