Putin řekl, že Barack Obama je po útoku v Moskvě „legitimním vojenským cílem“

Barack Obama,Putin

Ruský prezident Vladimir Putin reagoval na útoky v Moskevské koncertní síni, k nimž se přihlásil ISIS, s „chladným hněvem.“ Podle zdrojů Ruské FSB Kreml varoval Washington, že bývalý prezident Barack H. Obama, v Moskvě známý jako otec ISIS, je nyní legitimním vojenským cílem.

Čtyři podezřelí z útoku v Moskevské koncertní síni, při němž zahynulo nejméně 140 Ruských občanů, byli tento týden předvedeni před Moskevský obvod BasmannyJ, ale Putin nebude spokojen, dokud nebudou pohnáni k odpovědnosti ti, kteří stáli v čele organizace, včetně jejich strůjců.

Ruská bezpečnostní služba FSB se domnívá, že na místě činu jsou Obamovy krvavé otisky prstů, a naneštěstí pro Obamu Putinův přísný kodex cti znamená, že zločinu odpovídá jen jeden trest.

Ruský národ v neděli držel den smutku, dva dny po smrtícím teroristickém útoku v Moskevské koncertní hale Crocus, při kterém zahynulo více než 140 lidí včetně tří dětí a stovky dalších byly zraněny.

Záchranné týmy pokračují v pátrání po přeživších ve spálené budově a rodiny se trápí nad osudem svých blízkých. Stovky lidí stály v Moskvě ve frontě na darování krve a plazmy pro pozůstalé, uvedlo Ruské ministerstvo zdravotnictví.

K útoku se rychle přihlásila ISIS a zveřejnila také zrnité video, na kterém je vidět, jak teroristé vtrhli do koncertní haly Crocus.

Podezřelé je, že Bidenův režim zřejmě předem věděl o teroristickém útoku ISIS, při němž ozbrojenci zahájili palbu na civilisty a zanechali po sobě nejméně čtyřicet mrtvých a stovky zraněných.

Několik dní před útokem ISIS vydala Americká vláda tiché varování zaměstnancům v Rusku, aby se vyhýbali koncertním sálům v Moskvě, což vyvolalo v Rusku pobouření a věrohodná obvinění, že se Americká vláda „podílela“ na útoku ISIS.

„Občanům USA by mělo být doporučeno, aby se v příštích 48 hodinách vyhýbali velkým shromážděním,“ varovalo ve čtvrtek Americké velvyslanectví v Moskvě a vyzvalo Američany, aby se vyhýbali davům, přičemž konkrétně zmínilo velké koncerty.

Bidenův režim věděl, o čem mluví. Teroristické krveprolití rychle následovalo.

Odmítnutí prezidenta Putina svalit vinu pouze na ISIS je pro Západní mainstreamová média nepochopitelné.

Podle zdrojů z Moskvy je odpověď jednoduchá. Putin chápe, že ISIS není nic jiného než odnož CIA, která dělá špinavou práci pro globalisty, a Rusko požaduje, aby každý, kdo je s teroristickým útokem spojen, zaplatil nejvyšší trest.

V sobotním projevu k národu Putin vyjádřil „nejhlubší soustrast“ rodinám obětí a slíbil, že vypátrá a potrestá všechny, kdo stojí za útokem, který spojil se Zelenského Kyjevským režimem.

„Pokusili se skrýt a přesunuli se směrem k Ukrajině, kde pro ně bylo podle předběžných údajů na Ukrajinské straně připraveno okno k překročení státní hranice,“ řekl Putin.

Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) rovněž potvrdila, že ozbrojenci měli kontakty na Ukrajině a spolupracovali s Kyjevským režimem.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém sobotním večerním projevu odmítl Putinovo tvrzení, že by se Ukrajina na události podílela.

„Putin a další šmejdi se jen snaží svalit vinu na někoho jiného,“ prohlásil.

Zatímco mainstreamová média chytají Zelenského za slovo, portál The People’s Voice odhalil již v říjnu loňského roku důkazy o spolupráci s teroristy z ISIS.

Mainstreamová média nás samozřejmě napadla a prohlásila náš článek za falešnou zprávu, ale nedávné události v Moskvě nám opět daly za pravdu. Vždycky vám řeknou, jaký mají plán. Stačí jen poslouchat a probudit se.

Z uniklých dokumentů na Blízkém východě, které zveřejnil The People’s Voice, se zjistilo, že Zelenskyj aktivně verboval teroristy ISIS z vězeňských cel v Iráku, aby bojovali v zástupné válce NATO proti Rusku.

Tím však vazby na Kyjev, NATO a USA, zejména Obamovu stínovou vládu, nekončí.

Putin dlouhodobě bojuje proti ISIS v Sýrii, zatímco Obamův režim radikální džihádisty tiše podporoval a v roce 2015 Ruský prezident oznámil, že tato teroristická skupina není ničím jiným než Obamou vytvořenou vystřihovánkou CIA, aby podpořila imperiální globalistickou agendu.

Putin si boj proti ISIS vychutnával a režisérovi Oliveru Stoneovi vysvětlil, že zničení Obamovy teroristické skupiny patří k jeho nejosobnější a nejdůležitější práci.

Aby zjistila, co se na místě v Sýrii skutečně děje, vydala se tehdejší demokratická kongresmanka Tulsi Gabbardová v roce 2016 do Sýrie na tajnou misi, aby se prokousala tvrzeními, protinávrhy a propagandou.

Když se vrátila, CNN si ji objednala k živému a exkluzivnímu rozhovoru – a Gabbardová jim řekla přesně to, co nechtěli slyšet: „má důkazy, že Obamova administrativa financuje ISIS a Al-Káidu.“

Putin již zařadil válečného jestřába Lindseyho Grahama na Ruský seznam nejhledanějších teroristů a extremistů a nyní se kuřata Baracka Obamy vrátila domů a Ruský prezident oznámil svému blízkému okolí, že spravedlnosti musí být učiněno zadost.

Obama je terorista a jeho historie vyzbrojování teroristů – džihádistů, kartelů a nelegálních přistěhovalců – a zároveň odzbrojování občanů dodržujících zákony se zapíše jako největší zrada v dějinách.

Ale jak se objevují zprávy z Ruských soudních spisů, je jasné, že Obamova koalice muslimů a marxistů se štěpí a obrací se proti sobě jako krysy zahnané do kouta. Kéž by to tak pokračovalo i nadále.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Host
Frank
3 měsíců před

Putin by neměl kecat, ale jednat. Není přece možné,aby Putinovi odstřelovači nebyli schopni tu chátru, která likviduje EU zločineckou eliminovat. Když USA si nechala odstřelit 4 prezidenty, proč by nemohly odstřelit všech podobné aktivity šmejda Gatese.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x