Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 6.11.2023

QAnon

VOJENSKÉ OPERACE ALLIANCE VYSLALY OTEVŘENÉ ⚠️ VAROVÁNÍ OSN> DAVOS> SOROS> DNC >>>>> NGO’s<<<<< CLINTONOVÝM/ Carnegie Endowment ( operace CIA ROCKEFELLERŮ). TRUMPOVO prohlášení listopad 2023 "Všechny radikální levicové charitativní, neziskové nebo tzv. humanitární organizace, které podporují tyto karavany a nelegální přistěhovalce, budeme stíhat za účast na obchodování s lidmi, pašování dětí a všech dalších trestných činech, které najdeme" ☝️ > TRUMP/Vojenské operace vysílají jasné VAROVÁNÍ ⚠️, co se stane, a tato prohlášení jsou spojena s exekutivními příkazy.
👇
_Výkonný příkaz o boji proti obchodování s lidmi
>Na základě pravomocí, které mi jako prezidentovi svěřuje ústava a zákony Spojených států amerických, včetně zákona o ochraně obětí obchodování s lidmi, 22 U.S.C. 7101
Obchodování s lidmi je jednou z forem moderního otroctví. V celých Spojených státech a po celém světě rozděluje obchodování s lidmi komunity, podporuje trestnou činnost a ohrožuje národní bezpečnost Spojených států. Odhaduje se, že každoročně jsou po celém světě prodány miliony osob – včetně Spojených států a jejich území. Vzhledem k tomu, že Spojené státy jsou i nadále v čele celosvětového boje proti obchodování s lidmi, musíme i nadále neúnavně usilovat o jeho vymýcení v našich městech, na předměstích, ve venkovských komunitách, na kmenových územích a v našich dopravních sítích. Obchodování s lidmi ve Spojených státech má mnoho podob a může zahrnovat vykořisťování dospělých i dětí za účelem práce a sexu.

___
_Dlouho jsem vám říkal, že exekutivní příkazy podepsané Donaldem Trumpem jsou spojeny s vojenskými operacemi, které mají za cíl zničit deep state a masivní sítě obchodníků s lidmi, které jsou napojeny na OSN. Nevládní organizace . SOROS. CLINTONŮ. ETC. Etc. Ex.ect.atd…
>Začínáte vidět skutečné operace k odstranění OSN( DAVOS] SOROS) atd.
DEEP STATE KABALA se formuje<<<< Pro Bílé Klobouky bylo důležité, aby nechali OSN ( DS] Carnegie Endowment ( CIA )zahájit své plány na přivážení imigrantů z celého Světa a obchodování s lidmi přes jižní hranici, které jim dávají peníze a financují operace[ DS] obchodování s lidmi. >>> VŠE DOKUMENTUJE VOJENSKÁ ALLIANCE BÍLÝCH KLOBOUKŮ<<<<< ____ ZA SCÉNOU>]: VOJENSKÉ OPERACE SLEDUJÍ OSN. SVĚTOVÉ BANKY. DAVOS GROUP. CLINTONOVY CIA OBAMU. CARNEGIE ENDORSEMENT ETC ECT ETC VÍCE NEŽ 16 LET S PŘÍBĚHEM DIGITÁLNÍHO VOJENSKÉHO ŠPIONÁŽNÍHO PROGRAMU VČETNĚ POUŽÍVÁNÍ [ DS] PRISM ZBÍRÁNÍ VŠECH INTERNETOVÝCH DAT, SOFTWARU MCAFEE, KLASIFIKOVANÉHO SBĚRATELE KRAKENŮ, BLOCKCHAINU od roku 2012 , ( armáda včetně počátečních počátků USSF v rámci Air Force INTEL a vojenských zpravodajských praporů, všechny mají různé technologie, které zachytily světové systémy praní špinavých peněz spojené s obchodováním s lidmi. Obchodování s dětmi za účelem sexuálního vykořisťování. Obchod s drogami obchod se zbraněmi. Světové BLACKMAIL operace a světová korupce prostřednictvím peněžních bankovních systémů a obchodu a internetové měny ) …..

_Když operace Světové bouře vstupují do posledního roku, TRUMP vám prostřednictvím vojenských KOMUNIKACÍ sděluje, že ZATÝKACÍ VÁLKY PŘICHÁZEJÍ A BĚŽÍ!

______
ZA SCÉNOU>]; Desetitisíce imigrantů a vojenských imigrantů (vojenské jednotky z Íránu)Číny) již byly vyslechnuty a jejich výpovědi již byly pořízeny federálními agenty („bílé klobouky“), vojenskými operativními agenty, vyšetřovateli Amerických zpravodajských služeb -.
_
_
_Jejich bankovní karty (RFID) průkazy totožnosti (RFID) PASY ( RFID) TELEFONY ( RFID) již byly uloženy do federální/vojenské/operativní databáze s jejich výpověďmi a záznamy, které je spojují s DEEP STATE OPERACEMI A FINANCOVÁNÍM> OSN > ETC ETC ETC EX ectect atd.“““““““““ „““ “‘ .

_
_
Zejména v posledních 2 letech kolosální vojenské operace bílých klobouků prokázaly jasné obchodování s lidmi, obchodování s dětmi, sexuální obchodování a intenzivní pašování z Íránu , Číny. Jihoamerických vojáků do USA.

od Carnegie Endowment society ( CIA ) operace UNITED NATIONS a plná finanční podpora ………

TERABAJTY MCAFEE DATABÁZE DAT O DEEP STATE A EPSTEINOVÝCH SERVERECH ZABAVENÝCH ARMÁDOU>>>>> VŠE SOUVISÍ S MASIVNÍ SÍTÍ OBCHODU S LIDMI BILIONY CELOSVĚTOVÉ KORUPCE NAPOJENÉ NA SVĚTOVÉ VLÁDY. PREZIDENTY. PREMIÉRY, ELITY, KORPORACE, SKUPINY, [ DS] ARMÁDA. CIA. OSN. CARNEGIEHO PODPORA CLINTONŮ BUSH OBAMA ETC .““‘

___
TRUMP+ MIL vám dává KOMUNIKACE, které vám dávají vědět, že ten, kdo se podílel na otevření jižní hranice, financování operací, je také spojen s celosvětovým obchodem s lidmi, obchodem s dětmi, operacemi se zbraněmi, které jsou spojeny s JASNÝM A PŘÍMÝM NEBEZPEČÍM, které je spojeno s ROZSÁHLÝM utajováním VOJENSKÉHO PŘEVRATU. >>> To vše souvisí s PLANDEMIÍ. Virus. Ukradené volby. Válečné štvaní atd.

Trump + armáda malují světu obraz///

BOUŘE 11.3

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x