Rumunská poslankyně věří, že zemětřesení bylo úmyslným útokem na Turecko

Zemětřesení v Turecku

Rumunská poslankyně, senátorka Diana Șoșoacă, vystoupila s projevem, v němž varovala, že strašlivé zemětřesení, které zasáhlo Turecko a Sýrii, zosnovaly USA.

Zemětřesení v Turecku

Bývalý japonský ministr vnitra a komunikací Heizo Takenaka vyslovil podobná tvrzení o geologických událostech ve své zemi.

Podle Șoșoacăové způsobily americké „geologické zbraně“ zemětřesení o síle 7,8 stupně v Turecku a Sýrii, při kterém zahynulo přes 40 000 lidí.

„Nebo prostřednictvím válek, které sice snižují světovou populaci, ale přeskupují mezinárodní politiku, přeskupují mocenské póly a mění hranice. Dočkali jsme se výroby zemětřesení na povel, což je vlastně útok na Turecko ze strany těch největších na světě, kterým se naprosto nelíbilo, že je podrazil Recep Tayyip Erdoğan, turecký prezident.“

Senátorka se domnívá, že NATO bylo „hluboce znepokojeno“ pokusem Turecka o zprostředkování dialogu na Ukrajině, zablokováním vstupu Švédska do NATO a kritikou zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba.

„Ale nikoho nenapadlo, že by museli umírat lidé, tolik lidí a tak strašným způsobem. A je to jen varování, protože to nebyla nejlidnatější oblast Turecka,“ řekla.

Zdůraznila také, že „24 hodin před zemětřesením 10 zemí stáhlo své velvyslance z Turecka.“

„Je zcela jasné, že prezident Erdogan byl potrestán za svou odvahu, důstojnost a čest a za svou blízkost Ruské federaci, ve skutečnosti za postoj neutrality a zprostředkování míru,“ řekla. „Navíc to bylo uděláno proto, aby se odvedla pozornost lidí od Ukrajiny, kde již představitelé mnoha zemí začali křičet proti despotismu a rozkazům prezidenta Zelenského, jako by on vládl světu a někdo je povinen posílat zbraně a účastnit se jeho války, války, ve které obětoval vlastní lidi a zničil celou svou zemi.“

Nick Begich mladší, syn zesnulého amerického poslance Nicka Begicha a bratr bývalého amerického senátora Marka Begicha a odstupujícího aljašského senátora Toma Begicha, autor knihy Angels Don’t Play This HAARP, prohlásil, že zařízení HAARP by mohlo vyvolat zemětřesení a proměnit horní vrstvy atmosféry v obří čočku, takže „by se zdálo, že obloha doslova hoří.“

O deset let dříve islámský učenec Hamza Júsuf varoval, že Turecko bude potrestáno západními mocnostmi za to, že se vyhne dluhovému otroctví vůči Mezinárodnímu měnovému fondu.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x