Nositel Nobelovy ceny profesor Luc Montagnier: Neočkovaní zachrání lidstvo

Luc Montagnier

Níže je uveden projev nositele Nobelovy ceny Luca Montagniera, který pronesl během nedávného protestu proti očkovacím pasůma a zdravotnické diktatuře ve Francii.

Luc Montagnier

„Existují snímky, pro mě také mimořádné, malých bakterií i ve střevě, které jsou plné virů. A to je boj mezi bakteriemi a viry, které je i pomocí správné výživy a hygieny možné porazit. Není to jen vakcína, která to vyléčí, ale je to kombinace léčby, která tuto nemoc odstraní. Došlo k obrovské strategické chybě, něco bylo syntetizováno a izolováno, obrovská strategická chyba.

Na rozdíl od toho, co bylo řečeno na začátku, tyto vakcíny nechrání absolutně. To dnes všichni vědecky uznávají.

Neříkají to jen vědecké experimenty, ale také všichni pacienti, na nichž byly analyzovány účinky, které to dokazují. Místo aby chránily, jak se říkalo, mohou dokonce podporovat jiné infekce.

Protein, který se používá ve vakcínách proti tomuto viru, je ve skutečnosti toxický, je to jed. Vakcíny se nezrodily proto, aby zabíjely, ale aby chránily, a kvůli této vakcíně zemřelo mnoho lidí, dokonce i mladých sportovců, kteří měli velké problémy. Je naprostým zločinem dávat dnes tyto vakcíny dětem. Může také způsobit velmi vážná nervová onemocnění v mozku.

Kvůli dlouhodobým účinkům této vakcíny umírá mnoho lidí.

Neurologické patologie se mohou objevit i po první dávce, nejen po druhé. Ani dnes nikdo nedokáže předpovědět, kolik z těchto osob, které byly očkovány nyní, bude mít v budoucnu závažné neurologické problémy.

Žádám všechny své kolegy, aby rozhodně přestali očkovat tímto typem vakcíny.

Lékaři jsou dnes dokonale informováni o tom, co říkám, a proto by měli okamžitě zasáhnout, protože jde o budoucnost lidstva. Mnoho zemí zapomnělo na léčbu, neexistuje jen vakcína, existují léky, které nebyly použity a které velmi dobře fungují, například antibiotika.

Záleží na vás, především na vás neočkovaných, že zítra budou moci zachránit lidstvo. Jen neočkovaní budou schopni zachránit očkované.

Musíme se vyhnout naslouchání a dávání hlasu těm, kteří na to nemají právo, a nechat mluvit vědu. Opakuji: právě neočkovaní budou schopni zachránit lidstvo.

Na počátku měly velké nadnárodní farmaceutické společnosti velký zájem o vakcíny z ekonomického důvodu.

To je nyní doběhlo a my se musíme vrátit k úctě k vědecké pravdě. Je třeba pečlivě sledovat vývoj klinického stavu, zejména u osob očkovaných 1, 2 nebo 3 dávkami, protože existují vědecké studie, které se týkají právě závažných mozkových patologií. A mlha, která zasáhla vědecké zprávy, musí být potlačena.

Je důležité, aby medicína a vědecká pravda vypadaly v médiích a v hlavním proudu přesně. Zejména u lidí, kteří mají jiné patologie, jako je například rakovina, je velmi důležité, aby nebyli očkováni, protože tam je hliník, který se dostává do buněk a je superkarcinogenní. A proto místo aby nemocné vyléčili, způsobí, že umírají ještě dříve.

Výzkum pokračuje a já i celý můj tým pokračujeme ve výzkumu tohoto viru. Výzkum nekončí, ještě jsme nedospěli k cíli. Člověk zvítězí, pokud se zaměří na přírodní zákony a pouze na ně. Každý občan je svobodný a musí sledovat i politické myšlenky, využijte nadcházejících voleb k vyjádření svého názoru.

Co bych vzkázal dnešnímu mladému člověku? Rozhodně musíte jednat, každý z vás, a najít pravdu skrytou za lží. Ať žije svoboda „.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x