Stane se Finsko další Ukrajinou?

Finsko

Podívejme se, co se děje na Ukrajině a jaký to může mít dopad na Finsko.

Finsko

Američany financovaný a řízený převrat v Kyjevě v roce 2014 byl další barevnou revolucí inspirovanou CIA.

S Joem Bidenem jako americkým viceprezidentem a Victorií Nulandovou, která rozdávala sušenky násilným demonstrantům na náměstí Majdan, byla připravena scéna pro násilné svržení demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče.

Následující masakr v Oděse, kdy byli protipřevratoví demonstranti zbiti, zavražděni a upáleni v budově odborů zdivočelým davem rusofobních fašistů, připravil půdu pro odtržení Donbasu, ruskojazyčné, pravoslavné Luganské a Doněcké oblasti a Krymu.

Deklarovaným cílem ruské speciální vojenské operace je denacifikovat Ukrajinu, zabránit jejímu vstupu do NATO a zajistit, aby Ukrajina zůstala neutrální zemí.

Měsíc po zahájení speciální vojenské operace uzavřely Rusko a Ukrajina příměří a možnou mírovou smlouvu, načež Biden vyslal Borise Johnsona, aby Zelenskému v žádném případě nedovolil podepsat mírovou smlouvu s Ruskem.

Výsledkem je to, čeho jsme dnes svědky; krvavá lázeň téměř rozměrů první světové války.

Statisíce mrtvých. Získaná a ztracená území se počítají na metry, nikoli na kilometry, a Ukrajina je nyní v roce 2023 finančně, ekonomicky i vojensky ničena.

Miliony lidí uprchly nebo byly v důsledku konfliktu vysídleny.

Amerika a NATO jsou připraveny bojovat až do posledního Ukrajince v nekonečné bitvě plné smrti a ničení, aniž by do ní byly zapojeny americké boty na zemi, s výjimkou těch, které řídí konflikt v této zástupné opotřebovací válce proti demokraticky zvoleným vůdcům Ruské federace.

Mají v plánu Rusko balkanizovat a profitovat z privatizace těchto nově vytvořených trhů podléhajících západnímu korporativnímu vykořisťování.

Plán, který nikdy nebude úspěšný.

Jak to tedy ovlivní Finsko?

Finsko má s Ruskem podobně velkou pozemní hranici jako Ukrajina.

Finsko bylo donedávna neutrální zemí, ale jeho představitelé, aniž by uspořádali referendum na přání svého lidu, se bezhlavě vrhli do NATO, k němuž se má připojit i Švédsko.

Téměř všechny evropské země NATO mají na svém území americké vojenské základny a munici.

Pokud Finsko dovolí Americe vybudovat vojenské základny s jadernými taktickými zbraněmi a mezi balistickými raketami, může Rusko nečinně přihlížet této nové hrozbě, která vychází z Finska a následně ze Švédska?

Připravují se Amerika a NATO na další prosazování svého cíle, kterým je úplné zahnání Ruska do kouta pomocí kruhu bojovných rusofobních satelitních států připravených k úderům na Petrohrad, Moskvu a možná i na běloruský Minsk?

Je možné, že válka na Ukrajině zdaleka neskončí, morální bankrot Západu, jak jej odhalil Biden, budou pak v blízké budoucnosti konflikt eskalovat?

Ačkoli NATO není v pozici, aby vedlo trvalou válku proti Rusku, tato hra na brinkmanship by se mohla velmi dobře stát katastrofální.

Od zhroucení unipolárního globalistického světového řádu až po antikoloniální boje, které jsou v Africe stále velmi aktuální, můžeme vidět, že ve světle neokolonialistického imperialismu s jeho riskantními vojenskými dobrodružstvími nás Západ ještě může dovést na pokraj záhuby.

Doufejme, že se Rusku podaří denacifikovat Ukrajinu a globální Jih si zachová své suverénní zdroje ve prospěch svých občanů a my konečně dosáhneme spravedlivějšího světa, ale to se může stát pouze tehdy, když bude Západ smrtelně zraněn ekonomicky, vojensky a finančně.

Počkejme si a uvidíme, kdo, jak a kde v tomto globálním boji za důstojnost se spravedlností zvítězí.

Co se týče Finska, udělalo strategickou chybu, když přijalo NATO, protože svět se otáčí a časy mění, možná se přidalo na stranu poražených.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
10 měsíců před

Všechno jde podle harmonogramu, Švédsko už pomalu NENÍ ŠVÉDSKO JAK HO ZNÁME, A fINSKO TO BUDE TOTÉŽ,

1
0
Would love your thoughts, please comment.x