Reiner Füllmich: Vakcíny proti COVID-19 byly vytvořeny za účelem experimentování na lidské rase

Vakcíny proti COVID-19

Německý právník Reiner Füllmich a nejméně 50 jeho kolegů dospěli k závěru, že vakcíny proti COVID-19 jsou určeny k pokusům na lidech.

Vakcíny proti COVID-19

K tomuto závěru dospěli poté, co vyslechli výpovědi svědků v německém vyšetřovacím výboru Corona – zejména výpověď bývalého manažera společnosti Pfizer Dr. Mikea Yeadona.

Podle Yeadona se výrobci vakcín stále snaží zjistit, jaká dávka neznámého toxinu je potřebná k usmrcení lidí. Dodal, že úmrtnost spojenou s vakcínami lze vysledovat na základě čísel dávek různých šarží, přičemž některé se zdají být smrtelnější než jiné.

Právníci uvedli, že při pohledu na dostupné důkazy se zdá, že hlavním cílem injekcí je globální depopulace. Füllmich také uvedl, že právníci, kteří připravují mezinárodní žalobu proti společnosti Pfizer, již nepochybují o tom, že otravy a masové vraždy prostřednictvím vakcín jsou na lidech páchány záměrně.

Novinář Ulf Bittner a podcaster Sverige Granskas ve svých rozhovorech rovněž uvedli, že ve Švédsku je vidět, že zranění a úmrtí související se známými čísly šarží jsou v různých zdravotnických regionech podobná. Bittner je v kontaktu s koordinátorem vakcín, který byl schopen poskytnout dokumenty pro sledování zraněných nebo mrtvých osob v souvislosti s šaržemi vakcín.

Zdá se, že čárové kódy na spodní straně dávek vakcíny označují, které z nich jsou placebo – neškodná dávka, která se aplikuje politikům a prominentům.

Füllmich a jeho tým se však domnívají, že všechny šarže jsou nebezpečné.

„Mnohem důležitější informace, kterou jsme získali od Mikea Yeadona, když jsme s ním mluvili na zasedání našeho výboru Corona, je, že existují určité šarže, které jsou extrémně nebezpečné a smrtelné,“ vysvětlil Füllmich.

Dr. Jane Rubyová na začátku letošního roku uvedla, že tyto farmaceutické společnosti nevytvářely pouze smrtící šarže – měly také kódy, které umožňovaly kontrolovat, které šarže jsou toxické a které způsobují postižení, nebo naznačovaly, která postižení se pravděpodobně objeví.

Rubyová uvedla, že v případě přípravku Moderna se jedná o kód šarže 011 l 20., který představuje časové pořadí šarže, koncentraci, která určuje toxicitu a počet nežádoucích účinků. S tím, že číslo 20 je kvalitativní, Rubyová uvedla, že složka je v těchto šaržích považována za toxickou.

„V podstatě jde o to, že jde o snížení počtu obyvatel,“ řekl Füllmich. Vysvětlil, že pokud tyto společnosti budou hned od začátku používat smrtící dávky, všechny tím odradí. Proto experimentují se správnou dávkou, která by mohla zabít pět až 20 procent populace. Z právního hlediska to znamená, že nejde o nedbalost a že nedělají chyby.

„Je to přesvědčivý důkaz promyšlené masové vraždy. Trestní odškodnění přichází v úvahu vždy, když máte co do činění se špatným činitelem, který úmyslně dělá něco škodlivého, a s tím se zde setkáváme,“ dodal.

Výrobci vakcín, politici, kteří je prosazovali, mainstreamová média, která jim dělala reklamu, a lékaři, kteří očkování aplikovali, jsou v tom namočeni a Füllmich slíbil, že je postaví před soud.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Král Miroslav
Host
Král Miroslav
1 rok před

Tv Prima v r.2013 zveřejnila sérii pořadů natočených v r. 2010 bývalým americkým guvernérem Jesse Venturou o konspiračních teoriích. Na tajném setkání lékařka ukrývající se před zlikvidováním řekla, že za krátkou dobu nás budou zabíjet očkováním.
Vláda USA postavila do roku 2010 800 koncentračních táborů Fema. Každý je obehnán dvojitým plotem se źiletkovým drátem otočeným dovnitř (proti útěku). U každého je žel.vlečka a letiště. A také 25 tisíc plastových rakví každá pro 4 mrtvé. Dohromady pro 80 milionů mrtvých. Tehdy. Proč ?!
V roce 2011Bill Gates pro Newyork Times řekl, že vakcince je nejlepší způsob depopulizace ! Před 2 léty WHO prohlásila, že je nás o 90% víc !
Ve státě Georgia stojí, už ne, konečně, žulové poradní kameny slavnostně instalovaných v r. 1980 za přítomnosti všech hlav deepstate, na kterých bylo vyryto : Udržujte planetu v počtu do 500 milionů lidí. Co s těmi zbývajícími dnes 7 miliardami ?
A tyto dva subjekty nás najednou chtějí očkováním zachraňovat ? haha.
V r.2020 ve videu Gates řekl, že lidé se přestávají bát covidu, tak příští rok vypustí něco, čeho se budou bát ! Nemusím být zdravotnický odborník, ani nemusím mít statistiky úmrtí, abych věděl, že očkování je depopulizace.
Jen připomenu těm zapomnětlivým. Vozidla rozvážející testery PCR měla na kapotách symbol egyptského boha smrti. Na dokladech k testerům bylo mimo jiné napsáno Ipsos mori. Z latiny (!!!) to znamená Zemřete… Na Slovensku po celostátním „testování“ v listopadu 2020 zemřelo o 36% více lidí než v listopadu r.2019.
Jen neinformovaný a nebo bezmozek věří médiím a prohlášením hromadných vrahů v bílých pláštích.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x