STUDIE: Překonání COVID-19 vytváří trvalou přirozenou imunitu na rozdíl od falešné „vakcinační“ imunity

COVID-19

New England Journal of Medicine (NEJM) zveřejnil novou studii, která připouští, že nejlepší způsob, jak si vypěstovat trvalou imunitu a vyhnout se opětovné infekci, je přirozené zotavení z wuhanského koronaviru (Covid-19), tedy bez použití „vakcín“.

COVID-19

Ti, kteří přežijí „covid“ s uvedenou přirozenou imunitou, mají minimální riziko, že onemocní podruhé, a jsou obzvláště odolní vůči závažným příznakům. Bylo zjištěno, že u těch, kteří se znovu nakazí, je až o 90 % nižší pravděpodobnost, že budou potřebovat hospitalizaci nebo že zemřou.

Výzkumníci z Kataru prošli různé globální databáze zahrnující 353 000 pacientů s čínským virem, kteří se nakazili v období od 28. února 2020 do 28. dubna 2021. Zhruba 87 500 lidí bylo ze studie vyloučeno, protože se nechali „očkovat“.

Zjistilo se, že pouze 1 304 lidí z této skupiny onemocnělo podruhé a ani jeden z nich nevyžadoval hospitalizaci na jednotce intenzivní péče.

„U reinfekcí byla pravděpodobnost hospitalizace nebo úmrtí o 90 % nižší než u primárních infekcí,“ píší vědci ve své práci. „Reinfekce se vyskytovaly zřídka a byly obecně mírné, možná díky posílení imunitního systému po primární infekci.“

„V souladu s tím je u osoby, která již prodělala primární infekci, riziko závažné reinfekce pouze přibližně 1 % rizika, že u dříve neinfikované osoby proběhne závažná primární infekce.“

Vědci srovnávají covid se zimnicí
Vědci tvrdí, že je třeba ještě zjistit, zda tato ochrana zůstává trvalá, „podobně jako se vyvíjí imunita proti jiným sezónním koronavirům, které vyvolávají krátkodobou imunitu proti mírné reinfekci, ale dlouhodobou imunitu proti závažnějšímu onemocnění při reinfekci.“

Výsledky této poslední studie však dokazují, že přirozená infekce bez očkování poskytuje imunitu proti závažným onemocněním nebo úmrtí v budoucnu, což znamená, že přirozená imunita je skutečné očkování, které skutečně funguje, aniž by způsobovalo smrtící vedlejší účinky.

Ukazuje se, že všechny věci, které establishment připisuje chemickým vakcínám, jsou ve skutečnosti pravdivé, pokud jde o přirozenou imunitu. Nejlepší způsob, jak se nechat „očkovat“ proti COVID-19, je prostě žít svůj život a dělat, co můžete, abyste podpořili přirozenou imunitu svého těla – a příroda se postará o zbytek.

Tato zjištění jsou podle vědců významná, protože by mohla znamenat, že Fauciho chřipka nakonec „sama od sebe přijme mírnější vzorec infekce, když se stane endemickou“, bez nutnosti experimentálních vakcín.

To vše je důvodem, proč federální vláda, včetně Amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), myšlenku přirozené imunity téměř zcela opustila a označila ji za podvod nebo konspirační teorii.

Mocní chtějí, abychom všichni věřili, že náš vlastní přirozený imunitní systém selhává a že neexistuje žádný způsob, jak zůstat chráněn před nemocemi, kromě neustálých vakcín od Big Pharma.

Pravdou však je, že přirozená imunita je velmi reálná a je mnohem lepší než cokoli, co se nachází v lahvičkách.

Zde si můžete přečíst celou studii

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x