Republikánská poslankyně Marjorie Taylor Greeneová obvinila Bidena a jeho rodinu z obchodování s lidmi

Marjorie Taylor Greene

Americká kongresmanka Marjorie Taylorová Greeneová ve svém kontroverzním vyjádření na Twitteru prohlásila, že prezident Joe Biden a někteří členové jeho rodiny jsou zodpovědní za provozování sítě obchodníků s lidmi napojené na Rusko a Ukrajinu.

Marjorie Taylor Greene

„Bidenova zločinecká rodina se podílela na obchodování s lidmi tím, že sháněla prostitutky ze Spojených států i ze zahraničí v zemích, jako je Rusko a Ukrajina. Kolem Joea Bidena a jeho rodiny se točí celý zločinecký podnik. Výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů má před sebou mnohem větší vyšetřování, než si kdy myslel,“ uvedla ve videu na Twitteru.

Dále uvedla, že financování kruhu probíhalo prostřednictvím cizích států, včetně Číny a Ukrajiny.

V roce 2014, přibližně v době, kdy Biden – v té době viceprezident – pomáhal Obamově administrativě se zahraniční politikou na Ukrajině, se Hunter Biden stal členem představenstva ukrajinské plynárenské společnosti Burisma. Nepředložili však důkaz, že toto najmutí ovlivnilo politiku USA, a Joe Bidena nečinili odpovědným za žádné pochybení.

„Toto je vyšetřování, které musí být odhaleno americkému lidu,“ řekla Greeneová. „Rozšíří se to o rozvinutí sítě korupce, sítě falešných společností, která odhalí peníze, jež přicházely z mnoha cizích zemí a šly přímo na osobní bankovní účty Bidenovy rodiny.“

Podle gruzínského představitele měla prezidentova rodina z jeho autority prospěch.

Sněmovní výbor pro dohled v současnosti vyšetřuje Bidenovu rodinu v souvislosti s možným zapojením jejích členů do obchodních transakcí ohrožujících národní bezpečnost USA.

Poplach kvůli Bidenovým bankovním záznamům
Předseda výboru pro dohled Sněmovny reprezentantů USA James Comer zaslal řadě bank obsílky k získání finančních výpisů Bidenovy rodiny.

Děje se tak poté, co minulý měsíc přišly zprávy, že Bank of America byla diskrétně předvolána, aby vytáhla 14 let staré bankovní záznamy spojené se třemi osobami spojenými s Hunterem Bidenem – americkým občanem Johnem Robertsonem a dvěma dalšími společníky Huntera Bidena, který založil společný podnik s vedením čínské firmy CEFC China Energy.

„Byli tam tři různí členové Bidenovy rodiny, kteří obdrželi podíl z těchto 3 milionů dolarů, včetně nového člena Bidenovy rodiny, který nikdy předtím nebyl zahrnut do žádného z těchto vyšetřování,“ řekl Comer v březnu v pořadu America’s Newsroom televizní stanice Fox News.

Právě včera senátor Ron Johnson z Wisconsinu ujistil, že o „odhalujících“ bankovních záznamech Bidenovy rodiny se toho dozvíme ještě mnohem více. Tyto poznámky zazněly v nedávném rozhovoru pro Fox News, během něhož se senátor Johnson zabýval nejnovějšími informacemi, které se objevily v bankovních záznamech Bidenovy rodiny a které údajně ukazují, že získali peníze z Číny.

Hunter Biden je nechvalně známý svým zapojením do mnoha skandálů, včetně zneužívání návykových látek, erotických služeb, nevěry, daňových podvodů a s největší pravděpodobností i korupce na vysoké úrovni. Přesto se mu dosud dařilo unikat trestnímu stíhání.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x