Putin řekl, že Barack Obama je po útoku v Moskvě „legitimním vojenským cílem“

Barack Obama,Putin

Ruský prezident Vladimir Putin reagoval na útoky v Moskevské koncertní síni, k nimž se přihlásil ISIS, s „chladným hněvem.“ Podle zdrojů Ruské FSB Kreml varoval Washington, že bývalý prezident Barack H. Obama, v Moskvě známý jako otec ISIS, je nyní legitimním vojenským cílem.

Čtyři podezřelí z útoku v Moskevské koncertní síni, při němž zahynulo nejméně 140 Ruských občanů, byli tento týden předvedeni před Moskevský obvod BasmannyJ, ale Putin nebude spokojen, dokud nebudou pohnáni k odpovědnosti ti, kteří stáli v čele organizace, včetně jejich strůjců.

Ruská bezpečnostní služba FSB se domnívá, že na místě činu jsou Obamovy krvavé otisky prstů, a naneštěstí pro Obamu Putinův přísný kodex cti znamená, že zločinu odpovídá jen jeden trest.

Ruský národ v neděli držel den smutku, dva dny po smrtícím teroristickém útoku v Moskevské koncertní hale Crocus, při kterém zahynulo více než 140 lidí včetně tří dětí a stovky dalších byly zraněny.

Záchranné týmy pokračují v pátrání po přeživších ve spálené budově a rodiny se trápí nad osudem svých blízkých. Stovky lidí stály v Moskvě ve frontě na darování krve a plazmy pro pozůstalé, uvedlo Ruské ministerstvo zdravotnictví.

K útoku se rychle přihlásila ISIS a zveřejnila také zrnité video, na kterém je vidět, jak teroristé vtrhli do koncertní haly Crocus.

Podezřelé je, že Bidenův režim zřejmě předem věděl o teroristickém útoku ISIS, při němž ozbrojenci zahájili palbu na civilisty a zanechali po sobě nejméně čtyřicet mrtvých a stovky zraněných.

Několik dní před útokem ISIS vydala Americká vláda tiché varování zaměstnancům v Rusku, aby se vyhýbali koncertním sálům v Moskvě, což vyvolalo v Rusku pobouření a věrohodná obvinění, že se Americká vláda „podílela“ na útoku ISIS.

„Občanům USA by mělo být doporučeno, aby se v příštích 48 hodinách vyhýbali velkým shromážděním,“ varovalo ve čtvrtek Americké velvyslanectví v Moskvě a vyzvalo Američany, aby se vyhýbali davům, přičemž konkrétně zmínilo velké koncerty.

Bidenův režim věděl, o čem mluví. Teroristické krveprolití rychle následovalo.

Odmítnutí prezidenta Putina svalit vinu pouze na ISIS je pro Západní mainstreamová média nepochopitelné.

Podle zdrojů z Moskvy je odpověď jednoduchá. Putin chápe, že ISIS není nic jiného než odnož CIA, která dělá špinavou práci pro globalisty, a Rusko požaduje, aby každý, kdo je s teroristickým útokem spojen, zaplatil nejvyšší trest.

V sobotním projevu k národu Putin vyjádřil „nejhlubší soustrast“ rodinám obětí a slíbil, že vypátrá a potrestá všechny, kdo stojí za útokem, který spojil se Zelenského Kyjevským režimem.

„Pokusili se skrýt a přesunuli se směrem k Ukrajině, kde pro ně bylo podle předběžných údajů na Ukrajinské straně připraveno okno k překročení státní hranice,“ řekl Putin.

Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) rovněž potvrdila, že ozbrojenci měli kontakty na Ukrajině a spolupracovali s Kyjevským režimem.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém sobotním večerním projevu odmítl Putinovo tvrzení, že by se Ukrajina na události podílela.

„Putin a další šmejdi se jen snaží svalit vinu na někoho jiného,“ prohlásil.

Zatímco mainstreamová média chytají Zelenského za slovo, portál The People’s Voice odhalil již v říjnu loňského roku důkazy o spolupráci s teroristy z ISIS.

Mainstreamová média nás samozřejmě napadla a prohlásila náš článek za falešnou zprávu, ale nedávné události v Moskvě nám opět daly za pravdu. Vždycky vám řeknou, jaký mají plán. Stačí jen poslouchat a probudit se.

Z uniklých dokumentů na Blízkém východě, které zveřejnil The People’s Voice, se zjistilo, že Zelenskyj aktivně verboval teroristy ISIS z vězeňských cel v Iráku, aby bojovali v zástupné válce NATO proti Rusku.

Tím však vazby na Kyjev, NATO a USA, zejména Obamovu stínovou vládu, nekončí.

Putin dlouhodobě bojuje proti ISIS v Sýrii, zatímco Obamův režim radikální džihádisty tiše podporoval a v roce 2015 Ruský prezident oznámil, že tato teroristická skupina není ničím jiným než Obamou vytvořenou vystřihovánkou CIA, aby podpořila imperiální globalistickou agendu.

Putin si boj proti ISIS vychutnával a režisérovi Oliveru Stoneovi vysvětlil, že zničení Obamovy teroristické skupiny patří k jeho nejosobnější a nejdůležitější práci.

Aby zjistila, co se na místě v Sýrii skutečně děje, vydala se tehdejší demokratická kongresmanka Tulsi Gabbardová v roce 2016 do Sýrie na tajnou misi, aby se prokousala tvrzeními, protinávrhy a propagandou.

Když se vrátila, CNN si ji objednala k živému a exkluzivnímu rozhovoru – a Gabbardová jim řekla přesně to, co nechtěli slyšet: „má důkazy, že Obamova administrativa financuje ISIS a Al-Káidu.“

Putin již zařadil válečného jestřába Lindseyho Grahama na Ruský seznam nejhledanějších teroristů a extremistů a nyní se kuřata Baracka Obamy vrátila domů a Ruský prezident oznámil svému blízkému okolí, že spravedlnosti musí být učiněno zadost.

Obama je terorista a jeho historie vyzbrojování teroristů – džihádistů, kartelů a nelegálních přistěhovalců – a zároveň odzbrojování občanů dodržujících zákony se zapíše jako největší zrada v dějinách.

Ale jak se objevují zprávy z Ruských soudních spisů, je jasné, že Obamova koalice muslimů a marxistů se štěpí a obrací se proti sobě jako krysy zahnané do kouta. Kéž by to tak pokračovalo i nadále.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank
Host
Frank
26 dní před

Putin by neměl kecat, ale jednat. Není přece možné,aby Putinovi odstřelovači nebyli schopni tu chátru, která likviduje EU zločineckou eliminovat. Když USA si nechala odstřelit 4 prezidenty, proč by nemohly odstřelit všech podobné aktivity šmejda Gatese.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x