Armáda zatkla Bidenovu poradkyni z Deep State Anitu Dunn

Anita Dunn

V sobotu ráno americká námořní pěchota z Camp Lejeune v Severní Karolíně zadržela příslušníka Deep State, jehož jméno laikům může být neznámé, ale který ze stínu ve velkém měřítku ovlivňoval vnitropolitická rozhodnutí nelegální Bidenovy administrativy.

Anita Dunn

Touto osobou je Anita Dunn, politická stratégka, která až do své rezignace 12. srpna působila jako Bidenova hlavní poradkyně. Ačkoli Dunnová odmítla komentovat své důvody, náhle odešla ze své pozice poté, co FOX News objevil citát, který jí byl přisouzen; v projevu k maturantům v roce 2009 Dunnová řekla, že čínský diktátor Mao Ce-tung je jedním z jejích „oblíbených politických filozofů“, Navíc odmítla podat veřejné finanční přiznání, které je vyžadováno od každého jiného prezidentova spolupracovníka.

Její odchod byl však jen podle jména. Měla pocit, že bude mít větší autoritu a bude méně kontrolována mimo oficiální kanály, což sdíleli i její kolegové – konsorcium odporných darebáků, které armáda trefně označuje jako „mozkový trust“ Bidenovy administrativy. Tito rychlokvašení fanatici, mezi nimiž je i Dunnová, usilovně pracovali na likvidaci americké armády, zrušení domácích orgánů činných v trestním řízení, posílení hnutí ANTIFA a BLM, zvýšení inflace, bankrotu podniků, prosazení očkovacích povinností a masek a povzbuzení zahraničních protivníků, jako je Čína.

Zdroj z JAG, který hovořil pod příslibem anonymity, sdělil redakci, že Dunnová se od ledna sedmkrát soukromě setkala s doktorem Faucim z Deep State. Na květnové schůzce Dunnová, která nemá žádné lékařské pověření, rozmarně navrhl doktoru Faucimu, že by Američané měli být čtvrtletně očkováni vakcínou Covid-19, a Fauci, který je sice doktor medicíny, ale pacienty neléčí od roku 1977, odpověděl: „Samozřejmě, že je to skvělý nápad. Čím více očkování dostaneme do rukou, tím lépe.“

„Nemohu mluvit o tom, jak jsme získali nahrávky jejich rozhovorů, ale máme je. Několikrát se sešli a diskutovali o tom, jak nejlépe prosadit povinné očkování, a na každé schůzce zvyšovali počet očkování, které by podle nich měli lidé každý rok dostat. Dunnovej rodina má silné vazby na farmaceutický lobbistický průmysl a doktor Fauci má z prodeje vakcín obrovský zisk. Je důležité si uvědomit, že Dunnová byla vychovávána Obamou. Máme ji nahranou, jak říká, že lidé, kteří zemřou na následky očkování, jsou jen vedlejší škody,“ uvedl náš zdroj.

Dunnová rovněž obhajovala výluky jménem nelegitimní administrativy. Na začátku roku 2021 podnikla několik cest do Kalifornie, Michiganu a New Yorku, aby u guvernérů těchto států lobbovala za zachování drakonických výluk a za bankrot co největšího počtu podniků, aby jejich majitelům nezbylo nic, než se spolehnout na federální pomoc, což je princip socialismu.

„Tato žena byla hlavním aktérem plandemického spiknutí Deep State. A dokonce i nyní, když se tyto plandemické plány kolem nich hroutí, se snaží zdvojnásobit a uzavřít tuto zemi jako Austrálii a Německo. Důkazy proti Dunnové jsou masivní a přiměly JAG a OMC, aby usilovaly o její zatčení,“ uvedl náš zdroj.

V pátek 19. listopadu se kontradmirál David G. Wilson z JAG obrátil na generála Davida Bergera, velitele americké námořní pěchoty, s pokynem „okamžitě a diskrétně zadržet Anitu Dunnovou v jejím domě v Bethesdě ve státě Maryland“.

Je třeba poznamenat, že Bethesda je baštou aktivit Deep State, jako by hierarchie Deep State instruovala své agenty, aby se tam shromažďovali kvůli vzájemné ochraně. Přesto byli jeden po druhém odstraněni.

Generál Berger vzal pokyn na vědomí a nařídil svým podřízeným, aby okamžitě sestavili tým, který Dunnovou zadrží. V sobotu brzy ráno se k jejímu domu sjel neznámý počet mariňáků z 2. praporu námořní pěchoty. Našli Dunnovou spící vedle jejího manžela Boba Bauera, dalšího Obamova poskoka, a spoutali je zipovými páskami a lepicí páskou dříve, než se stačili vzpamatovat a vyvolat povyk.

„Námořní pěchota zadržela oba z nutnosti. Posadili je do neoznačeného vozidla a odvezli k výslechu,“ uvedl náš zdroj a dodal, že Dunnová bude zcela jistě postavena před vojenský soud.

Osud jejího manžela není znám.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x