Tajná služba potvrdila, že několik hodin po Bidenově návštěvě byl v telefonní přihrádce v Západním křídle nalezen kokain

Kokain v Bílém domě

Nedlouho poté, co navštívil Bílý dům falešný prezident Joe Biden se svým doprovodem, objevili agenti tajné služby ve vstupní hale západního křídla, kde si jednotlivci mohou ukládat své telefony, sáček s kokainem.

Kokain v Bílém domě

Záhadná bílá látka byla nejprve popsána jako „podobná kokainu“, ačkoli kvůli obavám z nebezpečnosti došlo i ke krátké evakuaci. Látka byla nakonec identifikována jako kokain a oblast, kde byla nalezena, byla podle tiskové tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre popsána jako „silně frekventovaná oblast.“

Na otázku reportéra, zda se tajné službě podařilo zjistit, kdo nelegální látku do Bílého domu přinesl, a zda Bílý dům podporuje stíhání této osoby, Jean-Pierre odmítla odpovědět.

„Prostě se nebudu pouštět do hypotetických úvah,“ řekla jízlivě.

Je Hunter Biden původcem kokainu v Bílém domě?
Jean-Pierre během tiskové konference dále prohlásila, že sám Biden „si myslí, že je neuvěřitelně důležité přijít tomu na kloub“, a ujistila sál, že všichni schopní agenti FBI jsou také na stopě této záležitosti.

Vzhledem k tomu, že každý návštěvník Bílého domu je plně evidován a každý čtvereční centimetr jeho prostor je pod neustálým dohledem, nemělo by být obtížné zjistit, kdo kokain do Bílého domu přinesl (byl to Hunter?).

Nezapomeňte, že Hunter Biden byl propuštěn z námořnictva kvůli užívání kokainu, který byl zjištěn při vojenském testu na drogy.

Jen několik hodin poté, co byl kokain nalezen v Bílém domě, se Hunter připojil ke svému otci, „velkému chlapovi“, a také k dalším členům Bidenovy zločinecké rodiny v Bílém domě na ohňostroji na 4. července po víkendovém útěku do Camp Davidu.

Joea a velmi plasticky vypadající Jill doprovázeli na balkoně jižního portiku Hunter, jeho syn Beau junior a první dcera Ashley Bidenová, jakož i další členové Bidenovy zločinecké rodiny.

„Vítejte ve svém domě, v Bílém domě,“ oznámil osmdesátiletý falešný prezident, který ukradl volby v roce 2020, rodinám vojáků přítomným na setkání, kde se šňupal kokain. „Jsme jen v pronájmu.“

Je důležité poznamenat, že Hunter již dříve přiznal závislost na cracku a byl přistižen, jak na desítkách známých míst kouří, šňupe a jinak požívá tuto zakázanou látku.

Hunter se nedávno přiznal k obvinění z přestupku kvůli daňovým únikům a zároveň uzavřel dohodu ohledně obvinění z držení zbraně. Hned poté, co byl kokain nalezen v Bílém domě, se Hunter vydal se svým otcem na druhý víkend v řadě do Camp Davidu.

Od té doby přišel jeden z představitelů orgánů činných v trestním řízení s prohlášením, že kokainový pachatel v Bílém domě „pravděpodobně nebude nalezen“, což téměř silně naznačuje, že majitelem nelegální látky není nikdo jiný než Hunter Biden.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
11 měsíců před

Kromě napsaného, je Hunter Biden pedofil, prznící malá děvčátka, stejně jako jeho ůchylný tatík.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x