Proč si gender šílenství preferovaných zájmen nezaslouží být tolerováno

gender

Odpor proti šílenství politické korektnosti je pro ty, kdo trpí jejími bludy, soucitnější než pouhé podbízení se jí.

Jsi uražený? Já taky.

A oba s tím můžeme žít. Není to tak zlé, zvlášť když se od nás očekává „rozmanitost.“

Můžeš mě ušetřit podpisu, který by mohl znít „on/ona“ nebo „ona/ona“ nebo „oni/oni.“ Ve všem tom žargonu se nevyznám a ani nechci. Dokážu myslet sám za sebe.

Otevřená mysl je dobrá, ale v určitém okamžiku musí porota zvážit důkazy a uzavřít svou mysl, a tak vynést rozsudek. A nade vší pochybnost se „tolerance“ stala nepřijatelnou. Šílencům nepomůžete tím, že se sami stanete šílenci. Vím, že to děláte proto, abyste respektovali lidskou důstojnost, ale napadlo vás někdy, že děláte pravý opak?

Většina lidí nevěří, že existuje 127 různých variant genderové identity, a považuje to za podmiňování a indoktrinaci. Je urážlivé, že od nás očekáváte, že budeme hrát s novým šílenstvím, které jistě nebude mít dlouhého trvání. Je to Šílenství, které bude od budoucích generací vyvolávat kroucení hlavou. Budou se ptát: „Jak mohla být vyspělá, sofistikovaná kultura, zdánlivě oddaná vědě, tak… nevědecká? A stát se takovými ghúly, mrzačícími děti pod rouškou falešného soucitu?“

Možná se nyní rozhodnete, že budete pokračovat a dělat věci po svém, což je v pořádku. Ale to udělám i já. Pokud budou politicky korektní podpisy pokračovat, očekávejte odpověď. A chci také povzbudit ty, kteří nejsou Šílení, aby začali svůj odpor tím, že udělají totéž. Pomůže to Bláznům vrátit se k rozumu. Je to skutečně soucitnější než se mu podbízet.

Šílenství není pomatenost. Šílenství je dočasné. Šíleně zamilovaní nezůstanete navždy. Obvykle se změní v něco mnohem hlubšího. Možná se „zblázníte“ na sportovní akci, možná budete nenávidět rozhodčí nebo oslavovat nečekané vítězství, ale až vyjdete z místa konání, vrátíte se do normálu.

Mentalita davu také způsobuje šílenství. Emoční podporu vám posiluje něco, co je neobvyklým, umělým hněvem. Když se dav rozestoupí, a pokud budete mít štěstí a uniknete zatčení, brzy se po návratu domů nebo do úkrytu vrátíte do normálu.

Po letech se možná budete divit svému absurdnímu sobectví, dětinskosti a šílenství. Nebudete s nostalgií uvažovat o tom, co jste udělali, ale naopak to odsunete do paměťové díry nebo do mladické nerozvážnosti.

Několik z vás napíše knihy, v nichž přizná, že to, co jste kdysi prosazovali, bylo šílené. Připojí se k řadě mnoha bývalých komunistů, fašistů, socialistů, feministek a potratářů, kteří se očistili v zájmu probuzení budoucích generací, aby si uvědomili nekonečné a nesčetné satanské triky, kterým je lidstvo náchylné.

Dokud však bude existovat čas, bude padlá povaha lidstva přetrvávat. „Z historie se dozvídáme, že člověk se z historie nepoučí.“ Do popředí se mohou dostat nové šílenosti, o kterých se nám nikdy ani nesnilo: možná domy bestiality, transhumanismus, kanibalské restaurace, masové sebevraždy, obrovské množství lidských obětí, před kterými by se červenali i Aztékové.

Existuje však cesta ven. Pokud se nemůžeme shodnout na náboženství, můžeme se shodnout na přirozeném právu, kterému všechny kultury věnují alespoň slovní podporu.

Jak můžeme určit přirozený zákon? Nuže, je homosexualita přirozená? Na to odpovídá vzhled naší anatomie při narození. Lidské oběti? Nejednotné rodinné vztahy? Vyhlazování dětí? Krádeže? Lhaní?

Tyto věci nemají kořeny v přírodě, jsou… nepřirozené. Každý obdivuje ty, kteří nikdy nelhali, neukradli sebemenší haléř, zůstali věrní svému manželovi, protrpěli výchovu obtížných dětí, pečovali o staré rodiče, ovládali svůj temperament, měli pokorné srdce, neustále a často se klaněli.

Nadpřirozený svět existuje a není doménou vědy. Probíhá válka a náš věčný osud je cenou, kterou je třeba vyhrát. Opožděný vstup do války je nešťastný, ale vítězství již získal Bůh, který se stal člověkem a obětoval se za naši svobodu.

Řekl nám, že svět bude touto pravdou pohoršen, tak ať si ji užije.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Proč si gender šílenství preferovaných zájmen nezaslouží být tolerováno first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x