Soros, Schwab a Gates jsou „nesvatou trojicí“, která zosnovala naši dystopickou minulost, přítomnost a budoucnost

Soros, Schwab a Gates

Od konce roku 2019, kdy se objevil COVID-19, wuhanský koronavirus, dominují titulkům nezávislých médií tři jména: George Soros, Klaus Schwab a Bill Gates.

Soros, Schwab a Gates

Proč jsou tito tři vždy v místnosti, kdykoli se objeví zlo? A proč mají neuvěřitelnou moc a vliv na světové dění? Stručně řečeno, všichni tito tři globalističtí pohlaváři jsou globalisté, všichni jsou bohatí a všichni po celý svůj život pracují na tom, aby ovládli svět a uvrhli nás všechny do dystopického pekla.

V mnoha ohledech tito tři členové „nesvaté trojice“ již vytvořili dystopii, po které touží. Na finálních úpravách se ještě pracuje, ale obecně vzato tyto tři kontroverzní postavy již dosáhly svého cíle, kterým je zahájení Velkého resetu, po němž bude následovat jejich vlastní vize Nového světového řádu.

Soros, Schwab a Gates sice pocházejí z velmi odlišného prostředí, ale jejich přístup k životu je v mnohém podobný. Všichni se podílejí na filantropických aktivitách a spolupracují, často i mezi sebou; všichni mají globální vliv díky svému zapojení do různých mezinárodních organizací, think-tanků a advokačních skupin; a všichni mají společný zájem o „globální výzvy“, jako je změna klimatu, zdravotní péče a nerovnost.

Jde jen o to, jak si podmanit masy a podpořit globalisty
Soros, miliardář, investor a „filantrop“ maďarského původu, získal většinu své moci a vlivu díky penězům – konkrétně jako manažer hedgeových fondů. Má vliv po celém světě, zejména na liberální organizace, které se staví proti populismu, nacionalismu a dalším domnělým hrozbám pro jeho vizi „otevřené společnosti.“

„Sorosova podpora údajných liberálních záměrů a jeho snahy o formování politické scény mu vynesly nepřátele z řad konzervativců,“ vysvětlují zprávy. „Jeho finanční aktivity a spekulativní obchody přispěly k ekonomické nestabilitě a devalvaci měny.“

„Kvůli tomu bylo proti němu vzneseno několik obvinění z manipulace s trhem a pokusů o ovlivňování politických výsledků.“

Schwab, zakladatel a výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF), hrál klíčovou roli při utváření globální hospodářské a sociální politiky. Je to on, kdo vymyslel termín „Velký reset“, který skutečně zesílil s příhodně načasovaným vznikem Covidu, který byl prostředkem k uskutečnění Schwabovy vize.

„Zastánci Velkého resetu tvrdí, že představuje příležitost vybudovat udržitelnější, inkluzivnější a spravedlivější svět,“ uvádějí zprávy.

Kritici ho naopak vnímají jako přístup shora dolů, který upevňuje moc a kontrolu v rukou nevolené elity. A oprávněně vyjadřují obavy z možného narušení osobních svobod a dopadu na národní suverenitu.

Pak je tu Gates, spoluzakladatel Microsoftu, který se stal apologetem vakcín a jehož angažovanost v prosazování „vakcín“ a dalších léčiv u světové populace, zejména ve třetím světě, pomohla uskutečnit vize ostatních dvou.

Gatesovy cíle jsou v mnoha ohledech stejné jako cíle Sorose a Schwaba, kteří chtějí celý svět proměnit v dystopickou noční můru pro masy a utopický ráj pro sebe.

„Jeho nadace sehrála klíčovou roli při financování a podpoře iniciativ, jako je vývoj a dodávání vakcín, kampaně na vymýcení nemocí a zlepšování zdravotnické infrastruktury v zemích s nízkými příjmy,“ vysvětlují zprávy o Gatesovi.

„Obrovský vliv, který má Gates na globální zdravotní politiku a iniciativy, je však velmi znepokojivý vzhledem k tomu, že není lékař ani vědec.“

Tato „nesvatá trojice“ společně přetváří svět k obrazu svému a ukazuje, jak nebezpečné je, když hrstka lidí vlastní a ovládá velké množství lidí prostřednictvím neomezené moci, zdánlivě neomezeného bohatství a sklonu k bezohledným činům zla, aby dosáhla svých globalistických cílů.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PřemekJ
Host
PřemekJ
9 měsíců před

Z výrazů jejich tváří lze číst čiré Zlo.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x