Studie provedená ve 145 zemích zjistila prudký nárůst přenosu viru a úmrtí po zavedení vakcín proti COVID-19

vakcíny proti COVID-19

Podle nedávno zveřejněné preprintové studie, která zkoumala údaje ze 145 zemí světa s největším počtem očkovaných, rozsáhlé zavedení experimentálních vakcín ve skutečnosti způsobilo prudký nárůst případů COVID-19 a úmrtí na celém světě, namísto slibovaného ukončení této pandemie.

vakcíny proti COVID-19

Studie o 99 stranách s názvem „Worldwide Bayesian Causal Impact Analysis of Vaccine Administration on Deaths and Cases Associated with COVID-19: A BigData Analysis of 145 Countries“ zjistila, že konkrétně v USA způsobilo očkování o neuvěřitelných 38 % více případů COVID-19 na milion obyvatel – a ještě překvapivější 31% nárůst úmrtí na milion obyvatel.

Celkově studie zjistila, že v 89,94 % ze 145 zkoumaných zemí došlo k nárůstu celkového počtu úmrtí na milion obyvatel v souvislosti s virem COVID-19 v přímém důsledku příčinného vlivu vakcín, zatímco 86,78 % zemí zaznamenalo nárůst celkového počtu případů onemocnění virem na milion obyvatel v přímém důsledku příčinného vlivu vakcín.

Studie uvádí: „Výsledky ukazují, že léčba (podání vakcín) má silnou a statisticky významnou tendenci kauzálně zvýšit hodnoty buď y1 [proměnná zvolená pro úmrtí na milion], nebo y2 [proměnná zvolená pro případy na milion] nad rámec toho, co by se očekávalo bez léčby.“

Výzkumníci provedli kauzální analýzu, v níž porovnávali období před a po zavedení vakcíny, aby zjistili rozdíl v počtu případů a úmrtí od zavedení vakcíny, a to na základě analýzy veřejně dostupných údajů, aby zjistili vliv jejich plošného zavedení. Po vyřazení všech výsledků ze zemí s nízkou mírou očkování nebo neúplnými údaji bylo k dispozici 128 zemí s dostatečnými údaji o úmrtích (y1) a 103 zemí pro zkoumání celkového počtu případů (y2), což zahrnovalo celkem 145 jedinečných zemí.

Snad nejvýmluvnější částí výsledků studie je skutečnost, že v zemích, které v roce 2020 zaznamenaly nejméně úmrtí na COVID-19, došlo po zavedení vakcíny k největšímu nárůstu případů a úmrtí, přičemž v některých z nich byl zaznamenán nárůst až o více než tisíc procent. Mezi země, které si v tomto ohledu vedly nejhůře, patří Thajsko, Tchaj-wan, Vietnam, Seychely, Kambodža a Mongolsko.

Je to velmi skličující zjištění, zejména pro mnoho lidí, kteří se nechali očkovat, protože věřili tomu, co nám vlády po celém světě říkaly: že očkování pomůže světu vrátit se do normálu a umožní lidem užívat si svobody. V mnoha případech se lidé, kteří měli vážné výhrady k možným rizikům očkování, stejně nechali očkovat, protože jim hrozila ztráta zaměstnání a živobytí. Vakcíny měly snížit počet infekcí a úmrtí, nikoli zvýšit.

V závěru studie vědci varovali, že výrazný nárůst počtu úmrtí a případů by měl být „velmi znepokojující“ pro politiky na celém světě, kteří propagují experimentální vakcíny jako „klíč k znovuzískání našich svobod“.

Stručně řečeno, je to nejnovější důkaz toho, že jsme byli po celou dobu této uměle vytvořené pandemie obelháváni. Tyto experimentální a uspěchané vakcíny situaci jen zhoršily a jen podnítily přenos nových variant.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x