Německý právník Reiner Füllmich a nejméně 50 jeho kolegů dospěli k závěru, že vakcíny proti COVID-19 jsou určeny k pokusům na lidech.

Vakcíny proti COVID-19

K tomuto závěru dospěli poté, co vyslechli výpovědi svědků v německém vyšetřovacím výboru Corona – zejména výpověď bývalého manažera společnosti Pfizer Dr. Mikea Yeadona.

Podle Yeadona se výrobci vakcín stále snaží zjistit, jaká dávka neznámého toxinu je potřebná k usmrcení lidí. Dodal, že úmrtnost spojenou s vakcínami lze vysledovat na základě čísel dávek různých šarží, přičemž některé se zdají být smrtelnější než jiné.

Právníci uvedli, že při pohledu na dostupné důkazy se zdá, že hlavním cílem injekcí je globální depopulace. Füllmich také uvedl, že právníci, kteří připravují mezinárodní žalobu proti společnosti Pfizer, již nepochybují o tom, že otravy a masové vraždy prostřednictvím vakcín jsou na lidech páchány záměrně.

Novinář Ulf Bittner a podcaster Sverige Granskas ve svých rozhovorech rovněž uvedli, že ve Švédsku je vidět, že zranění a úmrtí související se známými čísly šarží jsou v různých zdravotnických regionech podobná. Bittner je v kontaktu s koordinátorem vakcín, který byl schopen poskytnout dokumenty pro sledování zraněných nebo mrtvých osob v souvislosti s šaržemi vakcín.

Zdá se, že čárové kódy na spodní straně dávek vakcíny označují, které z nich jsou placebo – neškodná dávka, která se aplikuje politikům a prominentům.

Füllmich a jeho tým se však domnívají, že všechny šarže jsou nebezpečné.

„Mnohem důležitější informace, kterou jsme získali od Mikea Yeadona, když jsme s ním mluvili na zasedání našeho výboru Corona, je, že existují určité šarže, které jsou extrémně nebezpečné a smrtelné,“ vysvětlil Füllmich.

Dr. Jane Rubyová na začátku letošního roku uvedla, že tyto farmaceutické společnosti nevytvářely pouze smrtící šarže – měly také kódy, které umožňovaly kontrolovat, které šarže jsou toxické a které způsobují postižení, nebo naznačovaly, která postižení se pravděpodobně objeví.

Rubyová uvedla, že v případě přípravku Moderna se jedná o kód šarže 011 l 20., který představuje časové pořadí šarže, koncentraci, která určuje toxicitu a počet nežádoucích účinků. S tím, že číslo 20 je kvalitativní, Rubyová uvedla, že složka je v těchto šaržích považována za toxickou.

„V podstatě jde o to, že jde o snížení počtu obyvatel,“ řekl Füllmich. Vysvětlil, že pokud tyto společnosti budou hned od začátku používat smrtící dávky, všechny tím odradí. Proto experimentují se správnou dávkou, která by mohla zabít pět až 20 procent populace. Z právního hlediska to znamená, že nejde o nedbalost a že nedělají chyby.

„Je to přesvědčivý důkaz promyšlené masové vraždy. Trestní odškodnění přichází v úvahu vždy, když máte co do činění se špatným činitelem, který úmyslně dělá něco škodlivého, a s tím se zde setkáváme,“ dodal.

Výrobci vakcín, politici, kteří je prosazovali, mainstreamová média, která jim dělala reklamu, a lékaři, kteří očkování aplikovali, jsou v tom namočeni a Füllmich slíbil, že je postaví před soud.

Zdroj