Gangy kanibalů se potulují po Haiti a vraždí, „jedí lidi, které zabili“

Jimmy Barbeque Cherizier

V Haitském hlavním městě Port-au-Prince se odehrává skutečná situace jako ve Walking dead: potulné gangy útočí mačetami na policisty a pojídají lidi jako kanibalové.

Novinář, který je přímo v Port-au-Prince, tvrdí, že se násilnosti v celém městě zhoršují, zatímco gangy požadují odstoupení Haitského premiéra Ariela Henryho. Výjimečný stav byl vyhlášen poté, co gangy napadly dvě věznice a osvobodily mnoho svých vězňů.

Podle zpráv je nyní až 80 % hlavního města Haiti pod kontrolou těchto gangů. Jedná se o „bezprecedentní“ míru násilí, uvedl novinář, který o tom všem informoval, pro Daily Star.

„Haiti nyní žije v naprostém chaosu,“ cituje tato osoba. „Všude je totální chaos, zejména v hlavním městě, kde se právě nacházím.“

„Haiti má vůdce, premiéra Ariela Henryho, ale ten teď není na území Haity. Mezitím tu máte gangy, které naplno útočí na klíčové instituce.“

Novinář dále tvrdí, že potulné gangy útočí na celé policejní stanice v Port-au-Prince, uvězní uvnitř policisty a pak je zavraždí mačetami.

„Policisté tam byli tři hodiny a volali o pomoc, a poté jsme viděli, jak se na sociálních sítích sdílejí záběry policistů rozsekaných mačetami,“ uvedl novinář.

„Gangy jsou dobře vyzbrojeny zbraněmi z USA, ale jsou také vybaveny technologiemi na vysoké úrovni, jako jsou drony.“

Destabilizují USA Haiti záměrně?
Podle novináře jsou Haitské potulné gangy, které jsou známé jako ohnisko obchodu s lidmi a dětmi, vyzbrojeny zbraněmi, které jim poskytly Spojené státy, což naznačuje, že Americké úřady chtějí, aby došlo k destabilizaci, která by pravděpodobně vedla k převratu.

„Úroveň násilí je bezprecedentní,“ řekl novinář. „Zdá se, že gangy chtějí zabít co nejvíce lidí. Jsou v kampani strachu, kdy chtějí vypadat co nejvražedněji a nejnásilněji.“

„Kanibalismus není rozšířený, ale rozhodně svědčí o zhoršující se situaci. Rozhodně se to stává v několika případech.“

Protože premiér Henry odmítá s gangy jednat, mnozí Haiťané se nyní snaží vzít situaci do vlastních rukou. Bývalý policista Jimmy „Barbeque“ Cherizier, který je nyní členem Haitského gangu, nedávno prohlásil, že Haiťané berou „osud do vlastních rukou“ s cílem dosadit ho k moci místo Henryho.

„Nevím, jestli dokáže převzít vládu nad zemí, ale víme, že má velký vliv,“ řekl o Cherizierovi novinář. „Je to pravděpodobně nejznámější člen gangu na Haiti.“

Podle posledních zpráv je Cherizier již nyní nejmocnějším mužem na Haiti, které je s šířícími se nepokoji svědkem hromadné evakuace Američanů.

Američtí vojáci evakuují Američany z velvyslanectví USA na Haiti a k zabezpečení diplomatického areálu v Port-au-Prince byly povolány další jednotky.

Cherizier údajně velí většině ozbrojenců, kteří vyvolávají anarchii v hlavním městě Haiti, a bylo nám sděleno, že přísahal, že bude proti Henrymu bojovat, dokud nerezignuje.

„Jsem připraven uzavřít spojenectví s ďáblem, jsem připraven spát v jedné posteli s ďáblem,“ řekl Cherizier svým stoupencům, když pokračovali v ničení policejních stanic a dalších vládních zařízení.

Cherizierova přezdívka „Barbeque“ prý pochází z jeho údajného sklonu zapalovat své oběti, přičemž tuto přezdívku mu údajně dala jeho matka, když byl ještě dítě.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Igor
Host
Igor
3 měsíců před

ten na fotke aspon tusi co mu visi na krku?? A kto ho ovlada….?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x