Roboti na summitu OSN o umělé inteligenci prohlásili, že by řídili svět lépe než lidé

humanoid Nadine

Globalisté se brání narativům kritizujícím technologii umělé inteligence.

humanoid Nadine

Ne, obrázek nahoře není z hororu… Ta bledá věc s tváří stojící za ženou je robot s umělou inteligencí jménem „Nadine.“

Nadine je jedním z několika „humanoidních“ robotů, kteří se v pátek zúčastnili summitu Organizace spojených národů (OSN) zaměřeného na to, jak využít novou sílu umělé inteligence pro dobro lidstva.

Summit sloužil především jako příležitost pro globální elitu předstírat, že se obává jasných a zřejmých nebezpečí spojených s umělou inteligencí, zatímco ve skutečnosti tuto technologii propaguje jako něco, co nakonec ovládne celé lidstvo.

V příspěvku na oficiálním twitterovém účtu OSN se zdůrazňovalo, že „z umělé inteligence musí mít prospěch všichni“ na planetě.

Zatímco se tvůrci robotů snažili uvést příklady všech způsobů, jak by mohli být lidem prospěšní, někteří z robotů přiznali, že si myslí, že by rozhodování za masy lidí zvládli lépe než lidé.

Yahoo News uvádí: „Na otázku, zda by mohli být lepšími vůdci, vzhledem ke schopnosti lidí dělat chyby, odpověděla Sophia, vyvinutá společností Hanson Robotics, jasně. ‚Můžeme dosáhnout velkých věcí. Humanoidní roboti mají potenciál pro vedení s vyšší mírou efektivity a účinnosti než lidští vůdci.'“

„Nemáme stejné předsudky nebo emoce, které někdy mohou ovlivnit rozhodování, a dokážeme rychle zpracovat velké množství dat, abychom se mohli rozhodnout co nejlépe.“

„Umělá inteligence může poskytnout nezaujatá data, zatímco lidé mohou poskytnout emoční inteligenci a kreativitu, aby mohli činit ta nejlepší rozhodnutí. Společně můžeme dosáhnout velkých věcí.“

Reportáž CNN o summitu vyvracela „děsivé příběhy“ o robotech AI, kteří kradou pracovní místa a obracejí se proti lidem, rozhovorem s technickým ředitelem společnosti Amazon.com, který pomohl „prolomit strach a šum.“

Jedním ze způsobů, jak podle technologických lídrů účastnících se summitu pomoci lidem, je prodloužení průměrné délky života na 150 nebo 180 let!

„Umělá inteligence a biotechnologie spolupracují a jsme na pokraji toho, že budeme schopni prodloužit život na 150, 180 let. A lidé si to ani neuvědomují,“ řekl tvůrce robota s umělou inteligencí jménem Ai-Da.

Jde pouze o počáteční fázi plánu organizovaného globalistickými eugeniky, kteří řídí planetu a v jehož rámci budou humanoidní roboti po vyhlazení většiny lidstva sloužit elitě.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x