Donald Trump: Bezpečnostní nahrávky by „rychle“ našly pašeráka kokainu v Bílém domě

Bílý dům a kokain

Bývalý prezident Donald Trump prohlásil, že bezpečnostní nahrávky „rychle“ odhalí, kdo propašoval kokain do Bílého domu prezidenta Joea Bidena poté, co byla droga údajně nalezena v západním křídle.

Bílý dům a kokain

O víkendu byla v Bílém domě nalezena látka, která byla pozitivně testována na kokain.

Mluvčí americké tajné služby Steven Kopek v pondělí potvrdil, že v této věci „probíhá vyšetřování“, ale nepotvrdil, zda látka obsahovala kokain.

V reakci na to Trump předpověděl, že „fake news média“ budou nález látky bagatelizovat.

„Opravdu někdo věří, že KOKAIN nalezený v západním křídle Bílého domu, v těsné blízkosti Oválné pracovny, je určen k použití někým jiným než Hunterem a Joem Bidenem?“ napsal Trump na sociální síti Truth Social. „Ale pozor, Fake News Media brzy začnou tvrdit, že nalezené množství bylo „velmi malé“ & ve skutečnosti to nebyl KOKAIN, ale obyčejný rozemletý Aspirin, a příběh zmizí.“

Bývalý prezident zažertoval, že zvláštní poradce Jack Smith „vypadá jako feťák.“

„Byl vyšinutý Jack Smith, ten šílený, Trumpa nenávidějící zvláštní žalobce, viděn v oblasti s KOKAINEM?“ „Ano,“ řekl Trump. „Mně připadá jako feťák!“

Trump poté upozornil na tisíce krabic s dokumenty, které byly nalezeny u prezidenta Joea Bidena na různých místech.

„Co se stalo s těmi 1850 krabicemi dokumentů, které Biden nechce nikomu ukázat?“ zeptal se Trump. „A co Dokumenty nalezené v čínské čtvrti ve Washingtonu a ty v jeho nezabezpečené garáži, kde Hunter pobýval, když Čína posílala Bidenovi miliony a miliony dolarů za to, že nedělá vůbec ‚nic‘?“ zeptal se. „Možná, že to nic bylo ‚za to, že toho udělal hodně!'“

„Kde jsou BEZPEČNOSTNÍ PÁSKY Bílého domu, jako ty, které jsem otevřeně a s radostí předal vyšinutému Jacku Smithovi a které rychle ukážou, odkud se vzal kokain v Bílém domě?“ zeptal se Trump. „Odpověď už znají, ale nejspíš se jim nelíbí!“ dodal.

Tisková mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierreová ve středu odmítla sdělit, zda Bílý dům podpoří stíhání neznámého pašeráka kokainu.

„Pokud tajná služba zjistí, kdo kokain do Bílého domu přinesl, podpoří Bílý dům trestní stíhání této osoby?“ zeptal se Jean-Pierreové jeden z reportérů.

„Odtud se prostě nebudu pouštět do hypotetických úvah. Nechte tajnou službu dělat svou práci. Je to v jejich kompetenci. Jsme přesvědčeni, že tomu přijdou na kloub. Jen to v tuto chvíli nebudu předbíhat,“ zareagovala.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x