Příslušníci Deep State prchají z USA ze strachu před vojenským zatčením

Antony Blinken

Několik politiků Deep State a členů administrativy zločineckého režimu se natolik bojí zatčení americkou armádou, že vykonávají kontrolu nad ovčany na dálku a v některých případech i mimo Spojené státy, uvedli Bílé klobouky pro náš zdroj.

Antony Blinken

Například: Bílé klobouky americké armády vypracovaly plány na okamžité zatčení zkorumpovaného generálního prokurátora Merricka Garlanda poté, co FBI zahájila bezostyšnou a nezákonnou razii v domě prezidenta Donalda J. Trumpa na Mar-a-Lago, kde ho na několik hodin obsadila a prohledala ložnici jeho nejmladšího syna a šatník jeho ženy. Garlanda se však nepodařilo najít, přestože proběhla rozsáhlá tajná operace s cílem zjistit, kde se nachází. Nebyl ve Washingtonu ani na své adrese v Chevy Chase ve státě Maryland.

Armáda tajně sledovala jeho dva prázdninové domy, jeden v Delaware a druhý na Rhode Islandu, ale zjistila, že jsou prázdné. Večer se v domech na dálku rozsvěcela světla, aby se zdálo, že jsou obydlené, a sousedé vybírali poštu z Garlandových poštovních schránek. Asi o týden později, když americká námořní pěchota sledovala honosné hotely ve známých baštách Deep State, dostali Bílé klobouky na kybernetickém velitelství americké armády zprávu, že Garland několik hodin před razií uprchl ze Spojených států do Kanady.

Garland byl po zásahu podivně zamlklý. Jeho první veřejné prohlášení, dvouminutové shrnutí, přišlo o pět dní později. Krátká tiskovka se konala na zvukové scéně v Ottawě, doplněná o tiskový bazén CGI. Bílé klobouky se domnívají, že Garland je pod ochranou kanadského premiéra Justina Trudeaua a že je pravděpodobně přesouván mezi rezidencemi pro případ, že by překročili hranice a chytili ho.

„Víme, že tam je, jen ne přesně kde,“ řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera. „Samozřejmě nechceme, aby došlo k mezinárodnímu incidentu, a máme důvod se domnívat, že podniká krátké, velmi krátké cesty tam a zpět. Je to jen otázka času.“

Na otázku, jaké důkazy mají Bílé klobouky o Garlandovi, dodal: „Hory. Je vinen z velezrady.“

A Garland není jediným úředníkem, který hledal útočiště na cizím území.

Stejný zdroj uvedl, že armáda marně pátrala po Bidenově spojce a ministru zahraničí Antony Blinkenovi, který navzdory zdání opaku řídí Deep State Department z bezpečného útočiště kdesi ve východní Evropě. Armáda ho v červnu téměř zatkla, ale Blinken měl prostředky, aby unikl dopadení a uprchl ze země.

„Jsme si téměř jisti, že od června nevkročil do USA. Víme jako fakt, že se zdržoval v Srbsku a Chorvatsku a pravděpodobně je stále v této oblasti. Mohl by žít na Ukrajině. Tihle lidé jsou zlí, zákeřní týpci, ale ne hloupí. Mají neomezené zdroje, to znamená peníze, aby mohli podplácet nebo vydírat a dostat se do bezpečí. Za Bushe měla armáda balíček karet, kde lícové karty představovaly teroristy, které chtěla zabít nebo chytit. No a my máme svůj vlastní balíček a Blinken je naše piková dáma, což znamená, že patří mezi tři nejlepší Bidenovy kumpány.“

Odmítl jmenovat pikového krále a eso, protože podle něj možná nevědí, že je armáda aktivně loví.

„Pokud si myslíme, že máme výhodu, musíme to brát jako naprostou jistotu,“ řekl na závěr.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mikael
Host
Mikael
1 rok před

No vy v redakci jste opravdu idioti, že nerozpoznáte fake z parodického a satirického webu RRN!
Troubové, přečtěte si, co stránka sama o sobě uvádí, a nezesměšñujte se… 😄😄😄
About Us:
Information on this website is for informational and educational and entertainment purposes. This website contains humor, parody, and satire. We have included this disclaimer for our protection, on the advice on legal counsel.

A vy pitomci ty jejich záměrné fejky tady prezentujete jako fakta… 😄❗

Last edited 1 rok před by Mikael
Mikael
Host
Mikael
1 rok před

😄😄😄😄😄😄😄😄❗

Last edited 1 rok před by Mikael
Don Cico
Host
Don Cico
1 rok před

Bile klobouky jsou vymyslem CIA ! Zidi Blinkin a Nulandova jsou potomci ukrosskych Zidu privandrovalcu do USA! Ze jeden grazl nekam utekl nic neznamena. Deep State lze a podvadi Americany dal.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x