Nedlouho poté, co navštívil Bílý dům falešný prezident Joe Biden se svým doprovodem, objevili agenti tajné služby ve vstupní hale západního křídla, kde si jednotlivci mohou ukládat své telefony, sáček s kokainem.

Kokain v Bílém domě

Záhadná bílá látka byla nejprve popsána jako „podobná kokainu“, ačkoli kvůli obavám z nebezpečnosti došlo i ke krátké evakuaci. Látka byla nakonec identifikována jako kokain a oblast, kde byla nalezena, byla podle tiskové tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre popsána jako „silně frekventovaná oblast.“

Na otázku reportéra, zda se tajné službě podařilo zjistit, kdo nelegální látku do Bílého domu přinesl, a zda Bílý dům podporuje stíhání této osoby, Jean-Pierre odmítla odpovědět.

„Prostě se nebudu pouštět do hypotetických úvah,“ řekla jízlivě.

Je Hunter Biden původcem kokainu v Bílém domě?
Jean-Pierre během tiskové konference dále prohlásila, že sám Biden „si myslí, že je neuvěřitelně důležité přijít tomu na kloub“, a ujistila sál, že všichni schopní agenti FBI jsou také na stopě této záležitosti.

Vzhledem k tomu, že každý návštěvník Bílého domu je plně evidován a každý čtvereční centimetr jeho prostor je pod neustálým dohledem, nemělo by být obtížné zjistit, kdo kokain do Bílého domu přinesl (byl to Hunter?).

Nezapomeňte, že Hunter Biden byl propuštěn z námořnictva kvůli užívání kokainu, který byl zjištěn při vojenském testu na drogy.

Jen několik hodin poté, co byl kokain nalezen v Bílém domě, se Hunter připojil ke svému otci, „velkému chlapovi“, a také k dalším členům Bidenovy zločinecké rodiny v Bílém domě na ohňostroji na 4. července po víkendovém útěku do Camp Davidu.

Joea a velmi plasticky vypadající Jill doprovázeli na balkoně jižního portiku Hunter, jeho syn Beau junior a první dcera Ashley Bidenová, jakož i další členové Bidenovy zločinecké rodiny.

„Vítejte ve svém domě, v Bílém domě,“ oznámil osmdesátiletý falešný prezident, který ukradl volby v roce 2020, rodinám vojáků přítomným na setkání, kde se šňupal kokain. „Jsme jen v pronájmu.“

Je důležité poznamenat, že Hunter již dříve přiznal závislost na cracku a byl přistižen, jak na desítkách známých míst kouří, šňupe a jinak požívá tuto zakázanou látku.

Hunter se nedávno přiznal k obvinění z přestupku kvůli daňovým únikům a zároveň uzavřel dohodu ohledně obvinění z držení zbraně. Hned poté, co byl kokain nalezen v Bílém domě, se Hunter vydal se svým otcem na druhý víkend v řadě do Camp Davidu.

Od té doby přišel jeden z představitelů orgánů činných v trestním řízení s prohlášením, že kokainový pachatel v Bílém domě „pravděpodobně nebude nalezen“, což téměř silně naznačuje, že majitelem nelegální látky není nikdo jiný než Hunter Biden.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj