Smrt svobody? OSN vypouští „digitální armádu“, aby cenzurovala online „dezinformace“ po celém světě

dezinformace

Nikým nevolený, globalisty ovládaný vládnoucí orgán známý jako Organizace spojených národů (OSN) „buduje digitální armádu“, která má dohlížet na svobodu projevu na internetu a cenzurovat ji – a to za peníze z vašich daní.

dezinformace

Aby si OSN udržela pozici globálního lídra v „boji proti online dezinformacím“, pokouší se sjednotit celé lidstvo pod praporem kontrolovaných informací, jak je podávají globalisté.

Jednotlivcům již nebude dovoleno svobodně sdílet informace online, pokud to bude v rozporu s diktátem nebo narativem establishmentu. Cokoli, co bude v rozporu s oficiálním příběhem na dané téma, bude považováno za „smrtící dezinformaci“, která musí být z webu odstraněna.

V oznámení na internetových stránkách OSN se vysvětluje, že všechny formy „dezinformací“ jsou „smrtící“ a představují „existenční“ riziko pro to, co je podle globalistického orgánu základním stavebním kamenem moderní společnosti.

Aby se globalisté udrželi na vrcholu pyramidy, musí si udržet naprostou kontrolu nad všemi „demokratickými institucemi“ a „základními lidskými právy“, která údajně udělují.

OSN používá alarmující válečný jazyk v souvislosti s potlačováním svobody projevu
Pro platformy sociálních médií a vyhledávače již není přijatelné, aby pouze zveřejňovaly varování nebo „ověřování faktů“ ve spojení s tím, co globalisté považují za „falešné zprávy.“ OSN se snaží umlčet každého a k popisu tohoto úsilí používá slova jako „válka“ a „bojiště.“

Podle těch, kdo řídí OSN, jsou svoboda projevu a první dodatek ústavy hrozbou pro jejich kontrolní strukturu. Globalisté proto nyní vedou válku proti všem, kdo se odváží říkat nebo sdílet informace, které ohrožují globalistickou mocenskou síť.

Zajímavé je, že válečný jazyk OSN je stejný jako jazyk falešného prezidenta Joea Bidena a jeho cenzurou posedlého režimu. Mnohá z OSN navrhovaných „řešení“ dezinformací jsou stejná jako ta, která Biden a spol. způsobili Američanům během „pandemie“ koronaviru Wuhan (COVID-19).

OSN doufá, že se v rámci svého „mírového“ úsilí rychle a důkladně vypořádá s „rozsáhlými dezinformacemi“, které by například přiměly lidi pochybovat o tom, zda COVID vůbec existuje, nebo zda obličejové masky dělají něco jiného, než že se jejich nositelé dusí.

OSN chce zaujmout „aktivnější“ přístup k potírání svobody projevu a doporučuje, aby byl stejný přístup uplatněn také ve válkou zmítané a chudobou sužované Africe, která je podobně „napadána“ svobodným myšlením.

Světoví globalisté věří, že vědí lépe než kdokoli jiný, co je „skutečné“ a „pravdivé“, a že byli vyvoleni, aby vedli lidské stádo ke správnému myšlení a mluvení.

Zde přichází ke slovu iniciativa OSN „Ověřeno“, což je „bezplatný“ kurz nabízený globalistickým orgánem, který má pomoci „vzdělávat“ masy, jak se chránit před „dezinformacemi.“

„Toto úsilí rozšiřuje několik základních témat, včetně toho, jak rozpoznat „dezinformace.“ OSN vám také řekne, proč se šíří. Dalším z nich je schopnost rozeznat emotivní, dramatický a provokativní obsah.“

Cílem iniciativy OSN „Ověřeno“ je také potírat „dezinformace o změně klimatu“, přičemž postoj globalistického orgánu je takový, že se v současné době nacházíme v krizové situaci „klimatické nouze“, jejíž překonání vyžaduje drastické snížení kvality života.

„Jádrem našeho boje za planetu, na které se dá žít, je informační bitva, kterou ignorujeme na vlastní nebezpečí,“ tvrdí OSN.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x